Ciekawe

Maraton w Moskwie odbędzie się 15 września

15 września będzie pierwszym moskiewskim maratonem - wydarzeniem sportowym, do którego biegacze przygotowują się od marca. Latem odbywały się wyścigi pośrednie, spotkania z profesjonalistami oraz wykłady na temat właściwego przygotowania do wyścigu.

Tradycyjną trasą o długości 42 kilometrów i długości 195 metrów poprowadzono wzdłuż głównych ulic Moskwy, nasypów, pierścieni Sadovoy i Boulevard. Dystans rozpocznie się i zakończy na stadionie Łużniki. Oczekuje się, że 6500 sportowców, którzy zarejestrują się wcześniej, poprowadzi maraton.

Dla tych, którzy nie planują obezwładnić maratonu, odbędzie się równoległy wyścig o długości 10 kilometrów: zakończy się on na przełęczy Nowolużnsk. Oba wyścigi rozpoczynają się o tej samej godzinie, o 08:00.

Moskiewski Państwowy Inspektorat Bezpieczeństwa Ruchu ostrzega, że ​​z powodu wydarzenia sportowego ruch uliczny, na którym odbędzie się maraton, będzie ograniczony od godziny 07:00. W szczególności nie będzie można jechać bulwarami Nowodziewiczy, Savvinskaya, Smoleński, Żubowski, Smoleński, Nikicki, Pietrowski. Pełna lista ulic, na których ruch będzie ograniczony rano 15 września, jest opublikowana na stronie internetowej policji drogowej.

Wcześniej przez wiele lat w mieście odbywał się Międzynarodowy Maraton Pokoju w Moskwie, ale wielu sportowców skarżyło się na słabą organizację, więc impreza ustąpiła miejsca nowemu. Zwycięzcy maratonu (mężczyzna i kobieta) otrzymają po 350 tysięcy rubli.

Obejrzyj wideo: Video of Explosions at the Boston Marathon 2013 Zamach w Bostonie Maraton (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń
Weekend

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń

PIĄTEK 25 lipca Przeważnie pochmurny dzień: +26 Noc: +17 SOBOTA 26 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 NIEDZIELA 27 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 lipca 25, piątek 20:00 Biennale architektury w tym roku rosyjski pawilon na Biennale Architektury w Wenecji przedstawia projekt zespołu Strelka Fair Enough - ekspozycję głównych rosyjskich pomysłów architektonicznych ostatnich lat, którym udało się już zdobyć specjalną nagrodę jury.
Czytaj Więcej
Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń
Weekend

Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń

PIĄTEK 20 czerwca Pochmurno, lekki deszcz Dzień: +20 Noc: +9 SOBOTA Czerwiec Pochmurno, czasami deszcz Dzień: +22 Noc: + 12 NIEDZIELA 22 czerwca Bezchmurny dzień: +20 Noc: +12 Piątek, 20 czerwca 13:30 21:00 Fashion Film Days Festiwal mody, seminaria i dyskusje. Lista wydarzeń obejmuje dokumentalną opowieść o Kate Moss i zakulisowe filmy rosyjskich projektantów, mistrzowską klasę animacji poklatkowej, okrągły stół z rosyjskimi projektantami, dziennikarzami i dyrektorami artystycznymi, a także wystawę multimedialną zatytułowaną „Historia filmów o modzie z 1910 do dziś ”.
Czytaj Więcej