Ciekawe

Moskwa będzie gospodarzem międzynarodowego festiwalu solo

Od 1 do 10 października w Moskwie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Teatralny Solo. Zostało to zgłoszone przez RIA Novosti w odniesieniu do obsługi prasowej centrum teatralnego „On Strastnoy”.

W ciągu dziesięciu dni festiwalu publiczność obejmie 15 przedstawień wystawionych przez reżyserów i aktorów z Włoch, Francji, Izraela i Estonii. W szczególności w programie biorą udział trzy premiery z Rosji. Głównymi miejscami wydarzenia będzie centrum teatralne „On Strastnoy”, a także „Boyars 'Chambers STD”.

W programie wydarzenia włoska aktorka i reżyserka Elena Bucci przedstawiła sztukę „Nie czuj bólu”. Francja zaprezentuje na festiwalu dwie prace z udziałem aktora Stanislasa Roquetta. Aktor z Izraela Hera Sandler zagra sztukę „Nareszcie”. A estoński aktor Hendrik Toompere zaprezentuje rosyjski występ solowy rosyjskiej publiczności.

Festiwal rozpocznie się 1 października od wersji wideo dwudziestowiecznej sztuki Tadeusza Kantora Dead Class. Sekwencję wideo uzupełni żywy komentarz aktorski rosyjskiego reżysera Konstantina Bogomołowa.

Bilety na spektakle można kupić w centrum teatralnym „On Strastnoy” lub na jego oficjalnej stronie internetowej. Ich koszt wynosi od 500 do 2000 rubli, a miejsca siedzące na widowiskach są bezpłatne.

Obejrzyj wideo: Dziesięć tysięcy fajerwerków nad Moskwą (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej