Galerie

Jaka była pierwsza rosyjska kotłownia

17 lipca w Moskwie odbyła się pierwsza impreza międzynarodowego projektu Boiler Room. Zgodnie z zasadami, ograniczona liczba gości mogła dostać się na wydarzenie, a miejsce było utrzymywane w tajemnicy do ostatniej chwili.

Aby być na imprezie, należało albo wejść na wąską listę przyjaciół organizatorów, albo wziąć udział w loterii na stronie, pozostawiając tam prośbę. Pierwsza rosyjska kotłownia wywołała takie poruszenie, że ponad cztery tysiące osób opuściło aplikacje. Spośród nich 150 losowo wybranych na prywatnym wydarzeniu.

W „Panoramicznej panoramie” w ENEA odbyła się impreza. Organizatorzy przywieźli brytyjskiego producenta Lone i amerykański duet techno Octave One. Mujuice, Pixelord i OL byli wśród rosyjskich inżynierów elektroników.

Kotłownia

projekt muzyczny rozpoczęty
w Londynie w marcu 2010 r. autor: Blaise Belleville

Istota tego w organizacji kameralnych imprez z wybitnymi (i nie takimi) DJ-ami, dla transmisji na żywo, które można oglądać
w Internecie.

Mujuice

Samotny

Oktawa pierwsza

Pixelord

zdjęcia: Aleksiej Kalabin

Obejrzyj wideo: DEFRO SIgma Uni 16kW pierwsze uruchomienie, wasze kotłownie #1 (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Galerie, Następny Artykuł

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami
Chmura wiedzy

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami

Dziś zamaskowani przestępcy Barack Obama i Guy Fawkes obrabowali sklep spożywczy Kurochka Ryaba w Krasnodarze: zabrali z sejfu 20 000 rubli. Wcześniej ktoś w tych samych maskach przyniósł biżuterię o wartości 1 miliona rubli ze sklepu jubilerskiego. H&F pamiętał, kogo napastnicy lubią się ubierać, gdy wyruszają do rabowania sklepów.
Czytaj Więcej
Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych
Chmura wiedzy

Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych

Finanse i ubezpieczenia Eric Schmidt, CEO Google SEO i współwłaściciel Civis Analytics, ostatnio zauważył, że ubezpieczenie jest najbardziej oczywistą aplikacją dla dużych zbiorów danych. Firmy zbierają wszystkie dane o osobie należącej do domeny publicznej i składają mu ofertę dotyczącą ubezpieczenia osobistego. Na przykład, jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych i regularnie jeździsz na wakacje, ubezpieczyciele mogą dowiedzieć się i sprzedać niezbędną usługę we właściwym czasie.
Czytaj Więcej
Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera
Chmura wiedzy

Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera

Codecademy Najpopularniejsza usługa w dziedzinie programowania szkoleń od zera, która otrzymała kilka znaczących rund finansowania. Znany z tego, że jest całkowicie darmowy i zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy nic nie rozumieją w programowaniu. Uczy podstawowych zasad pracy z JavaScript, HTML i CSS, Python i Ruby.
Czytaj Więcej