Filmy tygodnia

Mieszane, plastikowe

Mieszane

Mieszane

REŻYSER: Frank Korachi

ROLA: Adam Sandler, Drew Barrymore,
Bella Thorne, Joel McHale

Fabuła:

Wdowa pielęgniarka zaprasza rozwód pielęgniarki w dniu randki w Hooters. Od samego początku wszystko idzie nie tak, a nieudana para rozprasza się w nadziei, że już się nie zobaczy. Kilka dni później znajdują się w tym samym południowoafrykańskim kurorcie, a wraz z nimi - pięcioro dzieci na dwoje.

Co otrzymujemy:

Próbując zrobić dobrą komedię o tym, jak wspaniale jest znaleźć partnera, który pokocha twoje dzieci tak samo jak twoje, a jednocześnie ciebie. Temat jest atrakcyjny, a postacie są urocze, ale oglądanie ich jest czasem bolesne. Zdarza się, że nawet z dobrą osobą trudno ci się porozumieć. Tylko dlatego, że nie goli się pod pachami, uwielbia fajki wodne i spa z animatorami, śmieje się z rasistowskich żartów i pachnie nieświeżym oddechem. To „Mieszane” to taka dobra osoba. Ma swoje zalety, ale szczerze mówiąc, gdyby w 1998 roku po wydaniu cudownej komedii romantycznej „Piosenkarka na weselu” pokazano nam, gdzie jej gwiazdy - Drew Barrymore i Adam Sandler - zostaną nakręcone za szesnaście lat, chęć nakręcenia obu natychmiast stałoby się bardzo silne.

„Plastik”

Plastikowe

Dyrektor: Julian Gilby

Obsada: Edward Spealers, Will Polter,
Alfie Owen-Allen, Emma Rigby

Fabuła:

Czterech młodych brytyjskich poszukiwaczy przygód, którzy oszukują kartami kredytowymi, bez podejrzeń, rabują wielkiego bandyty. Daje im możliwość przeprosin - przyniesienia mu dwóch milionów funtów w ciągu dwóch tygodni za szkody moralne. Bohaterowie udają się do Miami, aby wyhodować lokalne biuro jubilerskie w diamenty, podobno dla księcia Brunei.

Co otrzymujemy:

Dla tych, którzy kochają pełne przygód filmy, takie jak „Ocean's Friends” i „The Illusions of Deception”, oraz dla bezryby gotowej zadowolić się mniejszym kosztem. „Plastik” to „Ocean” dla biednych, w sensie sławy, nie tylko aktorów, ale także scenarzystów. Miejscowi z pomysłowością są poważnie gorsi. Nawiasem mówiąc, wśród artystów są znane twarze, na przykład Alfie Allen, brat piosenkarza i uczestnik Gry o tron, oraz Will Polter z zeszłorocznego hitu komediowego We Are the Millers. I starają się zrekompensować niedociągnięcia fabuły obfitością nagiej kobiecej natury.

Rozpoczęto także:

Wilkołak

Środkową ręką jest horror o prawniczce, która dowiaduje się, że chroni wilkołaka.

„WTF! Co do diabła?”

Bohaterem tej francuskiej komedii jest prawdziwy komik Remy Gaillard, który rzekomo wciąga całą powagę fabuły.

„Dog Paradise”

Dramat dziecięcy o dziewczynie, chłopcu i psie w ZSRR w 1953 r.

Do widzenia mamo

Domowy dramat miłosny o matce, która poszła na szaleństwo.

Obejrzyj wideo: MIESZANE JAJKA NIESPODZIANKI I SASZETKI NIESPODZIANKI (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Filmy tygodnia, Następny Artykuł

„Edge of the Future”, „All naraz”, „Frank”, „Cook on Wheels”
Filmy tygodnia

„Edge of the Future”, „All naraz”, „Frank”, „Cook on Wheels”

„Edge of the Future” Edge of Tomorrow REŻYSER: Doug Lyman Obsada: Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleason, Bill Paxton Spisek Europy jest uchwycony przez kosmitów. Major Staff Chistoplyuy, zdegradowany do prywatnego, trafia na linię frontu, gdzie bardzo szybko zostaje wysadzony w powietrze przez minę. Zaskakujące, że został natychmiast przeniesiony wczoraj, kiedy właśnie przybył na oddział.
Czytaj Więcej
„Crew”, „Commune” i „Dancing with Maria”
Filmy tygodnia

„Crew”, „Commune” i „Dancing with Maria”

Reżyser „Załogi” Nikołaj Lebiediew Obsada Danila Kozłowskiego, Vladimir Mashkov, Agne Grudite Rosyjski przebój, nie kontynuacja ani remake, ale odmiana radzieckiego hitu „The Crew” z 1980 roku Aleksandra Mitty. Nowy film, wymyślony przez twórcę „Legend Number 17” - techniczny, przekonujący i naprawdę ekscytujący - jest zbudowany wokół zwolnionego pilota Aleksieja Guszczyna (Danił Kozłowski), który ma szansę sprawdzić się w lotnictwie cywilnym.
Czytaj Więcej
Cloverfield 10, Dignidad Colony, Hitchcock / Truffaut
Filmy tygodnia

Cloverfield 10, Dignidad Colony, Hitchcock / Truffaut

Dyrektor „Psychics” Solace Afonso Poiart Obsada Colin Farrell, Anthony Hopkins, Abby Cornish, Jeffrey Dean Morgan Starszy psychiatra w wykonaniu Anthony'ego Hopkinsa próbuje pomóc detektywom FBI w znalezieniu seryjnego zabójcy - dokładnego biżuterii, nieuchwytnego i, jak zwykle, bawi się w chowanego. Jak to często bywa w przypadku filmu znikąd, kilku dobrych aktorów nie robi nic.
Czytaj Więcej
Valerian i miasto tysiąca planet, lumieres i dwóch innych filmów
Filmy tygodnia

Valerian i miasto tysiąca planet, lumieres i dwóch innych filmów

„Valerian i miasto tysiąca planet” Reżyser: Luke Besson Obsada: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen Nowy i bardzo drogi Luke Besson o fantastycznych stworzeniach i przestrzeni, w której żyją Planeta o niesamowitej harmonii i pięknie zamieszkują mieszańce Avatara z skóra z masy perłowej i spokojne podejście do życia: perły są wydobywane z wiecznego oceanu przez plemiona pereł - główne źródło energii i zasobów na planecie, przetwarzane przez wspaniałe stworzenia podobne do łuskowatych szpiców.
Czytaj Więcej