Projekty specjalne

10 noworocznych zakupów na rynku w Tsvetnoy

W „Tsvetnoy” otwierają się coroczne targi noworoczne. A jeśli nadal nie zdecydowałeś się na prezenty, a sumienie nie pozwala ci pozbyć się banalnego zestawu skarpet i żelu pod prysznic, na pewno tam jesteś. Razem z domem towarowym wybraliśmy dziesięć niezwykłych rzeczy, które najpierw chcesz sobie dać.

Soap Woody Village

350 rubli

Aby stworzyć świąteczny nastrój, pomoże nie tylko drzewo i mandarynki, ale także naturalne mydło noworoczne. W twoich rękach od razu będzie bergamotka, mandarynka, grejpfrut, jaśmin, gardenia i ylang-ylang. A wszystko to w postaci paska bursztynu owiniętego papierem rzemieślniczym.

Zabawki choinkowe

6 500 rubli

Prosiaczek - symbol nadchodzącego roku. A jeśli nie warto podawać go przy stole noworocznym, to miejsce jest dla niego odpowiednie na drzewie. Ta zabawna świąteczna zabawka w kształcie świni na sankach wykonana jest z cienkiego szkła i ręcznie malowana.

Wieniec świąteczny

8 000 rubli

Teatr zaczyna się od wieszaka, a świąteczny nastrój zaczyna się od drzwi. Zastanów się więc w tych krajach, w których zwyczajowo dekoruje się przednie drzwi świątecznymi wieńcami. Ta tradycja sięga starożytnych Słowian - zapętlony wieniec z gałęzi drzew iglastych symbolizuje nadzieję na życie wieczne. I przynosi szczęście. Najważniejsze jest uwierzyć.

Świąteczne Elfy

2 450 rubli

Urocze elfy duńskiej marki Maileg stworzą w domu atmosferę noworoczną. Ubrani w słodkie świąteczne stroje mogą stać się zarówno noworoczną ozdobą wnętrza, jak i ulubioną zabawką. Ponadto, zgodnie z jedną ze skandynawskich legend, elfy przynoszą domowi szczęście i dobrobyt.

Zestaw cukierków

1170 rubli

Najczęstszym życzeniem na Nowy Rok jest bycie szczęśliwym. Zestaw słodyczy ze Sklepu Czekoladowego „Shop of Happiness” to małe klocki szczęścia w pudełku prezentowym. Wewnątrz pudełka są ręcznie robione słodycze w mlecznej i ciemnej czekoladzie z nadzieniem z jagód goji, rokitnika i rozmarynu, kardamon, imbiru, orzechów włoskich i solonego karmelu.

Zestaw świec

1250 rubli

Jak pachnie Nowy Rok? Pachnący świerk, pikantne wypieki, cytrusy i wanilia. Zestaw świec zapachowych Świeca Yankee składa się z czterech świątecznych zapachów, które wprowadzą ducha świętowania do domu. „Śnieżny świerk”, „Mroźny piernik”, „Musująca gwiazda” i „Cud noworoczny” - wybierz, który z nich najpierw zapalić.

Teraz targi w „Tsvetnoy” pracują na minusie pierwszego piętra. Od 15 grudnia zostanie otwarty w atrium na parterze, na którym zaprezentowanych będzie więcej marek. Targi zamykają się 8 stycznia 2019 r.

Dom towarowy Adres: Tsvetnoy Boulevard 15 s. 1.

MATERIAŁ PRZYGOTOWANY Z POMOCĄ:

Popularne Wiadomości

Kategoria Projekty specjalne, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej