Ciekawe

Arthouse Cinema zostanie otwarte w Angleterre

W połowie października w Angleterre zostanie otwarte kino. Hotel pokaże oryginalne i festiwalowe filmy, transmisje spektakli operowych i baletowych, wysokiej jakości mainstream i filmy w oryginalnym języku. Oprócz regularnych sesji Angleterre zamierza organizować premiery i kreatywne spotkania, a także zbierać retrospektywy i selekcje młodych reżyserów. Wśród już ogłoszonych programów są kino z Siergiejem Szołochowem, muzyka w kinie z pianistą Aleksiejem Gribolem, Art Priba z prezenterem telewizyjnym Piotrem Fadejewem oraz kino z smakiem, które odbyło się w Angleterre kilkadziesiąt razy.

W sali z 187 miejscami planują amerykański system siedzeń - bez numeracji. Częściowo odmówią także standardowego systemu biletów: będzie można wykupić subskrypcję kina - na sezon lub na poszczególne programy.

Stanislav Ruff

Producent, autor i kierownik projektu

 

Brak takich witryn jest bardzo oczywisty i zapraszamy wszystkich uczestników rynku do współpracy. Dotyczy to przede wszystkim niezależnego kina domowego. Zastanawiam się nad stworzeniem specjalnego programu debiutanckiego.

Oczywiście w repertuarze zostanie również zaprezentowane wysokiej jakości kino festiwalowe i autorskie, które nie jest łatwe do znalezienia w kinach sieciowych. Chciałbym również przedstawić program do nadawania spektakli operowych i baletowych.

Moja ostatnia praca produkcyjna przy filmie „Musical Odyssey in St. Petersburg” przekonała mnie, że przy całej atrakcyjności i przydatności tych treści za granicą, nasz rynek nie jest do tego przystosowany. Spróbujemy rozszerzyć i wypełnić tę niszę. Myślę, że przyczyni się do tego moja przyjaźń z wieloma światowymi gwiazdami opery, wybitnymi muzykami i tancerzami, którzy, jestem pewien, będą częstymi gośćmi w naszej sali i będą mogli osobiście ogłaszać lub prezentować programy.

Obejrzyj wideo: 九五式軽戦車 Type 95 Ha-Go Tank Restoration Project (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej