Rozrywka

W kinie „35 mm” rozpoczyna się nowy program Future Shorts

W dniach 22-27 września festiwal filmów krótkometrażowych Future Shorts, tym razem zatytułowany Tête-à-tête, odbędzie się w kinie 35 mm. Nowa oferta obejmuje eksperymenty z gatunku stop motion, surrealistyczną animację, taśmy z grami i obrazy znane już widzom, takie jak „Family Photo”, które zostały pokazane na przykład w Strelce ubiegłego lata.

Ważnym wydarzeniem obecnego programu Future Shorts było włączenie do programu krajowego filmu - filmu „The World of Fasteners”, który wygrał na ostatnim festiwalu filmowym Kinotavr w nominacji do Short Meter. Również 22 września odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu Michaiłem Segalem i głównymi aktorami Andriejem Merzlikinem, Darią Nosik i Andriejem Pietrowem.

Po wystawie w Moskwie program tete-a-tete odwiedzi około dwóch tuzinów rosyjskich miast, w tym Petersburga, Niżnego Nowogrodu, Kazania, Czelabińska i Jekaterynburga.


Nastya Khoreva, kurator festiwalu:„Na nowym jesiennym festiwalu z przyjemnością prezentujemy widzom rosyjski film„ The World of Fasteners ”- niesamowicie zabawną historię o dwóch kochankach, którzy przygotowują się do ślubu, a jednym z głównych warunków jest to, że nie będzie tak jak wszyscy inni. Dla nas to bardzo radosne wydarzenie: Rosjanie W naszych programach jest bardzo niewiele prac, które mogłyby się znaleźć wraz z nagradzanymi filmami z międzynarodowych pokazów filmowych W historii FS mieliśmy tylko dwa filmy rosyjskich reżyserów, ten jest trzeci, w programie znajdą się także filmy z Singapuru i Francji. ale o e otrzymał wiele nagród prace autorów z Włoch, „Rita” i więcej ".

PROGRAM FESTIWALOWY:

„WORLD OF FASTENERS”

Nagłówek festiwalu, który otworzy nowy program Future Shorts. To 28-minutowa praca reżysera Michaiła Segala o tym, jak młode małżeństwo boi się szarej rzeczywistości i bliskiej przyszłości, by zostać zwykłymi mieszkańcami.

„BLOKADA KOLEJKI

„Utknął w rutynie” - austriacki film animowany, który w ciągu zaledwie czterech minut próbuje znaleźć wspólne elementy z Madonną, Massive Attack i Angelą Merkel.

„DAMSKA Z PSEM”

Francuskie zdjęcie nastolatka, który znalazł psa i postanowił zwrócić go właścicielowi. Właścicielka, napięta kobieta w średnim wieku, postanawia porozmawiać z nastolatkiem sercem i podziękować za znalezisko.

SONNIK

Pięciominutowy surrealistyczny szkic z Wielkiej Brytanii na temat szalonych związków między snami, wiewiórkami i taśmami wideo.

„PRZYJEMNOŚĆ Z ZNISZCZEŃ”

Dwuminutowa praca niemieckich reżyserów w technice zatrzymania ruchu, pokazująca całą radość z destrukcji. Od wybuchów balonów po katastrofy ekologiczne i ataki terrorystyczne.

SEMEYNOE ZDJĘCIE

Piękna i niezwykła animacja Anglika Josepha Pierce'a o tym, jak portret rodzinny jest zniekształcony, gdy pojawia się zazdrość i podejrzenia.

„SZTUKA BYĆ DROWNING”

Czarno-biały film animowany na podstawie wiersza poety Billy'ego Collinsa. Historia tego, co może na nas czekać pod koniec naszej życiowej podróży.

„LEKCJA PŁYWANIA”

Singapurski obraz uczuć matki, który po raz pierwszy uwalnia córkę z domu rodziców i znajduje ukojenie we wspomnieniach z własnej młodości.

RITA

Włoski film krótkometrażowy o życiu 10-letniej dziewczynki niewidomej od urodzenia, której ciekawość sprawuje niezawodna opieka autokratycznej matki.

Tête-à-tête Future Shorts Festival20-27 wrześniaPierwszy program - 17:15, drugi - 21:15Kino „35 mm”Pokrovka 47/24Bilety - od 250 rubli.Strona wydarzenia „Spójrz na mnie”

Obejrzyj wideo: Free to Play: The Movie US (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej