Ciekawe

Czarny piątek rozpoczyna się w rosyjskich sklepach internetowych 26 listopada

Rosja weźmie udział w kolejnej światowej sprzedaży online w czarny piątek. Akcja rozpocznie się 26 listopada o 19:00 i potrwa trzy dni, zgodnie ze stroną specjalną imprezy Blackfridaysale.ru.

Podczas akcji, z rabatem do 80%, będzie można kupić prawie wszystkie kategorie towarów: sprzęt elektroniczny, odzież i obuwie, artykuły sportowe i dziecięce, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, prezenty, książki i produkty dla zwierząt. Oprócz produktów na stronie będzie dział z usługami po konkurencyjnych cenach. Jednak tylko sklepy internetowe będą mogły wziąć udział w akcji.

Ozon.ru, Svyaznoy, Lamoda, Yves Rocher, Media Markt, Microsoft, Nokia, Philips, Econika, TrendsBrands, Clarins i Fun Walk już potwierdzili swój udział w Czarnym piątku. Pełna lista uczestników znajduje się na stronie wydarzenia.

Aby kupić zainteresowany produkt w globalnej sprzedaży, musisz kliknąć przycisk Kup poniżej. Następnie użytkownik automatycznie przejdzie ze strony BlackFridaySale.ru do strony produktu na stronie sklepu internetowego. Tam będzie już możliwe zrealizowanie zamówienia poprzez wybranie warunków dostawy i płatności.

Zgodnie z warunkami promocji informacje o wyczerpaniu produktu nie będą wyświetlane w witrynie BlackFridaySale.ru. „Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, że produkt nie został jeszcze kupiony, jest przejście ze strony produktu na stronie za pomocą przycisku„ Kup ”do strony produktu na stronie sklepu internetowego, który dostarczył produkt. Niestety, podczas gdy na stronie wyświetla się dziesiątki tysięcy użytkowników towary mogą już się kończyć - ostrzegają organizatorzy.

Tradycja „Czarnego piątku” pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zwyczajowo organizuje się dużą wyprzedaż natychmiast po Święcie Dziękczynienia. Sklepy internetowe często przeprowadzają „cyber poniedziałki” - pierwsze takie miały miejsce w Rosji w zeszłym roku. Jednak wielu kupujących skarżyło się, że sklepy internetowe były początkowo zawyżone i dopiero wtedy obliczyły kwotę rabatu.

Pierwszy rosyjski „Czarny piątek” odbył się w 2013 r. Następnie akcja przyciągnęła ponad 5 milionów klientów.

Obejrzyj wideo: NOCNY KOCHANEK Piątunio Oficjalny Teledysk ultraHD. 4K. 2160p (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya
Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.
Czytaj Więcej
Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej
Ciekawe

Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej

Nowy pub z Pub Life Group (Lion's Head Pub, The Tipsy Pub, Tap & Barrel Pub, Punch & Judy Pub), o nazwie O'Donoghue's na cześć jednego z najstarszych pubów w Irlandii, został otwarty na ulicy Pyatnitskaya. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. O'Donoghue's Adres: st. Pyatnitskaya, 29 CZAS OTWARCIA: od 12:00 do 23:45 Przekąski Pikantne skrzydła - 495 rubli Quesadilla z kurczakiem - 395 rubli Glazurowane żebra dzika - 585 rubli Nachos Chili - 495 rubli Burgery Burger z marmurkową wołowiną - 525 rubli Burger z jagnięciną - 525 rubli Steki Filet mignon z papryką i kolendrą - 825 rubli Kruche steki wieprzowe z domowym kawiorem bakłażanowym - 725 rubli Pomysł: dublińska nazwa nowej moskiewskiej O'Donoghue istnieje od 1789 roku i jest jednym z najbardziej znanych pubów muzycznych na świecie, więc autorzy projektu postanowili przenieść tę specjalność fiku do nowej lokalizacji.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?
Ciekawe

Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?

Rower i bieganie w Moskwie już się zakorzeniły, ale niewielu słyszało o nordic walking - ludzie z kijkami spacerującymi po parku w pośpiechu wyglądają co najmniej dziwnie w oczach otaczających ich osób. A jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy w mieście otwarto kilka szkół, w których wszyscy uczą się bezpłatnego nordic walking: w Parku Gorkiego, Sokołnikach, Izmailovsky, Fili i Serebryany Bor.
Czytaj Więcej
Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27
Ciekawe

Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27

Na ulicy Kazańskiej, w miejscu kawiarni Smalldouble, otworzy się bar 26/27. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Koncepcja miejsca zmieni się całkowicie, chociaż zespół pozostał ten sam. Założycielami nowego baru są Stanislav i Daria Alexandrova (Smalldouble, Julia Child Bistro) i Alexander Avakumov, współzałożyciel grupy reklamowej SOWA i biznesmen Sergey Krasnyakov, którzy postanowili wesprzeć projekt.
Czytaj Więcej