Galerie

Jaka była pierwsza rosyjska kotłownia

17 lipca w Moskwie odbyła się pierwsza impreza międzynarodowego projektu Boiler Room. Zgodnie z zasadami, ograniczona liczba gości mogła dostać się na wydarzenie, a miejsce było utrzymywane w tajemnicy do ostatniej chwili.

Aby być na imprezie, należało albo wejść na wąską listę przyjaciół organizatorów, albo wziąć udział w loterii na stronie, pozostawiając tam prośbę. Pierwsza rosyjska kotłownia wywołała takie poruszenie, że ponad cztery tysiące osób opuściło aplikacje. Spośród nich 150 losowo wybranych na prywatnym wydarzeniu.

W „Panoramicznej panoramie” w ENEA odbyła się impreza. Organizatorzy przywieźli brytyjskiego producenta Lone i amerykański duet techno Octave One. Mujuice, Pixelord i OL byli wśród rosyjskich inżynierów elektroników.

Kotłownia

projekt muzyczny rozpoczęty
w Londynie w marcu 2010 r. autor: Blaise Belleville

Istota tego w organizacji kameralnych imprez z wybitnymi (i nie takimi) DJ-ami, dla transmisji na żywo, które można oglądać
w Internecie.

Mujuice

Samotny

Oktawa pierwsza

Pixelord

zdjęcia: Aleksiej Kalabin

Obejrzyj wideo: DEFRO SIgma Uni 16kW pierwsze uruchomienie, wasze kotłownie #1 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Galerie, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej