Ciekawe

W Petersburgu odbędzie się festiwal zielonego kina

W Petersburgu od 26 lutego do 1 marca odbędzie się drugi Międzynarodowy Festiwal Zielonych Filmów Dokumentalnych „Eco Cup”. W kinie „Aurora” na Newskim 60 oraz w klubie artystycznym „Książki i kawa” na Gagarińskiej 20 obejmie sześć filmów fabularnych z Hiszpanii, Francji, Niemiec, Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

Pełny program festiwalu można znaleźć tutaj. Jednym z filmów jest „Tragedia e-śmieci”, dokumentalne śledztwo w sprawie nudnych telefonów i rozbitych żelazek po wpadnięciu do kosza. Obraz „Ślady wojny” pokaże konsekwencje dwóch wojen światowych - od pól, na których nic nie rośnie, aż do tysięcy pocisków zrzuconych do morza, których blaszana skorupa coraz bardziej się przerzedza.

Reżyser Marcy Kravat zaprezentuje publiczności swój film „Angel Azul” - opowieść o twórczości brytyjskiego artysty i ekologa Jasona de Cyrisa Taylora, który tworzy pierwsze na świecie podwodne parki rzeźb. Reżyser Andrew Harrison wprowadzi film „Tańce śmieciowe” do Petersburga, w centrum którego jest historia choreografki, która znajduje piękno i inspirację w wielkich śmieciarzach i śmieciarzach.
Podczas festiwalu prezentowane będą także filmy krótkometrażowe. Większość z nich ma prestiżowe międzynarodowe nagrody i zostanie pokazana po raz pierwszy w Rosji. Wszystkie filmy są wyświetlane w oryginalnym języku z rosyjskimi napisami.

Obejrzyj wideo: Talk to him Porozmawiaj z nim - fragment (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej