Ciekawe

Arthouse Cinema zostanie otwarte w Angleterre

W połowie października w Angleterre zostanie otwarte kino. Hotel pokaże oryginalne i festiwalowe filmy, transmisje spektakli operowych i baletowych, wysokiej jakości mainstream i filmy w oryginalnym języku. Oprócz regularnych sesji Angleterre zamierza organizować premiery i kreatywne spotkania, a także zbierać retrospektywy i selekcje młodych reżyserów. Wśród już ogłoszonych programów są kino z Siergiejem Szołochowem, muzyka w kinie z pianistą Aleksiejem Gribolem, Art Priba z prezenterem telewizyjnym Piotrem Fadejewem oraz kino z smakiem, które odbyło się w Angleterre kilkadziesiąt razy.

W sali z 187 miejscami planują amerykański system siedzeń - bez numeracji. Częściowo odmówią także standardowego systemu biletów: będzie można wykupić subskrypcję kina - na sezon lub na poszczególne programy.

Stanislav Ruff

Producent, autor i kierownik projektu

 

Brak takich witryn jest bardzo oczywisty i zapraszamy wszystkich uczestników rynku do współpracy. Dotyczy to przede wszystkim niezależnego kina domowego. Zastanawiam się nad stworzeniem specjalnego programu debiutanckiego.

Oczywiście w repertuarze zostanie również zaprezentowane wysokiej jakości kino festiwalowe i autorskie, które nie jest łatwe do znalezienia w kinach sieciowych. Chciałbym również przedstawić program do nadawania spektakli operowych i baletowych.

Moja ostatnia praca produkcyjna przy filmie „Musical Odyssey in St. Petersburg” przekonała mnie, że przy całej atrakcyjności i przydatności tych treści za granicą, nasz rynek nie jest do tego przystosowany. Spróbujemy rozszerzyć i wypełnić tę niszę. Myślę, że przyczyni się do tego moja przyjaźń z wieloma światowymi gwiazdami opery, wybitnymi muzykami i tancerzami, którzy, jestem pewien, będą częstymi gośćmi w naszej sali i będą mogli osobiście ogłaszać lub prezentować programy.

Obejrzyj wideo: 九五式軽戦車 Type 95 Ha-Go Tank Restoration Project (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Coffee Central Coffee w Europie i nowy Kneading in Academic
Odkrycie tygodnia

Coffee Central Coffee w Europie i nowy Kneading in Academic

W nowym „Odkrycie tygodnia” Życie w Jekaterynburgu mówi o nowej kawiarni w centrum biznesowym „Europa” i pierogach „Ugniatanie” w akademii. Tekst Lilia Nizamova Coffee Shop Coffee Central ADRES: Lenin Ave. 25 CZAS OTWARCIA: poniedziałek-piątek 7: 00-22: 00, sobota-niedziela 8: 00-22: 00 instagram Nowe piętro otworzyło się na pierwszym piętrze centrum biznesowego „Europa”, w pobliżu ze sklepem DKNY, wejście od ulicy Uritsky.
Czytaj Więcej
Bistro na Pokrovsky Boulevard, Benedykt z Charkowa w Atrium i Hot Dogs
Odkrycie tygodnia

Bistro na Pokrovsky Boulevard, Benedykt z Charkowa w Atrium i Hot Dogs

Bistrot & Boutique No. 7 Adres: Podkolokolny per., 16/2, s. 1 Godziny otwarcia: 10: 00-23: 00 Średni rachunek: 1000 rubli facebook Na Pokrovsky Boulevard, domowej kawiarni Bistrot & Boutique No. 7. Właścicielka kawiarni Katerina sama stoi w kuchni i wraz z dwoma asystentami wymyśla menu. W kawiarni można zjeść śniadanie przez cały dzień, przygotowywane są tutaj serniki i wszelkiego rodzaju jajka, codziennie rano można dostać świeże ciasta, babeczki i ciasta.
Czytaj Więcej
Raki na Tishince, ryby z całej Rosji na Wołynie i nowy szef kuchni w 15 Kitchen + Bar
Odkrycie tygodnia

Raki na Tishince, ryby z całej Rosji na Wołynie i nowy szef kuchni w 15 Kitchen + Bar

Restauracja „Cancer on Tishinka” Adres Tishinskaya sq., 3 Godziny otwarcia Od 12:00 do 01:00 Średnia kontrola 1500 rubli Facebook W centrum Moskwy otwarto „Cancer on Tishinka” - gastronomia piwna w rosyjskich tradycjach, jak jej przedstawiciele opisują restaurację. Według nich inspiracją do stworzenia nowego miejsca były tradycje gastronomiczne południowych miast Rosji z ich rakotwórczymi.
Czytaj Więcej
Kawiarnia na terenie VDNH oraz w ogrodzie Ermitażu, Kotleta w zoo i kiosk z ciastkami w parku Gorky
Odkrycie tygodnia

Kawiarnia na terenie VDNH oraz w ogrodzie Ermitażu, Kotleta w zoo i kiosk z ciastkami w parku Gorky

Kawiarnia „Lato” na VDNKh Zdjęcie: Forum VDNKh Wcześniej stała stała stała się duża kawiarnia, która działała jako miejsce sezonowe. Znajduje się na brzegu stawu, obok fontanny Kolos. Instytucja o powierzchni 690 metrów kwadratowych jest częścią restauracji prowadzonej przez Vladimira Kudryavtseva („Milk”, „Luch”, „Karabas”, „Mandarin” i „Vereshchagin”).
Czytaj Więcej