Rozrywka

Nieznany obywatel: na dole

Więc mam 28 lat. Mam dobrą pracę, wynajmowane mieszkanie w centrum, idealna matka, nadwaga, paranoja powietrzna, poczucie humoru, regularny seks, pieniądze, wielkie ambicje, przyjaciele, nadciśnienie, ataki paniki, uzależnienie od alkoholizmu, idealna była dziewczyna, dobre buty, uzależnienie od zawierające gazowane napoje zawierające cukier, ponad tysiąc znajomych na Facebooku, iPhonie, iPadzie, aimaku, MacBooku i bezprzewodowym Internecie, wiele dobrych wspomnień i ciągle kiepski nastrój. Zła historia kredytowa i duże długi.

Nie mam: stałej dziewczyny, wielkich osiągnięć, dyplomu, dzieci, konta bankowego, planu na następny rok, umiejętności liczenia pieniędzy, poważnego wykształcenia, kostek na brzuchu, drogiego zegarka na rękę i samochodu. Zdolność do ukończenia tego, co się zaczęło, i do nieustannego powrotu do przeszłości. Siła woli i dobry koreański sedan. Nie mam kierowcy ani pieniędzy na pizzę, którą zamówiłem pięć minut temu. Żarówki na korytarzu i baterie w pilocie telewizora. Dlatego od pół godziny oglądam program „Pozwól im mówić”, a najgorsze jest to, że lubię to.

Jestem typowym przedstawicielem drugiej fali klasy kreatywnej, tej, która śledzi obecne pokolenie szybko rosnących fanów Pelevina, kokainy i zagubionych rozmów na temat sensu życia. Czasami wydaje się, że jestem odskocznią do wypracowywania nieudanych propozycji zaaranżowania własnego życia. Mogę napisać książkę „1001 rzeczy, których nie należy robić, jeśli chcesz być szczęśliwy i odnosić sukcesy” - tutaj możesz wstawić dowolny pozytywny epitet.

 

W ostatnich miesiącach wyraźnie czułem spód pod nogami, ale nie jest to łatwiejsze.

 

Zgodnie z wszystkimi prawami fizyki i logiki musiałem spać, spędzać czas, umrzeć w wieku 27 lat, wziąć ślub, znaleźć pracę lub po prostu zniknąć z radaru, ale z jakiegoś nieznanego powodu wciąż jestem na powierzchni, goście przychodzą do mojego domu, moi przyjaciele nie odwracają się ode mnie, a na mojej wizytówce jest napisane: „dyrektor kreatywny” i kolejne dwadzieścia słów, które są nawet dla mnie niezrozumiałe. Moje wynagrodzenie regularnie pojawia się na karcie bankowej, aw ciągu ostatniego roku podróżowałem więcej niż w poprzednich 27.

Nie umiem pływać; kiedy wchodzę do morza i przestaję odczuwać dno, ogarnia mnie silna panika. I oto niesamowita rzecz: w ostatnich miesiącach wydaje mi się, że wyraźnie czuję dno pod stopami, ale delikatnie mówiąc, nie jest to wcale łatwiejsze.

To moja kolumna - mężczyzna, który niedługo skończy trzydzieści lat, mężczyzna mieszkający w 2012 roku w kraju, który każdego dnia wywołuje niespodzianki, w mieście, w którym wszystko wywraca się do góry nogami. Wiosłuję każdego dnia w różnych kierunkach i być może wychodzę z tego gówna, w którym systematycznie pogrążyłem się przez ostatnie pięć lat.

I ta kolumna jest o tym. Czy mi się uda, czy nie, nikt nie jest tego pewien, ale mogę zagwarantować jedno: będzie ciekawie.

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji
Chmura wiedzy

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji

Ilościowy umysł Na mózg, jak każda inna część naszego ciała, wpływają czynniki zewnętrzne. Jeśli na przykład spowalniasz oddychanie lub boisz się czegoś, możesz natychmiast zauważyć zmianę w postrzeganiu. Twórca Quantified Mind, Johnny Donner, zasugerował, że wielu chciałoby wiedzieć dokładnie, które czynniki pozytywnie lub negatywnie wpływają na ich zdolności poznawcze.
Czytaj Więcej
Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim
Chmura wiedzy

Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim

Listy stref przybrzeżnych zostały zaktualizowane: Ministerstwo Finansów Rosji wyrzuciło z nich Republikę Cypryjską. Oficjalną datą wykluczenia Cypru z offshore będzie 1 stycznia 2013 r., Ale teraz możemy powiedzieć, że zainteresowanie tym krajem w zakresie optymalizacji podatkowej ponownie gwałtownie wzrośnie. Cypr pozostanie atrakcyjny dla inwestorów zagranicznych, którzy nadal mogą włączać spółki na Cyprze, wykorzystując je do optymalizacji podatkowej swojej działalności.
Czytaj Więcej
5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones
Chmura wiedzy

5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones

Czwarty sezon sagi telewizyjnej Game of Thrones, opartej na powieści George'a Martina Song of Ice and Fire, dobiega końca. Producenci ogłosili, że zostaną wydane jeszcze trzy sezony epickiego dramatu o kandydatach na żelazny tron ​​Siedmiu Królestw. Wiadomo, że George Martin, choć nie ukończył prac nad najnowszymi książkami, już przemyślał losy głównych bohaterów i ujawnił je twórcom serialu.
Czytaj Więcej
Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak korzystać z Pinteresta w biznesie Aaron O'Hanlon, dyrektor wykonawczy Footbridge Media Marketing Agency, mówi o tym, jak sieć społecznościowa zdjęć i zdjęć może pomóc w promocji Twojej firmy. Na początek radzi, aby nie postrzegać go jako bezpośredniego kanału zwiększającego ruch: na Pinterest możesz zwrócić uwagę tylko na swój produkt lub portfolio (oczywiście, jeśli wyglądają dość estetycznie).
Czytaj Więcej