Ciekawe

Ludzie w mieście: pierwsi goście na lodowisku w Parku Gorkiego

16 listopada oficjalnie otwarto lodowisko w Parku Gorkiego. W tym roku jego powierzchnia została zwiększona do 18 tysięcy metrów kwadratowych, plac Fontannaya został zalany lodem, którego centrum ozdobiono lampionami i genialnym designem, a także strefy dla dzieci i osób, które zostały niepewnie dodane. Ponadto zwiększono liczbę wejść na nowy sezon, teraz są ich trzy, a kasy, przygotowały cztery tysiące par rolek. Zamknięte szatnie i wypożyczalnie zostały przeniesione bliżej głównego wejścia, a boisko do hokeja umieszczono na miejscu letnich boisk do siatkówki. Lodowisko będzie działać codziennie, oprócz poniedziałku, od 10:00 do 23:00, z przerwą techniczną od 15:00 do 17:00. Ceny biletów nie uległy zmianie - od 150 do 400 rubli.


 

Stasyja

Dyrektor PR w Galerii Sztuki Nowoczesnej

Zimą wszyscy oczekują tylko jednego - końca świata. Cóż, głównym świętem jest Nowy Rok. Idę do niego do Rzymu. A lodowisko w parku w tym roku poprawiło się. Wszystko stało się dość europejskie, cudowna atmosfera. Być może wynika to z odkrycia i nie zawsze będzie tak zabawnie. Ale teraz, pomimo faktu, że wciąż nie ma śniegu, ale pada deszcz, wakacje są odczuwalne. Bardzo fajnie

 

Eugene

urzędnik państwowy

Chcę, aby Moskwa miała więcej miejsc rekreacji dla ludzi tej zimy, więcej parków, więcej zjeżdżalni, lodowisk i różnych wydarzeń, w których można przyjechać z dziećmi. Mam matki chrzestne. Chcę jechać z nimi do Sokolników, oczekuje się tam dużej zjeżdżalni. I tutaj oczywiście wpadniemy.

 

Christina

Nauczyciel języka arabskiego na Uniwersytecie Moskiewskim

Naprawdę oczekuję, że zima będzie zabawna i pełna ciekawych wydarzeń z Moskwy. Gorky Park próbuje być w Rockefeller Center w Nowym Jorku i innych niesamowitych miejscach. Oczekuję od Moskwy, jak mówią, dobrych działań, myślę, że nie będzie już gorzej.

 

Wasilij i Julia

psycholog i psycholog

Zimą planujemy snowboard. Podczas gdy śnieg nie spadł, jedziemy w Snezhkom, wtedy będzie Sorochany i wszystkie kluby w kierunku Dmitrov. Zimą w Moskwie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych. Tak, wszystko już się zaczęło: dzisiaj byliśmy w japońskim kinie, jutro idziemy na sympozjum z Mariną Abramowicz na Politechnice.

Nie jest jeszcze jasne, jak dobre jest lodowisko. Dziś tylko część fontanny jest otwarta, wciąż jest wiele alejek. Byłoby fajnie, gdyby nadal był rozbudowywany do nasypów. Lodowisko może zająć bardzo dużo miejsca. Wlej cały park!

 

Nastya, Ivan i Anya

marketer w Traektoria,
projektant i artysta

W tym roku lodowisko jest znacznie większe. Jest to zauważalne i bardzo fajne. Dużo miejsca do jazdy i nie wpadaj na innych ludzi. Są nawet zaciszne miejsca, w których można ćwiczyć piruety i nie być zniesławionym publicznie. Zimą będziemy jeździć na snowboardzie i łyżwach. Na desce snowboardowej jest obowiązkowa w Avoriaz we Francji na Avosnowfest, a także w Petersburgu i regionie moskiewskim.

 

Harry

dyrektor kreatywny z Londynu

Katia

pracuje w dziedzinie sztuki

Katia: Planuję spędzać większość czasu w Moskwie, myślę, że będzie to Park Gorkiego. W zeszłym roku lodowisko było świetne, ale teraz, jak rozumiemy, stało się większe, a atmosfera jest jeszcze chłodniejsza. Ponadto znajduje się centrum kultury garażowej - będzie wiele ciekawych rzeczy. Słyszałem, że odbędzie się festiwal rodzinny i eksperymenty artystyczne. Odwiedzę to wszystko.
Harry: I planuję wygrzewać się w domu.

 

Lesya

organizuje wydarzenia

Alexey

inspektor podatkowy

Nadal nie rozumiem lodowiska, ponieważ istnieje wiele ciekawych rzeczy, które sprawiają, że goście czują się dobrze i komfortowo z łyżwami lub bez. Ale w tym roku lodowisko jest z pewnością większe, a centrum piękniej ozdobione. Więcej lodowiska - i więcej radości.

 

Siergiej

tworzy własną markę odzieżową
i organizuje obozy snowboardowe i surfingowe

Przed Nowym Rokiem wyjeżdżam na kilka tygodni do Finlandii. A potem pojedziemy do naszych obozów, do Francji, Włoch, Portugalii i na Kostarykę. Nawiasem mówiąc, ostatnio w regionie moskiewskim, na autostradzie Dmitrovskoe, otworzyła się sztuczna fala. Możesz tam pojechać zimą i surfować.

 

Katia

dziennikarz, wydawca książek w ramach wydawnictwa Slovo,
reżyserka Alexandra Arutyunova

Mam nadzieję, że tej zimy dzięki Gorky Park nauczę się jeździć normalnie. Dobrze jest również malować olejem. Chodzę do studia artystycznego, a zimą planuję zacząć malować w domu.

W zeszłym roku byłem na lodowisku w Gorky Park pierwszego stycznia. Tylko ja i pięciu moich przyjaciół było tutaj. Całe lodowisko było nasze. Wszyscy siedzieli w Medeo i pili, a my jechaliśmy i było bardzo fajnie. W tym roku, moim zdaniem, więcej utworów, prawdziwa wyprawa.

 

Daria

osobisty doradca

Zimą planuję odwiedzić wszystkie najfajniejsze wydarzenia w Moskwie, zamierzam jechać tutaj, chociaż po raz pierwszy jeżdżę na łyżwach po raz pierwszy. A jednak oczywiście chcę jeździć zimą do ciepłych krajów. Azja, Filipiny - gdzieś tam.

Zdjęcia: Ivan Gushchin

Obejrzyj wideo: Taern Larkas Tanh vs Ludzie z Miasta (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Budżet w Budapeszcie, jesień Manchester i Maroko na majowe wakacje
Loty tygodnia

Budżet w Budapeszcie, jesień Manchester i Maroko na majowe wakacje

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu mówimy o jeszcze przyjemniejszych cenach do Budapesztu niż zwykle, a także o tym, że obniżono nam taryfy na wszystkie loty międzynarodowe w nocy z 15 kwietnia. Moskwa - Budapeszt od 3 814 rubli Tania linia lotnicza Wizz Air cieszy podróżnych bardzo atrakcyjnymi cenami za bezpośredni lot z Moskwy do Budapesztu.
Czytaj Więcej
Nowy Rok Wilno, Rzym w maju<br>i Phuket w lutym
Loty tygodnia

Nowy Rok Wilno, Rzym w maju
i Phuket w lutym

Podczas gdy koledzy przygotowują się na noworoczne przyjęcia firmowe, krewni dekorują drzewo, a sąsiedzi gorączkowo kupują szampana, możesz usiąść i zastanowić się, gdzie spędzić następny rok. W tym wydaniu „Loty tygodnia” zebraliśmy najbardziej budżetowe oferty, które pozwolą ci odpocząć za granicą przy minimalnych kosztach.
Czytaj Więcej
Jesień w Monachium, wakacje w Salonikach i wyprzedaż Aeroflot
Loty tygodnia

Jesień w Monachium, wakacje w Salonikach i wyprzedaż Aeroflot

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu rozmawiamy o podróży do Europy w ramach 10 tysięcy rubli, a także oferujemy szczęśliwym z wizą na włamanie do Nowego Jorku w przyszłym tygodniu. Sankt Petersburg - Monachium od 8 989 rubli Ukraińskie linie lotnicze UIA oferują możliwość wyjazdu na Oktoberfest w Monachium z Petersburga za nieco mniej niż 9 tysięcy rubli.
Czytaj Więcej