Ciekawe

Nieznany obywatel: koniec

Dawno, dawno temu byli Kolya i Glasha. Mieszkali w szklanym domu na wysokiej górze. I wszyscy się tym nie przejmowali. Kolya i Glasha mieli telewizję marki GLONASS, często nazywali ją GLOVISOR i pokazywał jeden kanał. Mieli też starą Ładę Kalinę. Przez tunel ze szkła musującego Kolya i Glasha mogli jechać do Turcji. Lub w Soczi. Nie można było z góry zgadnąć, dokąd prowadzi tunel, i nie było to konieczne. Co tam jest, co tam jest - niektórzy Rosjanie, gówniane morze i ocean za darmo. Kohl i Glasha w zasadzie nie narzekali: w domu było jeszcze gorzej.

Las wokół ich domu został skradziony w 2023 r. Iwan Chryunow zbudował rzeźbioną drewnianą chatę na 400 hektarach, ale następnie został zasadzony, następnie posadzono tych, którzy go zasadzili, a następnie dwugłowy potwór, produkt mutacji z powodu odpadów w jeziorze Bajkał, zaatakował więzienie. Nie było nic do jedzenia, ponieważ w 2033 roku Onishchenko zabronił jedzenia. W 2024 roku pewien zastępca Glazulin zabronił uprawiania seksu, a następnie Bóg interweniował, zabronił Glazulinowi, ale został uwięziony za próbę zamachu stanu. Głowa kościoła nie poznała Boga, ponieważ nie miał szwajcarskiego zegarka.

Nawiasem mówiąc, Szwajcarii też tam nie było, ponieważ mieszkali tam zbyt dobrze i zostali wysłani pod pewnym pretekstem drogą satelitarną na Marsa. Satelita nie dotarł, bo najlepiej na nim działał. Przyszli otworzyć szwajcarskie sejfy - okazało się, że tam też nie było pieniędzy, ponieważ dla Iwana Chryunowa trzeba było zbudować satelitę i domek. Nawiasem mówiąc, w ogóle nie było pieniędzy, ponieważ skończył się papier: wycięli las i zabronili go srać, a rynek produkcji papieru całkowicie wymarł.

Baran Tolya pozostał jedynym przyjacielem rodziny do wczoraj, ale dziś został wzięty za zakładnika

W ich domu nie było też ziemi. Niektórzy zostali wywłaszczeni na mistrzostwa, inni spłonęli podczas pożarów lasów 37. roku, a na pozostałej części wykopali dołek, w którym planowali zakopać szwajcarskie pieniądze, które potem się nie pojawiły. W pamięci pozostawili dziurę w ziemi, którą Minister Sportu honorowo otworzył, witając wszystkich po łacinie. Nie było szczególnie nikogo, kto mógłby się przywitać, tylko Kolya i Glasha pozostali w pobliżu, ale ogłuszyły ich śmieci, które wylewały się na nich z telewizora od lat.

Do wczoraj owca pozostała jedynym przyjacielem rodziny, Tolya ramem, który spędzał większość czasu na imprezach firmowych, ale dziś został wzięty jako zakładnik, a teraz Kolya i Glasha jakoś nie. Wszyscy pozostali przyjaciele zostali wcześniej przeszczepieni i wydawało się, że wszyscy są za coś, ale za to, co to było - żaden z nich nie wiedział, ponieważ dźwięk nie działał w Glovisor.

Kilka dni temu Kolya i Glasha stracili światło. Właśnie przestałem się włączać. Ponieważ nie miało to sensu. Rano Dasha włączyła żarówkę, a żarówka nie miała znaczenia. Potem woda zniknęła z kranu, Kolja był pewien, że byli Żydami, ale w rzeczywistości nigdy nie była to kwestia wody.

Pączki na koniach na piłkach tańczyły w gruzińskich kawiarniach. Szpiedzy i detektywi ściskali i słuchali w deszczu piosenek Woodyda

Stopniowo coraz trudniej było oddychać, ponieważ płuca Kolyi i Glashy zaczęły mieć dość bezsensownego pompowania tlenu w kółko, aby mogli udać się do Soczi i obejrzeć „Glovisor”. Oczy Kolyi i Glasha zaczęły się obracać losowo, mrugając wściekle. Oczy pomyślały, że z pewnością było to zabawniejsze niż niekończące się oglądanie serialu o glinach, które były pokazywane na jednym kanale telewizyjnym. Noc przestała zmieniać dzień, bo do diabła z tym wszystkim. Kolya i Glasha poszli spać z krajowym producentem dębu i żołędzi i zamknęli oczy.

To lato było ostatnie. To była szalona zabawa. W dalekiej Moskwie stale odbywały się koncerty i festiwale. Pączki na koniach na mitballach tańczyli lezginkę w gruzińskich kawiarniach. Szpiedzy i detektywi ściskali i słuchali piosenek Woodkida w deszczu.

„Jak zmęczona wszystkim”, powiedziała Glasha, „a co dziś na Strelce?” „Może Lambada Market”, powiedział Kolya, „a może koniec świata, piekło wie, musisz spojrzeć na Facebooka”.

Ilustracja: Sasha Pokhvalin

Obejrzyj wideo: "Obywatel miłość". Trailer filmu dokumentalnego (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout
Styl

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dzisiaj Ilya Shalyov została bohaterem kolumny „Appearance” - sfotografowaliśmy go na 2. ulicy Brest, obok gastro-kawiarni Ragout.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię o tym, gdzie kupić opłacalne.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właścicielem jest Pavel, specjalista IT. Pokoje: 3 Metryczne: 70 m kw. Pułapy: 2,7 m. Kilka lat temu Pavel kupił czteropokojowe mieszkanie w starym funduszu w pobliżu stacji metra „Ligovsky Prospekt”. Była w ruinie, więc naprawy musiały być gruntowne. Zaczęliśmy od przebudowy na dużą skalę: wyburzyli prawie wszystkie ściany i zbudowali nowe, połączyli kuchnię z salonem i przenieśli łazienkę.
Czytaj Więcej