Ciekawe

Twórca aTable otworzył sklep z meblami europejskimi z lat 50. i 70. XX wieku

Tatyana Gedike, projektantka i założycielka warsztatu wnętrz aTable, otworzyła Repeat Story, europejski sklep z meblami vintage po stronie Piotrogrodu.

Teraz prezentuje meble (stoły, krzesła, fotele, komody) z lat 1950–1970 z Danii, Holandii, Belgii, Anglii i Niemiec. Sama Gedike wybiera wszystkie przedmioty podczas podróży po Europie. W Rosji część z nich jest odnawiana i umieszczana w sklepie, druga część pozostaje w tym samym stanie - tak, aby sam kupujący omawiał, jakie przywrócone meble chce zobaczyć.

Nowe produkty w sklepie będą pojawiać się co dwa do trzech miesięcy. Teraz sprzedawane są krzesła od 12 do 90 tysięcy rubli, komody od 50 do 90 tysięcy rubli, stoły od 22 do 150 tysięcy rubli i krzesła od 17 do 36 tysięcy rubli. W najbliższej przyszłości będą meble i oświetlenie z Włoch.

Repeat Story współpracuje z klientami z innych miast, którzy chcą wprowadzić zmiany podczas przywracania, a także dostarcza do innych miast i regionów.

Powtórz historię

Kronverksky Avenue, 67

VKontakte
repeatstory.com


Aktualizacja z 26 kwietnia 13:58 Zdjęcia są aktualizowane, dodaje się adres strony.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej