Ciekawe

W Moskwie zorganizowano imprezy dla tych, którzy chcą nauczyć się rysować

Imprezy artystyczne w Petersburgu W Moskwie rozpoczęto Painty z lekcjami mistrzowskimi rysunku. O tym życiu opowiadali przedstawiciele projektu.

Imprezy projektu odbywają się w różnych barach i restauracjach w Moskwie, na przykład w Jean-Jacques i Darling, oddzwonię. Artysta prowadzi dwugodzinną lekcję. Uczestnictwo nie wymaga umiejętności rysowania, organizatorzy obiecują, że płótno, pędzle i farby są wręczane uczestnikom na miejscu. Każdy obraz zabiera wszystkich do domu.

Harmonogram imprez, a także listę obrazów, które zostaną na nich namalowane, można znaleźć na stronie internetowej projektu. Painty organizuje teraz do ośmiu imprez tygodniowo. Koszt uczestnictwa wynosi 2 tysiące rubli.

Zdjęcia dostarczone przez PaintyZdjęcia dostarczone przez PaintyZdjęcia dostarczone przez Painty

Projekt Painty został stworzony przez zespół usług sprzątania mieszkań GetTid w sierpniu 2015 roku. Pracownicy firmy chcieli zorganizować przyjęcie firmowe z klasą mistrzowską sztuki, ale nie mogli znaleźć artysty, który przeprowadziłby pełną lekcję za akceptowalną kwotę. Potem wpadli na pomysł takich imprez.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co kupić na rynku w listopadzie
Tak jak powinno

Co kupić na rynku w listopadzie

W ostatnich latach w Moskwie i Sankt Petersburgu wzrosło zainteresowanie rynkami i produktami rolnymi, dlatego zgodnie z tradycją, co miesiąc Życie wokół, z pomocą ekspertów, rozumie, na jakie produkty sezonowe należy teraz zwrócić uwagę. Tym razem dowiedzieliśmy się, co kupić na rynkach w listopadzie. Serwis prasowy moskiewskiego rynku mandarynek Teraz rynki są w środku sezonu mandarynek.
Czytaj Więcej
Co to jest kwas i jak go ugotować?
Tak jak powinno

Co to jest kwas i jak go ugotować?

Kwas jest jednym z głównych rosyjskich napojów, szczególnie istotnych latem. Powiedzieliśmy już szczegółowo, czym jest kwas i jak się pojawił, a teraz poprosiliśmy szefa kuchni restauracji Odessa-Mama, rodowitego obywatela Odessy Pavla Kolesnika, o wyjaśnienie, jak gotować kwas i z czym lepiej pić. Pavel Kolesnik, szef kuchni kawiarni Odessa-Mama. Kwas był nazywany kapuśniakiem, a na jego podstawie przygotowywano okroshkę, która była tak kwaśna.
Czytaj Więcej