Galerie

Bitwa pomidorowa w Hiszpanii na zdjęciach z Instagrama

#latomatina

#tomatin

La Tomatina to letni festiwal z jarmarkami, tańcami, paradą, konkursem na najlepszą paellę i bitwą pomidorową, która odbywa się co roku w hiszpańskim mieście Bunyol. Akcja rozpoczyna się o 10 rano, kiedy dziesiątki ciężarówek z pomidorami wjeżdżają na centralny plac. Zgodnie z tradycją przed bitwą jeden z mieszkańców powinien wspiąć się na wysoki drewniany filar, naoliwiony mydłem i usunąć nagrodę - jamon. Przed rozpoczęciem uboju pomidorów słychać strzał z armatki wodnej: w tej chwili mieszkańcy miasta biegną do ciężarówek z pomidorami i strzelają do tych, którzy się wahali. Zgodnie z zasadami pomidor musi zostać zmiażdżony przed rzutem.

ZDJĘCIA: Sortakrunchy, carlica_123, lizakasht, rubenpkr, fotobyelwilly, rosella_australia, mikel_ponce, roxita00, grinvich_english, latomatinaoficial, yo.hey, arielmed, cocidoday, maria26sanchez, handers48, arantzazi, privetmadrid, alfrito, vsuau23, ivanmanza, bsperrin, thenabeeli, laurentomlinson, caz_chapman

Obejrzyj wideo: LA TOMATINA - wzięliśmy udział w BITWIE NA POMIDORY #51 (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Galerie, Następny Artykuł

Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Nie pracuj w weekendy
Dobry nawyk

Nie pracuj w weekendy

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Tym razem wyjaśniamy, dlaczego nie jest to konieczne bez szczególnej potrzeby odwrócenia uwagi od odpoczynku w weekend. Anna Sokolova Życie wokół redaktora Wysyłanie listów biznesowych, wiadomości w rozmowach roboczych i komunikatorach, a także narzekanie na znajomych o potrzebie ukończenia projektu w niedzielę jest rutyną powszechną dla wielu pracowników biurowych.
Czytaj Więcej
Zabierz lunch do pracy
Dobry nawyk

Zabierz lunch do pracy

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Rozmawialiśmy już o tym, które dania nie zajmą dużo czasu i spokojnie przetrwamy transport do pracy, a teraz rozumiemy, dlaczego w ogóle gotować, jeśli możesz po prostu iść do jadalni.
Czytaj Więcej
Idź na masaż
Dobry nawyk

Idź na masaż

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. W nowym numerze - o tym, dlaczego regularnie chodzić na masaż. Wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości niewiele osób to robi. Olga Łukińska, redaktor działu „Zdrowie” Wonderzine. Nie chodzę na masaż bardzo często (średnio raz na kilka miesięcy), ale minęło już 20 lat.
Czytaj Więcej