Ciekawe

Plany na zimę: 26 koncertów

Grudnia

1 grudnia

Miauczenie

Duńskie gwiazdy Shugase Mew w tym roku pożegnały się z wytwórnią Sony i ogłosiły, że sami wydadzą nowy album. Pomimo tego, że do tej pory ukazał się tylko podgląd jednego utworu (za pośrednictwem aplikacji na iPhone'a), na moskiewskim koncercie prawdopodobnie zabrzmi dużo nowego materiału: co najmniej dwie świeże piosenki Mew zostały odtworzone latem ubiegłego roku.

„Sala Izvestia”

1 200–5 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

Imany

Była wysoka skoczek i modelka Tom Ford, córka afrykańskiej pary urodzonej we Francji, Nadia Mladiao w 2011 roku wydała swój debiutancki album, który stał się platyną w kilku krajach, pod pseudonimem Imani. Nadia delikatnie śpiewa po angielsku Afro-Soul, folk i blues. W maju przyniosła ten sam program do Tons, a koncert był wielkim sukcesem, więc postanowili go powtórzyć.

„16 ton”

1 200–20 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

3 grudnia

Peter Murphy

Gotycki ojciec chrzestny Peter Murphy przyjedzie do Moskwy z okazji 35-lecia swojego zespołu Bauhaus. Odrzucił zespół jeszcze pięć lat temu, ale w „Main Club” wystąpi przede wszystkim w klasyce Bauhausu. Można się jednak spodziewać czegoś po pracy solo, od dziewiątego albumu wydanego dwa lata temu.

„GlavClub”

1 300–5 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

4 grudnia

Kardigany

Najnowszy album, The Cardigans, został wydany osiem lat temu, co nie powstrzymało ich przed wyruszeniem w światową trasę koncertową w 2012 roku, aby zadowolić znudzonych fanów i zarobić pieniądze na ich poprzedniej popularności. Program koncertowy składa się głównie z utworów z ich najbardziej udanego albumu Gran Turismo, w tym niezbędnej gry My Favorite. Ta trasa przeszła już przez Moskwę zeszłego lata, teraz jest druga runda.

„GlavClub”

1 800–15 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

5 grudnia

Dzikie bestie

W imprezach Selector Live British Council biorą udział młodzi i niezależni muzycy z Wielkiej Brytanii. W maju był to Tim Exile i egipski hip-hop w Solyance, w sierpniu - Troumaca i Dean Blunt w Strelce. W grudniu do Tons przybędą najsłynniejsi jak dotąd uczestnicy, niezależni rockowcy Wild Beasts: są nominowani do nagrody Mercury Prize 2010.

„16 ton”

1 000–3 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

Amon Tobin

Brazylijski muzyk elektroniczny Amon Tobin, znany również jako Two Fingers, zyskał uznanie za wirtuozowskie kawałki z próbek. Narzucił fragmenty jazzu ze starych płyt, rapu, rytmu i bluesa na ponure, rozpadające się rytmy. Jednak ostatnim razem Tobin sam nagrywa swoje miksy. Publicznie z reguły wydaje się otoczony stertą kostek ze spektakularnym mapowaniem wideo.

„GlavClub”

900-4 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

6 grudnia

Elton John

W tym roku Reginald Dwight, znany światu jako Elton John, miał drugie dziecko (od matki zastępczej) i wydał swój trzydziesty album (w naturalny sposób). To drugi album w karierze 66-letniego piosenkarza, nagrany całkowicie z własnym akompaniamentem fortepianu, bez innych muzyków. Podobnego minimalizmu można się spodziewać po występie Eltona w Moskwie.

Ratusz Crocus

3 000–30 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

David Shaw and the Beat

Pochodzący z Manchesteru, mieszkający w Paryżu, David Shaw nagrywa niezależnego tańca na granicy techno, gra na gitarze, syntezatorze i śpiewa. A potem pisze o sobie jeszcze więcej remiksów tanecznych.

Solianka

500 rubli

Dodaj
do kalendarza

Wytnij kopię

Najpierw solowy projekt australijskiego projektanta i DJ-a Dana Whitforda, a następnie pełnoprawna grupa czterech osób, Cut Copy przez dziesięć i kilka lat, udało się wystąpić na wielkich festiwalach na całym świecie. Koncertowali z Daft Punk, a ich album był numerem jeden w Australii. Za ostatni, trzeci album otrzymali nominację do nagrody Grammy, a jesienią 2013 roku wydali czwarty utwór Free Your Mind, filmując tytułowy utwór Aleksandra Skarsgarda w filmie.

P! Pl

1 200–3 000 rubli

Dodaj do kalendarza

7 grudnia

Brazzaville

Amerykańsko-hiszpański zespół niezależny stworzony przez byłego saksofonisty Becka, Davida Browna. Brazzaville był szczególnie popularny pod koniec lat dziewięćdziesiątych i wczesnych zer, ale tej jesieni przypomnieli sobie ponownie, gdy Brown nagrał piosenkę „Moja kochanka jest taka sprytna” wraz z Zemfirą dla jej nowego projektu Uchpochmack, w którym śpiewa po rosyjsku prawie bez akcentu.

„Moscow Hall”

1 200–3 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

K-X-P

Fińskie trio rockowo-elektroniczne, nazwane od pierwszych liter imion uczestników: obejmuje Kaukolampi, Puranen i wymiennego perkusistę. Oprócz żywych bębnów i potężnych gitar (grupa zawsze nazywała Motorhead jednym ze swoich głównych umysłów), używają w pełni analogowej elektroniki i sekwencerów.

Solianka

500 rubli

Dodaj
do kalendarza

8 grudnia

Patrick Wolf

Brytyjski minstrel jest zakochany w Rosji. Ona (a ściślej - rosyjscy geje) poświęciła jej ostatni album i przyjeżdża tu, kiedy to możliwe. Tej jesieni wystąpił już w Moskwie na zamkniętej imprezie, a wiosną zagrał minimalistyczny koncert w centrum rekreacyjnym Zueva. Wydawałoby się, że nawet najbardziej oddani rosyjscy fani powinni mieć dość chodzenia do Patricka Woolfa, ale nie.

Megapolis

700-4 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

9-10 grudnia

Natalia Oreiro

Rozrywka z kategorii przyjemności. Dedykowany trzydziestoletnim widzom, którzy oszaleli pod koniec lat dziewięćdziesiątych w serialu telewizyjnym „Dziki Anioł”, w którym wystąpiła Natalia Oreiro z charakterystycznym dla siebie kątem. Teraz 36-letnia Natalia przybywa do Moskwy w poważnym statusie ambasadora dobrej woli UNICEF w Argentynie i Urugwaju, ale prawdopodobnie będzie śpiewać tak samo, jak w młodości, ponieważ w ciągu ostatnich dziesięciu lat nie wydała żadnego solowego albumu.

Ratusz Crocus

1 500–15 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

10 grudnia

Woodkid

Autor uroczystych ballad elektronicznych, Woodkid, po raz pierwszy zasłynął jako twórca wideo: strzelił do gwiazd poziomu Katy Perry i Lany Del Rey, zanim stanął za mikrofonem. W grudniu ubiegłego roku nazwał swój moskiewski koncert najlepszym w życiu. Czerwcowy występ w deszczu przed tysiącami widzów w Parku Gorkiego był nowym triumfem. Teraz fani będą mieli okazję usłyszeć coś oprócz materiału z jedynego albumu Woodkida: artysta trąbi z mocą i mocą, że zaczął nagrywać nowe piosenki.

Arena Moskwa

2 000–6 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

Łącznie stereo

Cabaret death Stereo Total to francuski piosenkarz, perkusista i gitarzysta Francoise Cactus oraz niemiecki piosenkarz, gitarzysta i klawiszowiec Brezel Goering. Wykonują mieszankę francuskiego chanson z punkiem i syntypop po angielsku, francusku i niemiecku, rzadziej po japońsku, turecku i hiszpańsku.

„Moscow Hall”

100–900 rubli

Dodaj
do kalendarza

Stycznia

30 stycznia

Zagubiony lądownik

Lost Lander z Portland, hipsterskiej stolicy Stanów Zjednoczonych, dwa lata temu wydał swój jedyny album melodycznych piosenek niezależnych DRRT, umieszczając płytę w specjalnej kopercie, która zamienia się w światło nocne. Z fragmentów starych programów telewizyjnych i własnych zdjęć na iPhonie zamontowali jedyny teledysk Cold Feet, po którym wyruszyli w długą trasę, która dotarła do Moskwy.

„16 ton”

Cena jest określana

Dodaj
do kalendarza

31 stycznia

OneRepublic

Kalifornijscy pop rockowcy OneRepublic nagrywali z Leoną Lewis i koncertowali z Maroon 5, ich piosenki znajdują się w popularnych filmach takich jak One Day i Easy Goes. Jednak ich dotychczasowym głównym osiągnięciem jest wspólny singiel z Timbalandem o nazwie Apologize, sprzedany w nakładzie 5 milionów egzemplarzy.

Stadion na żywo

1 890–10 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

Bonnie Tyler

Koncert miał się odbyć 26 listopada, ale z powodu opóźnienia w uzyskaniu wizy został przełożony. 62-letnia rockowa diva przynosi program do Moskwy z nowego, pierwszego od ośmiu lat albumu, Rocks and Honey. Jej występ z jedną z piosenek z tego miejsca można było zobaczyć na ostatniej Eurowizji, gdzie Bonnie zajęła 19. miejsce. Istnieje jednak nadzieja, że ​​zaśpiewa coś z klasyki lat 80., takie jak Total Eclipse of the Heart i Holding Out for Hero.

Ratusz Crocus

1 800–12 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

Luty

1 lutego

65daysofstatic

Post-rockowcy z Sheffield, zgromadzeni na początku 2000 roku, początkowo oddawali się tworzeniu ścieżki dźwiękowej do nieistniejącego filmu Johna Carpentera i tworzeniu ciężkich remiksów Justina Timberlake'a. Od tego czasu udało im się podróżować po Ameryce, występując podczas otwarcia trasy The Cure w 2008 roku, a we wrześniu 2013 roku wydali swój piąty album, który zabierają do Moskwy.

„GlavClub”

900-3 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

8 lutego

Jack się stygnie

Niemiecka kobieca młodzież Jack Strify wykonuje elektro-pop oldschoolowy angielski. Trzy lata temu Strify wysłał swój zespół Cinema Bizarre na przedwczesne wakacje. W 2013 roku ostatecznie ukończył studia i wydał swój debiutancki mini-album solowy, który przygotowuje się teraz do prezentacji w Rosji. Kilka lat temu, nawiasem mówiąc, występował już w Moskwie i Petersburgu, ale potem - z setami DJ-skimi.

„Moscow Hall”

1 400–3 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

13 lutego

Ayo

Piosenkarka Ayo jest córką rumuńskiego Cyganka, uzależnionego od heroiny. Jako dziecko nigeryjski ojciec porwał Aio z domu swoich przybranych rodziców. Ayo jest teraz 32-letnim obywatelem niemieckim, odnoszącym sukcesy wykonawcą ballad bluesowych i gitarowych, grającym z Lettermanem i zbierającym platynowe płyty. Ostatni raz występowała w „Tonach” dokładnie rok temu, 13 lutego 2013 r. Od tego czasu udało jej się wydać czwarty album.

„16 ton”

1500–7000 rubli

Dodaj
do kalendarza

21 lutego

Odmieńcy

Jedna z najważniejszych grup w historii horroru, The Misfits, zmieniła skład około dziesięć razy w ciągu 36 lat od założenia. Z oryginalnego zespołu gra teraz tylko basista Jerry Onley, który przyjechał tam w wieku 17 lat, gdy w Boże Narodzenie otrzymał od rodziców gitarę basową. Od 2001 roku występuje jako wokalista. Najnowszy album The Misfits został wydany w 2011 roku - skład muzyków, którzy go nagrywali, jest w drodze do Moskwy.

Arena Moskwa

1 200–7 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

26 lutego

Chłopcy z ulicy

Najbardziej udanym zespołem chłopięcym w historii nie są już chłopcy. Jednak są one również dalekie od starości. Pomimo faktu, że są z nami już z pozoru wieczność (w rzeczywistości 20 lat), najstarszy członek Backstreet Boys ma 42 lata, a najmłodszy ma 33 lata. W 2013 roku w klasycznej kompozycji wydali swój ósmy album i wyruszyli w trasę koncertową, w przerwach mając czas na przebłysk komediowego hitu „End of the World”, gdzie zagrali słynnego Everybody in paradise.

Ratusz Crocus

1 500–10 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

27 lutego

Smoove & Turrell

Brytyjski duet Smoove & Turrell to John Turrell, najlepszy wokalista funkowy, według słuchaczy BBC6 w 2010 roku, oraz Smuv, producent i DJ z pasją do hip-hopu i starego winylu. Połączyli siły w 2007 roku, wydając dwa albumy. Na żywo grają razem (Smoov przy komputerze, Turrell przy mikrofonie) lub z grupą czterech innych muzyków.

„16 ton”

Cena jest określana

Dodaj
do kalendarza

28 lutego

W pokusie

Popularny wśród nas i nie tylko holenderski zespół Within Temptation wykonuje rock symfoniczny, a kiedyś był szczególnie kochany przez Gotów. W lipcu 2013 r. Ich występ można było obejrzeć w Wszechrosyjskim Centrum Wystawowym w ramach festiwalu Park Live. We wrześniu wydali minialbum czterech nowych piosenek, a pod koniec stycznia oczekuje się pełnego wydania - w sam raz na koncert w Moskwie.

Arena Moskwa

1 800–12 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

data do potwierdzenia

Niebieskie Hawaje

Rafaella Standell-Preston, wokalistka kanadyjskiego zespołu arthrok Braids, trzy lata temu stworzyła drugi projekt, Blue Hawaii, którego partnerem był jej chłopak, producent i DJ Alex Agor Cowan. Razem tworzą delikatne i ciche liryczne kompozycje elektroniczne z popiersiami gitary i głosem Raffaelli.

Solianka

500 rubli

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej