Ciekawe

Teatry w Moskwie wprowadzą bilety elektroniczne

Bilety elektroniczne zostaną wprowadzone w moskiewskich teatrach z nowego sezonu teatralnego, informuje MK, powołując się na Władimira Agafonowa, szefa moskiewskiej dyrekcji teatru, koncertu i sportu oraz spektakularnych kas.

W przypadku biletu zakupionego przez Internet nie trzeba iść do kasy - wystarczy pokazać otrzymany kod kreskowy na kartce papieru lub na ekranie telefonu komórkowego przy wejściu do teatru. Bilety elektroniczne będą akceptowane przez co najmniej 25 teatrów w stolicy.

Ci, którzy często chodzą do teatrów, otrzymają „Kartę Widza”, która oferuje zniżki i bonusy. Informacje o wszystkich występach będą przechowywane na plastikowej karcie, a powiadomienia o nowym repertuarze, które może mu się podobać, zostaną wysłane do jego właściciela. W takim przypadku karta będzie ważna we wszystkich kinach. Niezłomnym gościom teatru obiecane są również spotkania z ulubionymi artystami, kieliszek szampana w prezencie, bezpłatny parking i lornetka, a także zniżki na taksówki do Twojego domu.

W marcu 2012 r. Departament Kultury ogłosił konkurs na rebranding teatrów moskiewskich. W Pushkin Theatre tożsamość korporacyjną opracował absolwent British Higher School of Design Maxim Soifer. Oczekuje się, że wkrótce w Teatrze Majakowskim pojawi się nowa identyfikacja wizualna.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej