Ciekawe

Twórca aTable otworzył sklep z meblami europejskimi z lat 50. i 70. XX wieku

Tatyana Gedike, projektantka i założycielka warsztatu wnętrz aTable, otworzyła Repeat Story, europejski sklep z meblami vintage po stronie Piotrogrodu.

Teraz prezentuje meble (stoły, krzesła, fotele, komody) z lat 1950–1970 z Danii, Holandii, Belgii, Anglii i Niemiec. Sama Gedike wybiera wszystkie przedmioty podczas podróży po Europie. W Rosji część z nich jest odnawiana i umieszczana w sklepie, druga część pozostaje w tym samym stanie - tak, aby sam kupujący omawiał, jakie przywrócone meble chce zobaczyć.

Nowe produkty w sklepie będą pojawiać się co dwa do trzech miesięcy. Teraz sprzedawane są krzesła od 12 do 90 tysięcy rubli, komody od 50 do 90 tysięcy rubli, stoły od 22 do 150 tysięcy rubli i krzesła od 17 do 36 tysięcy rubli. W najbliższej przyszłości będą meble i oświetlenie z Włoch.

Repeat Story współpracuje z klientami z innych miast, którzy chcą wprowadzić zmiany podczas przywracania, a także dostarcza do innych miast i regionów.

Powtórz historię

Kronverksky Avenue, 67

VKontakte
repeatstory.com


Aktualizacja z 26 kwietnia 13:58 Zdjęcia są aktualizowane, dodaje się adres strony.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej