Ciekawe

Centrum sztuki współczesnej Siergiej Kuryokhin otwiera klub filmowy

Centrum Sztuki Współczesnej im. Siergieja Kuryokhina otworzyło klub kinowy w kinie Priboy przy SO Wrednym Prospekcie 93. Pokazy odbywają się prawie codziennie. W repertuarze znajduje się arthouse, wiele filmów z muzyką Siergieja Kuryokhina. Klub kinowy zarobiony w piątek 31 maja.

Program na dziś to thriller „Drinkers of Blood” w reżyserii Eugene'a Tatarsky'ego, którego muzykę napisał Siergiej Kuryokhin. Zdjęcie z 91 roku mówi o tym, jak na balu młody książę lubił dziewczynę, której krewnymi są wampiry.

Raz w miesiącu Centrum organizuje Kinoset. Na początku imprezy czarno-białe kino z początku XX wieku przy dźwiękach DJ-ów, a po obejrzeniu - impreza taneczna. Kolejny Kinoset to 28 czerwca. Zostaną pokazane prace radzieckiego pisarza dokumentalnego Dzigiego Vertowa, autora filmu „Człowiek z kamerą filmową”, za konsolą DJ - Dj hoopa. Bilet na sesję dla studentów i innych beneficjentów będzie kosztował 100 rubli, reszta - 150.

Alexander Borunov

Kierownik ds. PR

Kino wyświetlamy prawie codziennie: filmy z muzyką Siergieja Kuryokhina, domu sztuki z całego świata, a 21 dnia będziemy mieli rosyjską premierę amerykańskiego filmu Colossus. Premiera odwiedzi reżyser i główny aktor. Strony będą również odbywać się regularnie.

Jeśli chodzi o społeczeństwo: czekamy na wszystkich, od awangardowej młodzieży po nostalgicznych emerytów. Chciałbym, aby każdy na Wyspie Wasiliewskiej miał miejsce, w którym można spędzić wolny wieczór.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej