Ciekawe

Teatr Bolszoj ma nowego głównego dyrygenta

Dyrektor teatru Bolszoj Generał Władimir Urin przedstawił nowego głównego dyrygenta i dyrektora muzycznego instytucji. Stali się Tuganem Sokhiewem. Jest zgłaszany przez RIA Novosti.

Umowa z muzykiem zostanie podpisana 1 lutego na cztery lata. Dyrygent rozpocznie pracę od następnego sezonu teatralnego. Według Urina Tugan Sokhiev ma do tej pory wiele innych prac, więc nie może w pełni zaangażować się w Teatrze Bolszoj.

Dyrektor generalny teatru zauważył, że Sokhiev jest młody i nie ma doświadczenia w takiej pracy, ale muzyk zbiega się z Urinem w jego poglądach i ma wszelkie szanse, aby stać się dobrym liderem.

Tugan Sokhiev ma zaledwie 36 lat. Ukończył Konserwatorium Państwowe w Petersburgu, był dyrektorem muzycznym Walijskiej Opery Narodowej, głównym dyrygentem Narodowej Orkiestry Capitol Toulouse. Od 2010 r. Jest dyrygentem Niemieckiej Orkiestry Symfonicznej w Berlinie. Sokhiev współpracuje z Teatrem Maryjskim.

Wcześniej stanowisko Sokhiewa zajmował Wasilij Synajski, który niespodziewanie zrezygnował na początku grudnia 2013 r. Wśród kandydatów na stanowisko dyrektora muzycznego wymieniono szefa Teatru Królewskiego Liverpoolu Wasilija Petrenko i młodego dyrygenta Dmitrija Jurowskiego.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej