Ciekawe

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer

Festiwal kultury surfowania Endless Summer odbędzie się w Artplay Design Center w dniach 1 i 2 sierpnia. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life.

Miejsce festiwalu zostanie podzielone na strefy tematyczne: zaimprowizowaną stację surfowania, scenę muzyczną, kącik gastronomiczny, rynek, salon kosmetyczny i strefę relaksu.

Na stacji surfowania można znaleźć różne rodzaje desek narciarskich, a także inny sprzęt sportowy - na przykład skimboardy, deski równoważące, deskorolki, longboardy, deskorolki i kije hawajskie. Z tych wszystkich będzie można korzystać bezpłatnie, a trenerzy na miejscu pomogą nauczyć się jeździć.

Na food court - 20 rodzajów piwa rzemieślniczego, hamburgery, napoje bezalkoholowe i lody. Na scenie zagrają projekty elektroniczne Lapti, Saburov, Pixelord, Miracle Libido, Etnie, Electronica Label Show Case, Beat For Bites Crew, itsuitsme, Bookeeper i Migla. Na terenie rynku będzie można kupić ubrania i akcesoria, na stronie z kosmetykami - do manicure, pedicure i fryzjerstwa, aw strefie rekreacyjnej każdy będzie mógł położyć się na hamakach i sofach, a także obejrzeć film.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Niekończące się lato będzie otwarte 1 sierpnia od 12:00 do 06:00 i 2 sierpnia od 12:00 do 22:00.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co robić w Petersburgu wieczorem 27 czerwca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 27 czerwca

W poniedziałek, 27 czerwca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, pokazów filmowych i wykładów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Wystawa „Współcześni rosyjscy artyści - uczestnicy Biennale w Wenecji. Ulubione” Co: Po trzyletniej rekonstrukcji odnowiona Manege otwiera się na dużą skalę wystawą rosyjskich artystów, którzy uczestniczyli w weneckim Biennale od 25 lat.
Czytaj Więcej
Bar Stay True otwarty w Kitay Gorod
Ciekawe

Bar Stay True otwarty w Kitay Gorod

Na stacji metra Kitay-Gorod uruchomiono nowy bar Dmitrija Sokołowa (bar Tema, pasek pomocy, bar główny, bar Lawsona, bar bezpłatny, bar wszechczasów i bar Aloha) - Stay True Bar. O tym życiu wokół powiedział sam właściciel. Szef kuchni Kirill Kulagin, który wcześniej pracował w barach z grillem Chesterfield i restauracjach Big Buffalo, jest odpowiedzialny za kuchnię w nowej instytucji.
Czytaj Więcej
Gastrobar Pięć punktów na Łomonosowa
Ciekawe

Gastrobar Pięć punktów na Łomonosowa

Pięć punktów na ulicy Łomonosowa - miejsce najpopularniejszego ostatnio formatu - gastrobar. Zwykle oznacza to instytucję z dobrym wyborem alkoholi i daniami kuchni restauracyjnej, która nie otwiera się zbyt wcześnie. Pomimo faktu, że zakład nadal działa w trybie testowym, a karta menu i karta barowa czeka na poważną rozbudowę, wybór jest już dość duży: jest kilkadziesiąt europejskich potraw, piwo butelkowane z Belgii i Niemiec oraz domowe napoje owocowe.
Czytaj Więcej