Ciekawe

Przedpremierowe pokazy filmów rozpoczynają się w Angleterre

Filmy będą wyświetlane w kinie i teatrze w hotelu Angleterre na dzień przed ich premierą na rosyjskich dużych ekranach. Kino zawarło już umowę z głównymi wypożyczalniami, w tym Other Cinema, Caro Premier i Cinema Without Borders. Wszystkie filmy będą wyświetlane w oryginalnym języku z rosyjskimi napisami, a bilet na wstępny pokaz kosztuje 350 rubli.

Projekt rozpocznie się dzisiaj, 29 maja. Pierwszy w ramach „Środowiska kinowego” zostanie pokazany jako uczestnik programu berlińskiego festiwalu filmowego, hongkongowskiego filmu akcji „Wielki mistrz” Wong Karawai o Chinach lat 30., tradycji południowej sztuki walki zwanej „Wing Chun” i jej zwolenników.

Cinema & Theatre został otwarty w Angleterre w lutym tego roku. Teraz możesz oglądać filmy autorskie i festiwalowe, a także wysokiej jakości główny nurt - wszystko jest w oryginalnym języku. W hali z 187 miejscami siedzącymi amerykański system siedzeń nie ma numeracji.

Elena Sacharowa

kierownik marketingu „Cinema & Theatre”

Będzie to niezależne kino, absolutnie w formacie „Cinema & Theatre” w „Angleterre”, które będziemy wynajmować w przyszłości i będzie pokazywane w kinie. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że wstępne pokazy będą odbywać się regularnie. Filmy zostaną potwierdzone bliżej samych programów.

„Kino i teatr”

Hotel „Angleterre”
Ulica Malaya Morskaya, 24
+7 (812) 494-59-90
www.angleterrecinema.ru
Strona Vkontakte
Strona na Facebooku

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Gdzie jeździć na łyżwach w tym sezonie
Przewodnik

Gdzie jeździć na łyżwach w tym sezonie

Sezon zimowy rozpoczyna się w parkach moskiewskich - wieczorem w czwartek 17 listopada lodowisko w Parku Gorkiego zostało uroczyście otwarte, a po nim przygotowywane są lodowiska do startu w innych miejscach publicznych w Moskwie. Wszyscy oferują odwiedzającym wypożyczalnię rolek, muzykę i ozdoby świąteczne, a także gorące napoje i jedzenie w lokalnych kawiarniach.
Czytaj Więcej
Wszystkie szczegóły trzech dni festiwalu gastronomicznego Omnivore 2014 w Moskwie
Przewodnik

Wszystkie szczegóły trzech dni festiwalu gastronomicznego Omnivore 2014 w Moskwie

Po raz czwarty w Moskwie odbył się międzynarodowy festiwal Omnivore, w którym biorą udział szefowie kuchni, którzy tworzą młodą lub kreatywną gastronomię. Wszystkie dni moskiewskiego festiwalu Życie wokół, reprezentowane przez redaktorów „Żywności” Anny Masłowskiej i Oli Kiselevy, transmitowało na żywo to, co działo się w jego lokalach, od porannych warsztatów po ostatni posiłek w ostatniej restauracji.
Czytaj Więcej
Do Bajkału! Jakiego rodzaju usługi można oczekiwać na brzegu wspaniałego morza
Przewodnik

Do Bajkału! Jakiego rodzaju usługi można oczekiwać na brzegu wspaniałego morza

Wakacje nad jeziorem Bajkał stają się coraz bardziej popularne: wioska Khuzhir na wyspie Olkhon i Listvyanka należą do 10 najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Rosji. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy region odwiedziło 39 tysięcy turystów zagranicznych. Jednocześnie relaks na brzegach Bajkału staje się coraz droższy (co nie zawsze oznacza wygodę), a mimo to w wielu hotelach trzeba zarezerwować miejsce na tygodnie wcześniej.
Czytaj Więcej