Plany sezonowe

24 filmy zimowe

Grudnia

„W sercu morza”

W sercu morza

Most Szpiega

Most szpiegów

REŻYSER:

Steven Spielberg

ROLA:

Tom Hanks, Alan Alda, Amy Ryan

Nowy owoc twórczego związku Stephena Spielberga i Toma Hanksa („Szeregowiec Ryan”, „Złap mnie, jeśli potrafisz” i „Terminal”). Fabuła to prawdziwa historia prawnika Jamesa Donovana, który został pouczony o uratowaniu amerykańskiego szpiega, który został schwytany przez siły radzieckie w czasach eskalacji zimnej wojny.

„45 lat”

45 lat

Dyrektor:
Andrew Haye

Obsada:
Charlotte Rampling, Tom Courtney, Geraldine James

Dwóch brytyjskich mistrzów - Charlotte Rampling i Tom Courtney - grają inteligentną bezdzietną parę przygotowującą się do 45. rocznicy małżeństwa. Na krótko przed rocznicą bohater Courtney otrzymuje powiadomienie o ciele kobiety znalezionej w Alpach, z którą kiedyś się spotkał - na długo przed spotkaniem z żoną. To wydarzenie nadaje ich relacjom nowe odcienie - głównie zazdrość. Dwie nagrody na ostatnim Berlinale - o najlepszych rolach męskich i żeńskich - wiele o tym mówią.

„O miłości”

Dyrektor:
Anna Melikyan

Obsada:
Michaił Efremow, Renata Litwinowa, Jewgienij Tsyganow, Maria Szalaeva

Anna Melikyan, mistrz kameralnych ludzkich historii, po raz pierwszy nakręciła film z całą ciemnością gwiazd - zwiastun pokazuje już całkowitą nieobecność mało znanych osób. Renata Litvinova, Jewgienij Tsyganow, Julia Snigir, Alexandra Bortich, Ravshan Kurkova, a nawet sam Władimir Mashkov w kilku przeplatanych powieściach odczytują dla widza najważniejsze słowo na ziemi.

Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Dyrektor:
JJ Abrams

Obsada:
Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher

Tej zimy wszyscy, nawet trochę zaangażowani w popkulturę, czekają na dwie rzeczy: nowy sezon The X-Files i siódmy odcinek Gwiezdnych wojen. Rozmawialiśmy o pierwszym tutaj, że do drugiego, mimo że Disney wziął je od George'a Lucasa, kontynuacja wydaje się dość szanowana dla gorliwych fanów sagi: wyciągnęli Marka Hamilla, Harrison Ford i Carrie Fisher z przeszłości; Istnieją również Chewbacca i R2-D2; jedną z ról tworzących fabułę znów wydaje się być przypisany Luke'owi Skywalkerowi. Ale ponieważ akcja rozgrywa się 30 lat po śmierci Dartha Vadera, główne role wciąż musiały wzywać młodszych aktorów - Daisy Ridley i Johna Boyegę, prawie nieznanych w Rosji. Głównego złoczyńcę zagra Adam Driver z „Girls” i filmów Noah Baumbakh.

„Najlepszy dzień”

Dyrektor:Zhora Kryzhovnikov

Obsada:Dmitrij Nagiev, Julia Alexandrova, Olga Seryabkina, Inna Churikova

Nowa komedia reżysera filmu „Gorzki!” i „Gorko! 2”, który podzielił widzów na dwa obozy z humorystycznym humorem: entuzjastyczni wielbiciele i przeciwnicy skropieni śliną. Nadchodzące dzieło jest ponownie poświęcone osobistym dramatom i zwyczajom mieszkańców rosyjskiej prowincji, a w rolach zaświecą się jako aktorki z „Gorzkiego!” Julia Alexandrova i Valentina Mazunina, a także gwiazdy pierwszego szczebla: Dmitrij Nagiev, Inna Churikova, Elena Yakovleva, wokalistka grupy Silver Olga Seryabkina i Michaił Boyarsky bez kapelusza. Jedyną wątpliwość, czy film został rozwiązany w eksperymentalnym gatunku komedii karaoke, czyli w rzeczywistości musicalu.

Stycznia

„Steve Jobs”

Steve Jobs

REŻYSER:

Danny Boyle

ROLA:

Michael Fassbender, Seth Rogen, Jeff Daniels, Kate Winslet

Długoletnia biografia o założycielu Apple, która wielokrotnie zmieniała reżyserów i wiodących aktorów - od Davida Finchera do Danny'ego Boyle'a, od Leonarda DiCaprio po Christiana Bale'a i Michaela Fassbendera. W przeciwieństwie do biografii z Ashtonem Kutcherem, opartej głównie na różnych wywiadach, nadchodzący projekt Universal Studios oparty jest na popularnej książce dziennikarza Waltera Isaacsona, którą napisał przy bezpośrednim udziale Jobsa. Nie można nie zauważyć, że filmowi udało się już nie udać w kasie w Ameryce, nawet nie wchodząc do pierwszej piątki liderów kasowych.

„Ocalały”

Zemsta

Dyrektor: Alejandro González Iñárritu

Obsada:Leonado DiCaprio, Tom Hardy, Donal Gleeson, Paul Anderson

Nowy wynik wspólnej pracy reżysera Alejandro Gonzáleza Iñárritu i wybitnego operatora Emmanuela Lubetzkiego, który w ubiegłym roku dał światu zdobywcę Oscara Birdmana. W XIX wieku Leonardo DiCaprio gra myśliwego, który został ciężko pobity przez niedźwiedzia, a jego towarzysze nie znaleźli nic lepszego niż pozostawienie go na śmierć. Oczywiście Leo nie tylko przeżyje, ale zemści się na swoich kolegach, którzy go splunęli. Nie trzeba dodawać: jeden z głównych filmów na tej liście.

„Obrzydliwa ósemka”

Nienawistni jedzą

Dyrektor:
Quentin Tarantino

Obsada:
Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Channing Tatum

Drugi western Quentin Tarantino otoczył się szumem na długo przed rozpoczęciem zdjęć. Powodem tego był przeciek w sieci oryginalnego scenariusza - reżyser denerwował się i nie chciał dalej pracować nad filmem. Potem jednak przepisał zakończenie i nadal postanowił strzelić. Fabuła jest następująca: krótko po zakończeniu wojny secesyjnej łowca nagród zabiera przestępcę, którego złapał na policję, aby otrzymać nagrodę. Po drodze spotyka najemnika i szeryfa, razem wpadają w zamieć i szukają schronienia w sklepie, w którym spotykają kolejnego kowboja, generała Konfederacji i inne postacie. Opis nie jest jednoznaczny, ale z przyczepy jasno wynika, że ​​wszyscy ci ośmiu towarzyszy powinni być obrzydliwi w różnym stopniu. Muzykę do The Eight, a także do The Django Unchained, napisał Ennio Morricone.

Creed: Rocky's Legacy

Credo

Dyrektor:
Ryan Cougler

Obsada:
Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson

40 lat po premierze pierwszego filmu o Rocky Balboa mamy siódmy dzień z nowym głównym bohaterem. Syn boksera Apollo Creeda, który zmarł w czwartej części, Adonis, słyszy głos genów i wyrusza na poszukiwanie Rocky'ego, który był kiedyś blisko jego ojca, który stał się szary i został jego trenerem. Reżyser to obiecujący debiutant Ryan Kugler, który wcześniej nakręcił mocną „Fruitvale Station”, Grand Prix Sundance w 2013 roku.

„Krótka gra”

Duży krótki

Dyrektor:
Adam Mackay

Obsada:
Ryan Gosling, Brad Pitt, Christian Bale

Brad Pitt, Ryan Gosling, Steve Carell i Christian Bale w filmie opartym na bestsellerowej książce Michaela Lewisa The Big Short Game: The Secret Springs of Financial Catastrophe o amerykańskich finansistach, którzy byli w stanie przewidzieć kryzys w latach 2007-2008 i wykorzystać go. Pierwszy występ Ryana Goslinga w filmie po dwuletniej przerwie od reżyserii i innych działań.

„Siostry”

Siostry

Dyrektor:
Jason Moore

Obsada:
Amy Poehler, Tina Fey, James Brolin, John Cena

Siłą napędową serii „Parki i rekreacja”, wielokrotnym nominatorem i jednorazowym laureatem Emmy, Amy Poehler w komedii o dwóch siostrach, które przyszły posprzątać dom sprzedanego rodzica, ale zamiast tego miały tam szaloną imprezę nostalgiczną. Druga siostra to Tina Fey ze Studio 30.

Cold Front

Dyrektor:Roman Volobuev

Obsada:
Svetlana Ustinova, Dasha Charusha, Alexander Charochnikov

Pierwsze dzieło byłego krytyka filmowego Romana Wołobujewa po drugiej stronie barykady: historia nakręcona w Normandii miłośnika artysty i pisarza, którego życie wydaje się przypadkowo zaatakowane przez trzeciego zbędnego. Scenariusz napisał Volobuev we współpracy z wiodącymi aktorami Dashą Charushą i Svetlaną Ustinovą.

Radość

Radość

Dyrektor:
David O. Russell

Obsada:
Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Robert De Niro, Edgar Ramirez

Reżyser „American Scam” i „My Boyfriend is Crazy” nadal nie mogą wypracować współpracy z Jennifer Lawrence i Bradley Cooper. Po drodze jest z nimi jego trzeci film. Nie obejdzie się bez tradycyjnego Roberta De Niro, który zagra ojca głównej bohaterki, Joy Mangano, prawdziwej samotnej matki, która przedarła się przez ciernie do gwiazd. Radość stała się jednym z najbardziej utytułowanych przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych, i nie tylko tak, ale także wynalazkiem i opatentowaniem cudownego mopa. Za swoje dwie poprzednie role z Russellem Jen Lo otrzymała nominacje do Oscara, z których jedna okazała się zwycięstwem - tym bardziej interesujące jest czekanie na trzecią.

„Ściśle na zachód”

Powoli na zachód

Dyrektor:
John Macklin

Obsada:
Cody Smith-McPhee, Michael Fassbender, Ben Mendelssohn

Kolejny western o łowcy nagród, tym razem w wykonaniu Michaela Fassbendera. Towarzyszy młodemu szkockiemu chłopcu, który w poszukiwaniu zaginionego kochanka krąży po niebezpiecznym Dzikim Zachodzie w 1870 roku.

„13 godzin: Tajni żołnierze Bengazi”

13 godzin: The Secret Soldiers of Benghazi

Dyrektor:
Michael Bay

Obsada:
John Krasinski, David Gintoli, Freddy Stroma

Michael Bay nakręcił film o ataku terrorystycznym w libijskim mieście Bengazi, gdy w rocznicę tragedii z 11 września 2001 r. Grupa bojowników zaatakowała misję dyplomatyczną USA, zabijając czterech Amerykanów, w tym ambasadora USA w Libii. Głównymi rolami są niekonwencjonalni aktorzy, którzy nie są tradycyjni dla Baya, ale jedna fabuła może uczynić kasę filmu, niestety, co stało się zrozumiałe nie tylko dla Stanów.

„Dziewczyna z Danii”

Duńska dziewczyna

Dyrektor:
Tom Hooper

Obsada:
Eddie Redmayne, Alicia Wikander, Adrian Schiller, Amber Heard

Dwóch aktualnych aktorów, zdobywca Oscara za rolę Stephena Hawkinga, Eddiego Redmayne'a i Alicii Wikander („Agenci A.N.K.L.”, „From the Machine”), grają młodą parę, w której mąż zrealizował się jako kobieta i stał się pierwszą osobą na świecie który zmienił płeć operacyjnie. Najprawdopodobniej nowa silna rola Redmayne, która za rok, między innymi, pojawi się w spin-offie „Harry'ego Pottera” i ostatecznie zyska przyczółek w gwiazdach. Jeśli chodzi na przykład o reżysera, jego przedostatnim dziełem jest czarujący i znany również z filmu Oscara „Król mówi!”.

Luty

Deadpool

Deadpool

Dyrektor:
Tim Miller

Obsada:
Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Gina Carano, Stan Lee

Kolejny superbohater Marvela rzuca się na duże ekrany. Tym razem o ostrym języku najemnik Deadpool, wzbogacony o unikalne zdolności po eksperymentalnym leczeniu nowotworów nowotworowych. Teraz jego komórki regenerują się błyskawicznie, ale stabilność psychiczna pozostawia wiele do życzenia. Główną rolą jest Ryan Reynolds, który w tym roku był już przedmiotem eksperymentów medycznych w filmie „Outside / Myself” z Benem Kingsleyem.

„Lazurowe Wybrzeże”

Nad morzem

Dyrektor: Angelina Jolie

Obsada:Brad Pitt, Angelina Jolie, Melanie Laurent

Film, wyróżniający się tym, że po raz pierwszy od czasu „Mr. and Mrs. Smith” na planie Angelina Jolie i Brad Pitt spotkali się. Grają tutaj o tym samym: emocjonalnej parze u szczytu wulkanu namiętności. To prawda, tym razem we Francji lat 70. Krytycy już nazywają ten film nudnym, ale oczywiste jest, że nadal będzie zbierał swoje miliony, mimo że poprzednie prace reżyserskie Jolie były raczej nieistotne.

„Dzień wyborów - 2”

Dyrektor: Alexander Barshak

Obsada:
Leonid Barats, Rostisław Chajit, Nonna Grishaeva, Camille Larin, Alexander Demidov, Maxim Vitorgan

Kwartet, który obiecuję wydać w lutym, kontynuację jego najbardziej udanej komedii, Dzień Wyborów, która nawet nie ma jeszcze zwiastuna, ale ma pewne informacje o fabule: kolektyw stacji radiowej znanej z poprzednich filmów jest ponownie wysyłany do regionów, aby wesprzeć wybory gubernatorialne kandydat w wykonaniu Wasilija Utkina. Przeszłość, ogólnie nieszkodliwa satyryczna komedia, w naszych patriotycznych dniach prawdopodobnie wywołałaby oszałamiający skandal, więc interesujące jest to, jak Kwartet będzie manewrował w drugiej części.

„Niech żyje Cezar!”

Witaj, Cezarze!

Dyrektorzy:Ethan Cohen, Joel Cohen

Obsada:
Josh Brolin, Scarlett Johansson, George Clooney, Ralph Fiennes, Channing Tatum, Jonah Hill, Tilda Swinton

Lata 50., Hollywood. W trakcie kręcenia historycznego zdjęcia starożytnego Rzymu jego główna gwiazda, starszy aktor Byrd Whitlock, został porwany. Tajemnicza grupa „Future” wymaga okupu w wysokości 100 tysięcy dolarów i czegoś innego. Pracownik studia filmowego (Brolin) i jego aktorzy (Johansson i Tatum) muszą poradzić sobie z sytuacją i ukryć przed prasą niepotrzebne szczegóły. Wszystko to jest długo oczekiwaną nową komedią braci Cohen o niezwykle chwytliwej obsadzie.

„Model męski - 2”

Zoolander 2

Dyrektor:Ben Stiller

Obsada:Ben Stiller, Owen Wilson, Penelope Cruz, Benedict Cumberbatch, Will Ferrell

Najpiękniejszy męski model Derek Zulander i jego były rywal Jaś wracają do świata mody po dziesięciu latach nieobecności, nie podejrzewając, że nikt nie czeka na nich w tym świecie: teraz, u szczytu mody, bez oczu androgynes (nawet ci, którzy ignorują pierwszą część, będą musieli potknąć się w kinie, zobacz Benedict Cumberbatch w tej roli). Ale Zulander nie będzie musiał długo siedzieć: wkrótce detektyw z pojawieniem się Penelope Cruz zwrócił się do niego o pomoc. Nieznany złoczyńca zabija najpiękniejszych ludzi na planecie i wszyscy oni umierają z charakterystycznym wyrazem Zulandera. Więc to on, Zulander, jest kluczem do rozwiązania sprawy.

„Gods of Egypt”

Bogowie Egiptu

Dyrektor:Alex Proyas

Obsada:Gerard Butler, Nikolai Coster-Waldau, Courtney Eaton

Duży budżet, 140 milionów dolarów, bachanalia w duchu „300 Spartan” opartych na egipskiej mitologii. Nikolai Coster-Waldau (Jaime Lannister z Game of Thrones) gra boga Horusa, który wraz ze zwykłym śmiertelnikiem walczy z potwornym Sethem - tę rolę wcielił Gerard Butler. Prawie dwustu członków ekipy filmowej wyemigrowało tutaj z ostatniego „Mad Maxa”, w tym artysta efektów specjalnych i wielu drugoplanowych aktorów.

„Mr. Holmes”

Pan Holmes

Dyrektor:Bill Condon

Obsada:
Ian McKellen, Laura Linney, Hattie Morahan

93-letni Sherlock Holmes, w wykonaniu Sir Iana McKellena, hoduje pszczoły w Sussex i wspomina dni wędrówek. Ta ekspozycja jest jeszcze bardziej interesująca: w poszukiwaniu legendarnego pieprzu, który wydaje się przedłużać życie, on, myląc fantazję i rzeczywistość na starość, udaje się do Hiroszimy, która właśnie przeżyła bombardowanie. Reżyser nakręcił wcześniej „Bogów i potwory”, za które ten sam McKellen był nominowany do Oscara w 1999 roku jako najlepszy aktor. Ale jednocześnie - i dwie części Zmierzchu.

Obejrzyj wideo: ZIMA ZNOWU ZASKOCZYŁA DROGOWCÓW!. SHEPARD, HOGATY, BARTEK. GTA 5 :ONLINE #24 (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Plany sezonowe, Następny Artykuł

Klient ma zawsze rację: kelnerzy kontra goście
Ludzie

Klient ma zawsze rację: kelnerzy kontra goście

Wasilij Bykow przeszedł przez moskiewską kawiarnię i zapytał kelnerów, co im się nie podoba w odwiedzających. Nienawidzę tych gości, którym służysz w 100%, a oni, dranie, nie pozostawiają napiwku. Goons! Niektóre dziewczyny, gdy mężczyzna wychodzi na herbatę, a potem idzie do toalety, zabierają pieniądze dla siebie. A potem są ludzie, którzy patrzą na ciebie lubieżnym, przenikliwym spojrzeniem i myślą o tym, żeby ich gdzieś zaciągnąć.
Czytaj Więcej
Wspólne mieszkania w Moskwie i Sankt Petersburgu
Ludzie

Wspólne mieszkania w Moskwie i Sankt Petersburgu

Mieszkanie komunalne („mieszkanie komunalne”) - (w Rosji i byłym ZSRR) mieszkanie państwowe, zamieszkane przez władze państwowe zgodnie z normami dotyczącymi powierzchni mieszkalnej na osobę, niezależnie od stanu cywilnego mieszkańców i konfiguracji mieszkania. TYPOWE ATRYBUTY MIESZKANI KOMUNALNYCH Antyczny piec Komunalne mieszkanie na Srednyj perspektywie wyspy Wasilewskiej w Petersburgu Połączenia Komunalne mieszkanie na skarpie Karpovka w Petersburgu Telefon publiczny w korytarzu Komunalne mieszkanie przy alei Bolszoj Piotrowa strona Piotrogrodzka w Petersburgu Licznik energii elektrycznej Komunalne mieszkanie przy alei Dmitrowskiej i kuchni moskiewskiej pokój Mieszkanie komunalne na linii Kisłowskiego w Moskwie Wysokie sufity Mieszkanie komunalne na linii Starokonyushenny ke w Moskwie Lista pracowników kuchni Mieszkanie komunalne przy ulicy Rubinstein w Petersburgu Pomieszczenia magazynowe i antresole Mieszkanie komunalne przy ulicy Sadovaya w Petersburgu Ponadto: kilka pieców w kuchni, suszarka do suszenia rzeczy, toaleta ze zbiornikiem przy suficie, wąskie korytarze - i inne typowe atrybuty mieszkań komunalnych w serii artykułów „Przestrzeń publiczna: Petersburg i Moskwa” APARTAMENTY MIEJSKIE W MOSKWIE W Moskwie przetrwało tylko osiem tysięcy mieszkań komunalnych.
Czytaj Więcej
Wybór narodu: jakie są różnice między kodeksem rezydenta a migrantem Kupchin
Ludzie

Wybór narodu: jakie są różnice między kodeksem rezydenta a migrantem Kupchin

Zgodnie z zestawem moralnych standardów dla mieszkańców Kupchina, opracowanym przez administrację dzielnicy, pojawił się nowy kodeks dla migrantów. Na dyskretnym plakacie - zestaw standardów moralnych, które powinny pomóc cudzoziemcowi „pozostać gościnnym gościem i przyjacielem” w surowej dzielnicy Frunze. Tekst został przetłumaczony na trzy języki - azerbejdżański, tadżycki i uzbecki.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Philip Mironov o płatnym parkingu pod oknami
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Philip Mironov o płatnym parkingu pod oknami

Od 1 listopada na kilku stolicach ulic wprowadzono płatny parking. I choć większość Moskali jeszcze nie wystąpiła przeciwko tej innowacji i zastanawia się, co stanie się, gdy całe centrum zostanie opłacone, wszystko stało się bardzo poważne dla mieszkańców. Nie mogą zdecydować, czy wejść do strefy płatnego parkowania, czy nie - sam parking płatny zbliżył się do ich domów.
Czytaj Więcej