Rozrywka

Odwiedzający VVC zostaną zabrani do podziemnego miasta

Administracja Wszechrosyjskiego Centrum Wystawowego postanowiła ożywić wycieczki po Centrum. Rozpoczną się w marcu, a opracowanych zostanie sześć tematów: „Zachowane arcydzieła Wszechrosyjskiego Centrum Wystawowego”, „Legendy i mity VDNH”, „Wieczorny spacer po Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym”, „Serce Kamiennego Kwiatu”, „Zielona sukienka i projektowanie krajobrazu”, „Wycieczka gastronomiczna po VVC ”.

Spacery tematyczne poprowadzą profesjonalni przewodnicy, którzy obiecują przekazać nieznane legendy i historie o Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym, a także pokazać katakumby, schron przeciwbombowy i podziemne miasto. Czas trwania każdej wycieczki wynosi półtorej do dwóch godzin, a koszt wynosi od 200 do 350 rubli, w zależności od trasy. Ale praca nieakredytowanych firm na jego terytorium jest obecnie zabroniona przez Wszechrosyjskie Centrum Wystawowe, a przewodnicy zewnętrzni będą musieli uzyskać specjalną akredytację w kwietniu.

VVC otwiera także własną szkołę przewodników. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 26 marca. Każdy w wieku 18 lat może zostać studentem w School of Young Guides, czesne jest płatne, czas trwania zajęć wynosi 1 miesiąc. Najlepsi studenci zostaną zaproszeni do pracy jako niezależni przewodnicy centrum. Możesz zapisać się do szkoły telefonicznie: (495) 748-34-20.

 
Inner Empire: Present and Future of VVC
Zagrożone: pawilon Glavkonditer w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym

Inga Stepashova, główny specjalista w dziale programów rekreacyjnych i sportowych GAO „VVC”: „Pierwsza wycieczka odbędzie się 5 lutego. Generalnie jest to pomysł administracji Wszechrosyjskiego Centrum Wystawowego, zasugerował utworzenie specjalnego działu programów rekreacyjnych i sportowych. Część rekreacyjna jest bezpośrednio odpowiedzialna za wycieczki, których celem jest oświecenie odwiedzających Wszechrosyjskie Centrum Wystawowe, zainteresowanie ich historią tego legendarnego miejsca. Organizacja takich wycieczek - jest to przede wszystkim polityka wizerunkowa społeczeństwa ”.

Ponadto, od lutego, bilety na wycieczki tematyczne w Moskwie trwające do siedmiu godzin, które będą kosztować nawet tysiąc rubli za osobę, można kupić w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym. Harmonogram wycieczki po mieście:

5 lutego - „Religie świata”;
11 lutego - „Secrets of the House on the Embankment”;
12 lutego - „Masoni. Legendy były”;
18 lutego - „Kukuy - Lefortowo - Silver Island”;
19 lutego - „Magia kina”.

Opracowywany jest harmonogram marcowych spacerów. 15 lutego w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym zostanie otwarte biuro biletowe, w którym można kupić bilety na wszystkie wydarzenia. Możesz zarezerwować wycieczkę, dzwoniąc: +7 (495) 544-34-47 (wew. 17-61), +7 (903) 136-71-76.

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Olga kupiła mieszkanie w klasycznym budynku z czasów stalinowskich w pobliżu stacji metra Narvskaya półtora roku temu. Gospodyni samodzielnie przygotowała projekt. Przez trzy miesiące zespół naprawczy, którym sama zarządzała dziewczyna, opracował układ, zaktualizował system komunikacji i zakończył całą przestrzeń życiową.
Czytaj Więcej
Na Pokrovka otworzył butik marki herbaty Palais des Thés
Ciekawe

Na Pokrovka otworzył butik marki herbaty Palais des Thés

Na początku kwietnia w Pokrovce otwarto paryską herbaciarnię Palais des Thés. Przedstawiciele butiku mówili o tym życiu wokół. Palais des Thés Adres: ul. Pokrovka, 4, bld. 1 Telefon: +7 (499) 110-76-31 POMYSŁ: Według przedstawicieli butik i paryska szkoła herbaty znajdują się pod jednym dachem. W strefie szkoły herbaty odwiedzający mogą skosztować kilku rodzajów herbaty i nauczyć się łączyć różne herbaty.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 20 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 20 lipca

W środowy wieczór, 20 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka dyskusji, wykładów i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Wykłady „Just art”, który: Artysta i teoretyk sztuki Anatolij Osmolowski, który opowie o koncepcyjnych cechach swojej pracy z historykiem i krytykiem Andriejem Kowalowem, weźmie udział w pierwszym spotkaniu z cyklu „Just Art”.
Czytaj Więcej