Premiera

Klip „U Never Can Tell” grupy Jekaterynburg „Simple Madness”

Grupa Ural Simple Madness wydała wideo do letniego nagiego utworu dyskotekowego „U Never Can Tell” z singla o tej samej nazwie. W Life wokół Jekaterynburga zespół przedstawia nowy film i opowiada o procesie tworzenia.


Proste szaleństwo

Wideo zostało nakręcone w maju z kreatywnym duetem „Twin of Brothers” w budynku dawnej drukarni, w której obecnie mieści się Studio Sztuki Focus. Pomieszczenie, w którym znajdowały się tylko szczątki budowlane, zostało całkowicie przekształcone specjalnie do kręcenia klipu. Bliźniacy zamienili przestrzeń w srebrny pokój w stylu legendarnego nowojorskiego warsztatu Andy'ego Warhola, lepiej znanego jako „The Factory”. Stworzenie przestrzeni zajęło prawie dzień ciągłej pracy. Ściany, podłoga i sufit zostały całkowicie pokryte folią, a także zainstalowano lustro, aby zniekształcić przestrzeń w pokoju.

Również w tym miejscu bracia planowali stworzyć duży obiekt artystyczny, budując ścianę telewizorów, od podłogi do sufitu, ale w czasie kręcenia udało się uzyskać tylko kilka starych działających telewizorów. Do tej pory szukają telewizorów i chcą dokończyć to, co rozpoczęli, ale na razie jest to w pełni funkcjonalna sala w studio fotograficznym, w którym fotografowie z Uralu lubią organizować zdjęcia.

„U Never Can Tell” to kompozycja w stylu syntezatora nu-disco, lekkiej i marzycielskiej melodii, zwiewnej aranżacji i przyjemnego wokalu. Ta kompozycja może doskonale brzmieć w letnim nastroju, piosenka została wydana na płytach Soviett i natychmiast trafiła na tabelę profilu Essential Nu Disco na stronie Traxsource.POKRYWA: Proste szaleństwo

Obejrzyj wideo: Bruce Springsteen - You Never Can Tell Leipzig 7713 Official Video (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Premiera, Następny Artykuł

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”
Premiera

Młodzież i Rostów nad Donem w nowym filmie grupy „Dziękuję”

W październiku 2017 roku moskiewska grupa Thank You wydała swój trzeci album, Forever. To siedem głośnych piosenek o tym, jak znieść kontuzję i żyć dalej, wypełnione cytatami Brodskiego, Gumilyowa, Tsoja, Muratowej, wcześniejszych prac zespołu i innych rosyjskich grup niezależnych. Historia wymagała adaptacji, ale to, podobnie jak nagranie samego albumu, zajęło nieco ponad rok.
Czytaj Więcej
Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”
Premiera

Dokument „Estetyka techniczna: design na Uralu”

Sieć była gospodarzem wydania dokumentu „Estetyka techniczna: design na Uralu”. Film został opublikowany na YouTube jako wsparcie dla drugiego zdjęcia - 6 listopada w Centrum Jelcyna odbędzie się premiera „Technicznej estetyki” o szkole projektowania w Leningradzie. Life wokół Jekaterynburg publikuje pełną wersję zdjęcia z komentarzami autorów.
Czytaj Więcej