Ciekawe

Ludzie w mieście: zabawa w parkach

Uliczne jedzenie, festiwale mody i ławki projektantów - moskiewskie parki są stale w centrum uwagi. Jednocześnie jedzenie, słuchanie muzyki i świętowanie w sieciach społecznościowych jest dalekie od wszystkiego, co możesz tam zrobić. Postanowiliśmy przypomnieć sobie, po co pierwotnie istniały parki: rozrywkę z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Życie wokół korespondentki Marii Maksimowej spotkało się z ludźmi grającymi w Parku Gorkiego i Sokołnikach.

Paul gra w piłkę plażową

Gorky Park


Te rakiety sprowadziłem z Brazylii pięć lat temu. Od tego czasu każdego lata gram z przyjaciółmi. Podoba mi się, że rakiety są mocne, można mocno uderzyć, a piłka leci szybko i dokładnie. Wiatr nie wieje go jak lotka. To dobrze trenuje reakcję i w grze jest więcej emocji niż ze zwykłych rakiet.

Nikita zajmuje się slackline

Gorky Park


Przyjeżdżamy do parku w weekend, ściągamy slackline - robimy to sami i pozwalamy wszystkim iść wzdłuż niego. Rok temu stałem się fanem slackline. Jak uczucie szybowania podczas zapierających dech w piersiach. Adrenalina! Ponadto bardzo dobrze rozwija koordynację - czujesz się jak linoskoczek w cyrku. Ale po raz pierwszy bez wsparcia nikt jeszcze nie mógł po nim chodzić, wszyscy przyjaciele wspierają się nawzajem za rękę.

Ilmir gra we frisbee

Gorky Park


Podoba mi się w tej grze, nie potrzebujesz specjalnego sprzętu, tylko tę lekką płytę. Podczas gry wszyscy są w dobrym nastroju, wszyscy się uśmiechają i śmieją.

Ruslan gra w tenisa stołowego

Gorky Park


Bardzo lubię tenisa stołowego, siedziałem w nim ze szkoły. Mieszkam z moim przyjacielem daleko w Korolevie i staramy się przyjeżdżać tu w każdy weekend, ponieważ niestety nie mamy takich stołów w parkach, ale chcę grać latem na zewnątrz z różnymi partnerami. Tutaj w ciągu jednego dnia możesz konkurować z wieloma ludźmi. Kto będzie tęsknił, ile punktów, emocji - bardzo ekscytujące.

Tatyana gra w petanque

Gorky ParkTo moja pierwsza gra dzisiaj. Bardzo mi się podoba: wydaje się być prostą grą, ale jednocześnie szlachetną. Możesz pomyśleć o zmierzonym celu. Coś w stylu królewskich gier z „Alicji w krainie czarów”: atmosfera jest dziwna, ale atrakcyjna. A co najważniejsze, wszystko to odbywa się na świeżym powietrzu.

Olga wskakuje w gumki

Gorky Park


To jest gra mojego dzieciństwa. Zwykła tania guma, można ją kupić w dowolnym pasmanterii. Łączy mnie nostalgia w tej grze. Nie mieliśmy komputerów i prawie cały wolny czas spędziłem na podwórku. Ponieważ miałem niewielu przyjaciół, mój najlepszy przyjaciel i filar wystarczyły mi do gry na gumie. Mogę z łatwością przeskoczyć wszystkie dziewięć poziomów. To prawda, że ​​jest jeszcze jedna dziesiąta, kiedy guma unosi się do poziomu szyi, ale nie widziałam ani jednej osoby, która mogłaby coś z nią zrobić w tej pozycji.

Pavel zajmuje się parkour

Gorky ParkZajmuję się parkour od sześciu lat. Żyję tym Przychodzę tutaj, aby pokazać siebie i ludzi, którzy chcą nauczyć się pomagać. Jeśli zaczniesz parkować, wtedy rezygnacja jest po prostu nierealna, więc sadzi. I jest wiele zalet: ciało jest wyćwiczone i silne, rozwija się koordynacja, dobry humor, natchnienie.

Czwórka przyjaciół gra Munchkina

SokolnikiUwielbiamy tę grę, ponieważ jest zabawna i chuligańska. Jej motto: „Mocz potwory, zbieraj skarby, zastępuj przyjaciół”. Chociaż nie musisz robić nic aktywnego podczas grania w Munchkina, nigdy nie jest nudno - sama odwaga i pasja. Latem, kiedy jest tak wiele zielonych trawników, dlaczego nie bawić się z przyjaciółmi na świeżym powietrzu?

Pavel wskakuje na sportową trampolinę

SokolnikiSkaczę na trampolinę od kilku lat. Po pierwsze, trenuje ciało, a po drugie jest piękny - ludzie lubią się zatrzymywać i oglądać. Ale po trzecie, jest to nieopisane uczucie latania! Jeśli musisz zapomnieć o problemach, uruchom ponownie i oczyść mózg, a następnie dokładnie pięć minut na trampolinie - a życie jest piękne, serotonina przestaje działać.

Zdjęcia: Varvara Lozenko

Obejrzyj wideo: CZY DZIECI TRAFIĄ DO SWOICH RODZICÓW ? - MINECRAFT. NOOB VS PRO VS HACKER (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito
Ciekawe

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito

W Bauman Garden otwarto kawiarnię z grecką kuchnią projektu Sito. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej ogrodu. Kawiarnia mieści się w dwupiętrowym budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się kilka miejsc ze stolikami, a na drugim zorganizowano letni taras, który może pomieścić do 40 osób. Głównym daniem w menu jest grecki chaczapuri o nazwie Peinerli.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: restauracja Schengen
Ciekawe

Nowa lokalizacja: restauracja Schengen

Mała restauracja Schengen na Kirochnej to wspólny projekt współwłaściciela Terminal Bar Pavel Steinluht i jego przyjaciela Daniila Berezowskiego, który pracuje we własnej agencji reklamowej. Dawno temu wpadli na pomysł otwarcia lokalu gastronomicznego i zaczęli wdrażać go z całą powagą: tylko żeby znaleźć szefa kuchni, musieliśmy przeprowadzić wywiad z 20 osobami.
Czytaj Więcej
Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie
Ciekawe

Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie

W najbliższą sobotę w Moskwie po raz trzeci odbędzie się festiwal gastronomiczny magazynu „Poster-Food” - święto „Food”. Oprócz głównej restauracji, w tym roku miejski rynek żywności i strefa kuchni narodowej będą działać w Parku Gorkiego od południa do dziesiątej wieczorem. Tematem przewodnim festiwalu jest street food.
Czytaj Więcej
Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”
Ciekawe

Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”

Na linii Grivtsov uruchomiono kawiarnię „Somewhere” - pierwszą instytucję zespołu przyjaciół, zbudowaną od podstaw i samodzielnie. Kuchnią kierował szef kuchni Kirill Safonov, znany ze współpracy z Tesla Bar i Tartin. Podczas gdy w „Somewhere” obowiązuje wersja testowa menu, ale połowa naczyń z niego na pewno zostanie na stałe.
Czytaj Więcej