Rozrywka

Odwiedzający VVC zostaną zabrani do podziemnego miasta

Administracja Wszechrosyjskiego Centrum Wystawowego postanowiła ożywić wycieczki po Centrum. Rozpoczną się w marcu, a opracowanych zostanie sześć tematów: „Zachowane arcydzieła Wszechrosyjskiego Centrum Wystawowego”, „Legendy i mity VDNH”, „Wieczorny spacer po Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym”, „Serce Kamiennego Kwiatu”, „Zielona sukienka i projektowanie krajobrazu”, „Wycieczka gastronomiczna po VVC ”.

Spacery tematyczne poprowadzą profesjonalni przewodnicy, którzy obiecują przekazać nieznane legendy i historie o Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym, a także pokazać katakumby, schron przeciwbombowy i podziemne miasto. Czas trwania każdej wycieczki wynosi półtorej do dwóch godzin, a koszt wynosi od 200 do 350 rubli, w zależności od trasy. Ale praca nieakredytowanych firm na jego terytorium jest obecnie zabroniona przez Wszechrosyjskie Centrum Wystawowe, a przewodnicy zewnętrzni będą musieli uzyskać specjalną akredytację w kwietniu.

VVC otwiera także własną szkołę przewodników. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 26 marca. Każdy w wieku 18 lat może zostać studentem w School of Young Guides, czesne jest płatne, czas trwania zajęć wynosi 1 miesiąc. Najlepsi studenci zostaną zaproszeni do pracy jako niezależni przewodnicy centrum. Możesz zapisać się do szkoły telefonicznie: (495) 748-34-20.

 
Inner Empire: Present and Future of VVC
Zagrożone: pawilon Glavkonditer w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym

Inga Stepashova, główny specjalista w dziale programów rekreacyjnych i sportowych GAO „VVC”: „Pierwsza wycieczka odbędzie się 5 lutego. Generalnie jest to pomysł administracji Wszechrosyjskiego Centrum Wystawowego, zasugerował utworzenie specjalnego działu programów rekreacyjnych i sportowych. Część rekreacyjna jest bezpośrednio odpowiedzialna za wycieczki, których celem jest oświecenie odwiedzających Wszechrosyjskie Centrum Wystawowe, zainteresowanie ich historią tego legendarnego miejsca. Organizacja takich wycieczek - jest to przede wszystkim polityka wizerunkowa społeczeństwa ”.

Ponadto, od lutego, bilety na wycieczki tematyczne w Moskwie trwające do siedmiu godzin, które będą kosztować nawet tysiąc rubli za osobę, można kupić w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym. Harmonogram wycieczki po mieście:

5 lutego - „Religie świata”;
11 lutego - „Secrets of the House on the Embankment”;
12 lutego - „Masoni. Legendy były”;
18 lutego - „Kukuy - Lefortowo - Silver Island”;
19 lutego - „Magia kina”.

Opracowywany jest harmonogram marcowych spacerów. 15 lutego w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym zostanie otwarte biuro biletowe, w którym można kupić bilety na wszystkie wydarzenia. Możesz zarezerwować wycieczkę, dzwoniąc: +7 (495) 544-34-47 (wew. 17-61), +7 (903) 136-71-76.

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji
Chmura wiedzy

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji

Ilościowy umysł Na mózg, jak każda inna część naszego ciała, wpływają czynniki zewnętrzne. Jeśli na przykład spowalniasz oddychanie lub boisz się czegoś, możesz natychmiast zauważyć zmianę w postrzeganiu. Twórca Quantified Mind, Johnny Donner, zasugerował, że wielu chciałoby wiedzieć dokładnie, które czynniki pozytywnie lub negatywnie wpływają na ich zdolności poznawcze.
Czytaj Więcej
Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim
Chmura wiedzy

Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim

Listy stref przybrzeżnych zostały zaktualizowane: Ministerstwo Finansów Rosji wyrzuciło z nich Republikę Cypryjską. Oficjalną datą wykluczenia Cypru z offshore będzie 1 stycznia 2013 r., Ale teraz możemy powiedzieć, że zainteresowanie tym krajem w zakresie optymalizacji podatkowej ponownie gwałtownie wzrośnie. Cypr pozostanie atrakcyjny dla inwestorów zagranicznych, którzy nadal mogą włączać spółki na Cyprze, wykorzystując je do optymalizacji podatkowej swojej działalności.
Czytaj Więcej
5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones
Chmura wiedzy

5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones

Czwarty sezon sagi telewizyjnej Game of Thrones, opartej na powieści George'a Martina Song of Ice and Fire, dobiega końca. Producenci ogłosili, że zostaną wydane jeszcze trzy sezony epickiego dramatu o kandydatach na żelazny tron ​​Siedmiu Królestw. Wiadomo, że George Martin, choć nie ukończył prac nad najnowszymi książkami, już przemyślał losy głównych bohaterów i ujawnił je twórcom serialu.
Czytaj Więcej
Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak korzystać z Pinteresta w biznesie Aaron O'Hanlon, dyrektor wykonawczy Footbridge Media Marketing Agency, mówi o tym, jak sieć społecznościowa zdjęć i zdjęć może pomóc w promocji Twojej firmy. Na początek radzi, aby nie postrzegać go jako bezpośredniego kanału zwiększającego ruch: na Pinterest możesz zwrócić uwagę tylko na swój produkt lub portfolio (oczywiście, jeśli wyglądają dość estetycznie).
Czytaj Więcej