Domy weekendowe

Albumy Faraon i Shura, powrót „Kostiumów” i śledztwo w sprawie Corgi Shuvalova

Co obejrzeć

Szósty sezon „Kostiumów”

Patrz

Długotrwały, ale wciąż popularny serial telewizyjny o radcach prawnych w nowym sezonie będzie musiał zmierzyć się z głównym bohaterem Mikem Rossem, który poszedł do więzienia za wszystkie swoje oszustwa. Fani wyrażają nadzieję, że ucieczka będzie miała szaloną postać akcji, ale jest to mało prawdopodobne. Ogólnie rzecz biorąc, w kontekście ukończenia „dobrej żony” - jest to najlepsza procedura prawna w telewizji, cokolwiek można powiedzieć.

Sezon 2 Mr. Robot

Patrz

Jeśli nie oglądałeś pierwszego sezonu „Robota”, zamknij artykuł, zamknij się w domu i zrób to teraz. Jeśli spojrzałeś, rozumiesz, dlaczego pierwsze zdanie jest napisane w sposób rozkazujący. Pan Robot to jedna z najlepszych rzeczy, które pojawiły się w telewizji w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Kto by pomyślał, że thriller o autystycznym hakerze, złej (z dużą literą) korporacji i Anonimowym analogu mógłby utrzymać takie napięcie. W nowym sezonie głównym wątkiem będzie podejście Elliota do szokujących wydarzeń finału, ale dla krytyków bardziej interesujące jest to, czy drugi sezon utrzyma się na tak wysokim poziomie?

Sezon 1 dziwnych rzeczy

Patrz

Winona Ryder wydaje się powoli wracać! Od małej roli w Show Me Hero po pełnoprawną serię na Netflix. Fabuła przypomina „Zastąpienie” Jolie: chłopiec „rozpuszcza się w powietrzu” i wszyscy go szukają. Nic więcej nie wiadomo - tylko to, że scenarzyści Pine są odpowiedzialni za tajemnicę. Więc tutaj zapewne nastąpi nieoczekiwany zwrot.

Dwa lata po wydaniu teledysku do piosenki „Touch” brytyjska piosenkarka o rosyjskich korzeniach Shura wreszcie wydała swój debiutancki album. Melancholijne rzeczy, takie jak „Touch” lub „2Shy” zmieszane z lekkimi ścieżkami, takimi jak ścieżki dźwiękowe czy filmy z lat 80. - idealna równowaga na letni album.

Sprawiedliwość - „Bezpiecznie i zdrowo”

Kolejnym przełomowym powrotem tego lata jest pierwsza piosenka od pięciu lat z francuskiego duetu elektronicznego Justice. Wygląda na to, że utwór będzie pierwszym singlem z nadchodzącego albumu, ale jak dotąd nie było oficjalnych wiadomości na jego temat. Znaczące zmiany w dźwięku są wciąż niezauważalne - Gaspard Auger i Xavier de Rosne nadal nagrywają swój rasowy francuski dom. Pobierz „Safe and Sound” za darmo na stronie zespołu.

Faraon - „Fosfor”

słuchać

Jednym z najbardziej oczekiwanych rosyjskich wydawnictw tego lata jest nowy album wybitnego rapera w chmurze, 20-letniego lidera Dead Dynasty. Nagrania nieoczekiwanie przygnębiającej płyty angażują kolegów faraona z ruchu YungRussia, a także Scryptonite, z którym faraon miał już wspólną ścieżkę pod koniec ubiegłego roku.

Chvrches - Bury It ft. Hayley Williams

The Scots of Chvrches wydali piękny animowany klip do wspólnego utworu z wokalistką Paramore, Hayley Williams. Film uchwyca wszystkich uczestników utworu ćwiczących telekinezę i jest prawie ekranem powitalnym dla gry wideo.

PJ Harvey - „Winny”

Słuchać

Wydaje się, że w ostatnich miesiącach rzadki tydzień nie jest kompletny bez nowych produktów PJ Harvey. Tym razem piosenkarka wydała utwór „Guilty”, który miał zostać włączony do jej dziewiątego albumu „The Hope Six Demolition Project”.

Metronomia - „Night Owl”

Po wydaniu piątego albumu „Summer 08” Metronomy wprowadził nowy film. Głównym bohaterem klipu, podobnie jak całej płyty, był solista Joe Mount: podczas utworu udaje mu się kilka razy umrzeć, a pozostałe postacie w filmie na przemian przekazują sobie mózg ludzki.

Banki - „Kurwa ze sobą”

Kolejne urzekające wideo w tym tygodniu zostało wydane przez amerykańską piosenkarkę Banks. W teledysku do piosenki o wymownym tytule „Fuck With Myself” jest sama Gillian, zamaskowani tancerze i manekin bardzo podobny do samej piosenkarki, którą całuje, maluje, uderza i wreszcie płonie.

Trzy nowe utwory FKA na gałązkach

Patrz

W ostatnią sobotę na festiwalu Swallow Festival FKA po raz pierwszy zaprezentowało program Radiant Me². Oprócz nowych spektakularnych scenerii i jeszcze bardziej imponujących tańców, Talia Barnett pokazała jeszcze trzy nowe utwory. To prawda, że ​​nie mają nawet nazwy - nie mówiąc już o dobrej płycie. Podczas gdy czekamy na oficjalne wydanie, możesz ocenić występ i nowy program przynajmniej na amatorskim nagraniu z koncertu.

Co czytać

Nowe dochodzenie FBK

Czytaj

Głównym ogniwem minionego tygodnia jest dochodzenie Funduszu Antykorupcyjnego Aleksey Navalny w sprawie wydatków wicepremiera Igora Shuvalova. Główną bombą tego badania nie był nawet prywatny samolot polityka, ale ilość miejsca, które Shuvalov spędził na transporcie swoich psów Corgi na różne wystawy - tym samym samolotem. Tekstowi towarzyszy siedmiominutowy film z głównymi informacjami na ten temat oraz kolejny Corgi - choć nie tak szczęśliwy jak psy Shuvalova.

Półka dla finalistów nagrody Big Book Bookmate

Czytaj

27 czerwca literacka nagroda Big Book otworzyła popularny głos - do listopada prace finalistów można czytać w bibliotekach internetowych i za darmo. Potencjalni zwycięzcy w tym roku to nowe powieści Jewgienija Wodolazkina, Ludmiły Ulickiej, Leonida Juzefowicza i Piotra Aleshkovsky'ego.

Eric Kandel. „Wiek samowiedzy”

Czytaj

Nowa książka laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii, Eric Kandel, poświęcona jest głównie jego rodzinnemu Wiedniu na przełomie XIX i XX wieku. W tym czasie Gustav Klimt i Arthur Schnitzler stworzyli swoje arcydzieła, a Zygmunt Freud i Alfred Adler dyskutowali o psychice. Związek tych dwóch obszarów i mówi Kandel.

W co grać

Videoball

Platforma:PlayStation 4, Xbox One, Windows

Zabójczo prosta hybryda piłki nożnej i hokeja na powietrzu, w której potrzebny jest tylko jeden kij i jeden przycisk. Podobnie jak w przypadku każdego sportu, istnieją zasady. Gracz jest trójkątem, który rzuca inne trójkąty, aby popchnąć jedną z trzech piłek i wysłać je do bramki (lub dostać się do przeciwnika i zabrać go z gry na sekundę). Mały trójkąt trochę popchnie piłkę, środkowy będzie silniejszy, duży do połowy pola. Ostatni cios odbija się od uderzenia piłki trójkątem dowolnego rozmiaru.

Mecze odbywają się w formatach pojedynków, dwa na dwa i trzy na trzy (ludzie mogą być w drużynie z komputerem). Gra rozgrywana jest do dziesięciu punktów. Jak w każdym sporcie, prosty proces opiera się na prostych zasadach Videoball: usiądź w defensywie, złap kontrataki, stale blokuj przeciwnika i tak dalej. Zabawa z trzema przyjaciółmi. Jeśli nie będzie wystarczającej liczby osób, firma będzie się składać z inteligentnych rywali komputerowych.

Schron Fallout

Platforma: Windows, iOS, Android

„Farm” oparty na Fallout, najpopularniejszej grze mobilnej z końca ubiegłego roku, został wydany jako darmowa wersja dla systemu Windows. Pod przywództwem dają podziemne porozumienie z ocalałymi z nuklearnej apokalipsy. Ludziom należy zapewnić jedzenie, odzież, zajęcie, aby znaleźć dla nich parę. Od czasu do czasu są one wysyłane na pustkowia - w celu znalezienia pokrywek i kosztowności, a także walki z mutantami. Stopniowo schronisko się powiększa: pojawiają się nowe pokoje, laboratoria, siłownie, jadalnie i stacje radiowe.

Rozwój zajmie dużo czasu, ale styl wszechświata Fallouta go rozjaśni. Wraz z wersją systemu Windows wydano ważną aktualizację dla systemów iOS i Android. Pozwolono mu na wykonywanie zadań z ludźmi, dodano prosty system walki i uderzenia krytyczne, a także nowych wrogów, lokalizacje i broń.

klocki

Platforma: Windows

Piękna łamigłówka dla tych, którzy lubią ∞ Infinity Loop, Hook i puzzle in The Witness. W Klockach istnieje skończona liczba zagadek, w których musisz rozwinąć części figury, aby linia lub kolory były zgodne z pewną logiką. Poziomy zajmują nie więcej niż dwie godziny i robią dobre wrażenie, szczególnie biorąc pod uwagę, że gra kosztuje 29 rubli.


Tekst: Ilya Inozemtsev, Katerina Firsova, Nikolai Udintsev

Zdjęcia: Cover, 2 - Bsessi Limited / Polydor Records / Universal Music, 1 - NBC, 3 - Anti-Corruption Foundation via Youtube, 4 - Action Button Entertainment

Popularne Wiadomości

Kategoria Domy weekendowe, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej