Ciekawe

Przedpremierowe pokazy filmów rozpoczynają się w Angleterre

Filmy będą wyświetlane w kinie i teatrze w hotelu Angleterre na dzień przed ich premierą na rosyjskich dużych ekranach. Kino zawarło już umowę z głównymi wypożyczalniami, w tym Other Cinema, Caro Premier i Cinema Without Borders. Wszystkie filmy będą wyświetlane w oryginalnym języku z rosyjskimi napisami, a bilet na wstępny pokaz kosztuje 350 rubli.

Projekt rozpocznie się dzisiaj, 29 maja. Pierwszy w ramach „Środowiska kinowego” zostanie pokazany jako uczestnik programu berlińskiego festiwalu filmowego, hongkongowskiego filmu akcji „Wielki mistrz” Wong Karawai o Chinach lat 30., tradycji południowej sztuki walki zwanej „Wing Chun” i jej zwolenników.

Cinema & Theatre został otwarty w Angleterre w lutym tego roku. Teraz możesz oglądać filmy autorskie i festiwalowe, a także wysokiej jakości główny nurt - wszystko jest w oryginalnym języku. W hali z 187 miejscami siedzącymi amerykański system siedzeń nie ma numeracji.

Elena Sacharowa

kierownik marketingu „Cinema & Theatre”

Będzie to niezależne kino, absolutnie w formacie „Cinema & Theatre” w „Angleterre”, które będziemy wynajmować w przyszłości i będzie pokazywane w kinie. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że wstępne pokazy będą odbywać się regularnie. Filmy zostaną potwierdzone bliżej samych programów.

„Kino i teatr”

Hotel „Angleterre”
Ulica Malaya Morskaya, 24
+7 (812) 494-59-90
www.angleterrecinema.ru
Strona Vkontakte
Strona na Facebooku

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Kto uprawia sport na ulicy?
Ludzie w mieście

Kto uprawia sport na ulicy?

Wraz z nadejściem ciepła ludzie w dresach coraz częściej pojawiają się na ulicach. Nikt nie jest zaskoczony widokiem mężczyzny do jogi pod drzewem w publicznym ogrodzie lub biegacza na nabrzeżu. Życie wokół spotkało odwiedzających centralne parki, boiska sportowe i korty zewnętrzne i dowiedziało się, co sprawiło, że odmówili subskrypcji klubów sportowych i siłowni i wyszli na zewnątrz, by trenować.
Czytaj Więcej
Kto jest w kolejce do iPhone'a 6
Ludzie w mieście

Kto jest w kolejce do iPhone'a 6

W nocy z 25 na 26 września oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż nowej generacji iPhone'ów w Rosji. Wiele sklepów, w tym MTS, Euroset, Svyaznoy i wyspecjalizowane re: Store, wydłużyło swoje godziny pracy do dwóch w nocy. Ten ostatni był najbardziej podekscytowany - w ciągu dnia fani Apple otrzymali bransoletki z numerami (przedstawiciele sklepu mówią, że było ich około 400), a po północy weszli z kolei do sklepu.
Czytaj Więcej
„Lubię robić odwrotnie”.
Ludzie w mieście

„Lubię robić odwrotnie”.

Czasami robienie czegoś przeciwnego jest najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu. Razem z Converse rozmawialiśmy z sześcioma mieszkańcami miasta, którzy myślą i wyglądają niekonwencjonalnie. Artysta uliczny, kamerzysta, reżyser, projektant odzieży, dyrektor agencji modelek i twórca projektu medialnego opowiadają o tym, jak często mają do czynienia z nieporozumieniami, co ich inspiruje każdego dnia i czy można zbudować własny wizerunek, zaczynając od butów.
Czytaj Więcej
Sześć wanien Limoncello: Kto produkuje oryginalny alkohol w Irkucku
Ludzie w mieście

Sześć wanien Limoncello: Kto produkuje oryginalny alkohol w Irkucku

Piwowarstwo, piwowarstwo domowe, domowe winiarstwo - wszystko to znów nabiera rozpędu, wykraczając daleko poza tradycyjne przepisy. Bez względu na to, jak różnorodne są półki wyspecjalizowanych sklepów, prawdziwy koneser zawsze chce czegoś wyjątkowego, a najlepszym sposobem jest wymyślenie własnego przepisu na napój, który będzie idealny dla smaku autora i zawsze stanie się główną ozdobą stołu.
Czytaj Więcej