Ciekawe

W Petersburgu zorganizowano szereg imprez, na których malują

W Petersburgu uruchomili projekt Painty - imprezy, na których uczestnicy malują obrazy na płótnie farbami akrylowymi.

Pierwsza impreza odbędzie się 20 sierpnia, organizatorzy powiedzieli Life wokół. Udział w imprezie kosztuje 2 tysiące rubli, płótna, pędzle, farby, sztalugi i fartuchy są dystrybuowane na miejscu. Każdy uczestnik zabiera namalowane przez siebie zdjęcie.

Aby wziąć udział w Painty, nie potrzebujesz umiejętności rysowania. Dwugodzinna impreza jest prowadzona przez artystę, który nie tylko uczy rysować, ale także pomaga uczestnikom nie martwić się i odpoczywać.

Teraz imprezy odbywają się w Kokon Space, a w przyszłości uczestnicy będą malować w różnych kawiarniach, barach, restauracjach i przestrzeniach w Petersburgu. Podczas gdy zespół Painty ma dwóch artystów, Olgę i Ksenię, zostali wybrani po pięćdziesięciu wywiadach.


Painty został wynaleziony i uruchomiony przez założyciela serwisu GetTidy Dmitrija Anisimova. Farby malarskie są przyjazne dla środowiska, nietoksyczne i łatwe do zmycia, zostały przywiezione z USA. Kolorowa odzież jest chroniona jasnym fartuchem, uszytym w studio w Petersburgu.

Dla tych, którzy chcą przyjść na imprezę z przyjaciółmi, przysługują zniżki: 3-9 uczestników - 10% zniżki, 10-15 uczestników - 15% zniżki, 16-20 uczestników - 20% zniżki, 21 uczestników i więcej - 25% zniżki. Aby otrzymać kod promocyjny na rabat, musisz napisać o swojej firmie e-mailem [email protected] Ponadto zespół Painty można zatrudnić na urodziny, imprezę firmową i inne święta. Będzie to kosztować 1500 rubli za osobę, ale potrzeba co najmniej 21 uczestników.

Dmitrij Anisimow

założyciel Painty

Tworzymy nowy sposób wypoczynku w Rosji. Nasze strony pomagają radzić sobie ze stresem lepiej niż jakakolwiek seria. Każdy, kto próbował, zauważa, że ​​uczestnictwo działa jak prawdziwa terapia sztuką. W najbliższej przyszłości planowane jest zorganizowanie kilku imprez dziennie w Petersburgu i rozpoczęcie ekspansji w ponad milionowych miastach Rosji i poza granicami kraju.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej