Lista odtwarzania

Czego należy słuchać Present Perfect: 7 wykonawców i utworów

W weekend w Petersburgu odbędzie się festiwal muzyczny Perfect Perfect, który w tym roku zmieni swoją lokalizację - wydarzenie przeniesiono z Muzeum Sztuki Ulicy do Portu Sevcable na Wyspie Wasilewskiej.

Festiwal znacznie się rozrósł - pięć scen zostanie umieszczonych na linii Tanner. 28 lipca wystąpi siedmiu artystów, od Flaty'ego po Ninę Kravitz, a ich duże zestawy będą towarzyszyć „dużym obiektom kinetycznym”; Na berlińskiej przysadzistej scenie Yard Stage znajdzie się muzyka wolna od gatunków, od Tiagunin i Juravlove po SRKP; Scena ogrodowa, która zgodnie z obietnicą będzie muzycznym ogrodem wypełnionym roślinami i tropikalnymi winoroślami, nadzorowana jest przez niemieckiego muzyka Move D - zgromadził dziewięciu muzyków i DJ-ów z całego świata (od Hoopy po Jus Eda); a na kompaktowej scenie Czerwonego Pokoju, zainspirowanej psychodeliczną estetyką lat 60., planowani są tylko muzycy z Petersburga i Moskwy (od Funky G po Koksharov). Szczególną uwagę należy zwrócić na scenę Boiler Room: tutaj występom muzyków towarzyszyć będzie pokaz laserowy.

Program obejmuje także: lekką instalację „Rotor” zespołu artystów VOLNA, graffiti na fasadach pomieszczeń fabrycznych, rynek winylowy, różnorodne uliczne jedzenie, przygotowuje się w kilku klubach miejskich i, co najważniejsze, piękny nasyp Sevkabel - z pokojem hipostylowym, hamakami, szklarnią oraz instalacja artysty dźwięku Dmitrija Anikina.

Na prośbę Life around, Dima Shutta, jedna z rezydentek festiwalu, członek zespołu Roots United, wybrała artystów show-line z zespołu Present Perfect i poleciła swoje ulubione utwory.

„Współpraca między Larrym Heardem i Bernardem Badie, opublikowana w 1996 roku. Klasyka muzyki house, którą może cieszyć się nawet najbardziej wymagający tancerz”.

Kiedy i gdzie słuchać Present Perfect: Larry Heard, jeden z pionierów muzyki house, wystąpi na głównej scenie festiwalu w Port Sevcable 27 lipca. Drugim wykonawcą na koncercie inauguracyjnym będzie kolejna legenda - kompozytor jazzowy, neo-soulowy patriarcha Roy Ayers.

„Mistrz Detroit, Marcellus Pittman, który milczał przez prawie 4 lata, przypomniał sobie w tym roku, wydając dwa najjaśniejsze single:„ Revenge For Nothing ”i„ Can't Forget About You ”, po której stronie B znajduje się bez przesady arcydzieło ”.

Kiedy i gdzie słuchać Present Perfect: Marcellus Pittman wystąpi 28 lipca w głównym dniu festiwalu na scenie ogrodowej Finlandii. Tam czekają m.in. przedstawienia Hoopy, Dolana Bergina, Damiano von Erckerta i Jusa Eda.

„Tylko hymn Petersburga latem 2018 z Flaty”

Kiedy i gdzie słuchać Present Perfect: Muzyk i producent z Petersburga Flaty wystąpi 28 lipca na głównej scenie festiwalu - Main Stage Beeline. Na przykład wystąpią tam także Aux 88, Nocow i Nina Kraviz.

„Piękny, emocjonujący film akcji na parkiecie jednego z założycieli najważniejszej nowoczesnej wytwórni Hessle Audio”.

Gdzie i kiedy słuchać Present Perfect: Briton PearsonSound wystąpi w Stackenschneider Club 27 lipca, a Hessle Audio wystąpi na głównej scenie festiwalu 28 lipca.

„Post-nuklearny artefakt audio tajemniczego producenta z Glasgow, którego dzieła są prawdziwymi przykładami muzycznego futuryzmu”.

Kiedy i gdzie słuchać Present Perfect: Galaxian techno-futurysta wystąpi 28 lipca w Boiler Room i Ballantine's True Music. Eostra, DJ 1985, Imatran Voima, DMX Krew, BEC, Ron Morelli i inni mają również pojawić się na scenie Boiler Room w tym roku.

„Kuzma Palkin pod pseudonimem Kausto na naszej wytwórni (Roots United). Tylko lato, słońce, morze, plaża. No cóż, siatkówka oczywiście.”

Kiedy i gdzie słuchać Present Perfect: Kausto wystąpi 27 lipca w jednym z oficjalnych miejsc festiwalu - w klubie Stackenschneider na placu Konyushennaya. Oprócz niego poczekaj w piątek Pearson Sound, Pangea, Dj 1985 i inni.

„Marzycielska i niezwykle muzyczna piosenkarka Leni Lipelis pod marką TMO”.

Kiedy i gdzie słuchać Present Perfect: Lipelis wystąpi 28 lipca na scenie Yard przez TBRG Open.


Cover: Galaxian

Popularne Wiadomości

Kategoria Lista odtwarzania, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej