Ciekawe

W Rosji zdobył pierwszy teatr online

W Rosji uruchomiono pierwszy internetowy teatr płatny za usługi „Online Theatre”, w którym użytkownicy mogą oglądać przedstawienia moskiewskie w trybie na żywo w jakości HD. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele zasobu.

Aby zobaczyć produkcję, musisz wysłać prośbę o wyświetlenie produkcji. Jeśli sztuka zbierze wymaganą liczbę aplikacji, Teatr Online organizuje transmisję. Ilu powinno być tych, którzy chcą, aby usługa mogła udostępnić przedstawienie teatralne w Internecie, nie są określone. Dokładny koszt biletu również nie jest wskazany. Wiadomo tylko, że za możliwość obejrzenia gry online trzeba zapłacić około tysiąca rubli.


„Efekt obecności w„ teatrze online ”osiąga się dzięki„ atrybutom ”prawdziwego teatru - przerwaniu, hałasowi sali przed rozpoczęciem produkcji. Techniczne możliwości zasobu stale się zwiększają: teraz, gdy ogląda się produkcje Teatru Wachtangowa, publiczność może przełączać się między kamerami kręcącymi przedstawienie i samodzielnie wybierać plany”. - mówią organizatorzy projektu.

Teraz na stronie można oglądać transmisje spektakli z Teatru Majakowskiego, Teatru Wachtangowa i Teatru Satyry. Szczegółowy harmonogram emisji jest publikowany na stronie internetowej serwisu.

Obejrzyj wideo: SCENY DZIECIĘCE Z ŻYCIA PROWINCJI cały film (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji
Chmura wiedzy

Moc umysłu: 5 sposobów na rozwój inteligencji

Ilościowy umysł Na mózg, jak każda inna część naszego ciała, wpływają czynniki zewnętrzne. Jeśli na przykład spowalniasz oddychanie lub boisz się czegoś, możesz natychmiast zauważyć zmianę w postrzeganiu. Twórca Quantified Mind, Johnny Donner, zasugerował, że wielu chciałoby wiedzieć dokładnie, które czynniki pozytywnie lub negatywnie wpływają na ich zdolności poznawcze.
Czytaj Więcej
Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim
Chmura wiedzy

Republika Cypryjska: 3 sposoby optymalizacji podatków na byłym obszarze morskim

Listy stref przybrzeżnych zostały zaktualizowane: Ministerstwo Finansów Rosji wyrzuciło z nich Republikę Cypryjską. Oficjalną datą wykluczenia Cypru z offshore będzie 1 stycznia 2013 r., Ale teraz możemy powiedzieć, że zainteresowanie tym krajem w zakresie optymalizacji podatkowej ponownie gwałtownie wzrośnie. Cypr pozostanie atrakcyjny dla inwestorów zagranicznych, którzy nadal mogą włączać spółki na Cyprze, wykorzystując je do optymalizacji podatkowej swojej działalności.
Czytaj Więcej
5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones
Chmura wiedzy

5 rodzajów przedsiębiorców z Game of Thrones

Czwarty sezon sagi telewizyjnej Game of Thrones, opartej na powieści George'a Martina Song of Ice and Fire, dobiega końca. Producenci ogłosili, że zostaną wydane jeszcze trzy sezony epickiego dramatu o kandydatach na żelazny tron ​​Siedmiu Królestw. Wiadomo, że George Martin, choć nie ukończył prac nad najnowszymi książkami, już przemyślał losy głównych bohaterów i ujawnił je twórcom serialu.
Czytaj Więcej
Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak korzystać z Pinteresta w biznesie Aaron O'Hanlon, dyrektor wykonawczy Footbridge Media Marketing Agency, mówi o tym, jak sieć społecznościowa zdjęć i zdjęć może pomóc w promocji Twojej firmy. Na początek radzi, aby nie postrzegać go jako bezpośredniego kanału zwiększającego ruch: na Pinterest możesz zwrócić uwagę tylko na swój produkt lub portfolio (oczywiście, jeśli wyglądają dość estetycznie).
Czytaj Więcej