Ciekawe

Otwarcie coworkingowego „klucza” w „manufakturze Trekhgornaya”

Na terenie „Trzygórskiej manufaktury” otwarto coworkingowy „klucz”. Zostało to zgłoszone do Life wokół przez przedstawicieli instytucji.

Według właścicieli Klyuch to przestrzeń do pracy i rozwoju projektów intensywnie wykorzystujących naukę. „Każdy, kto jest zainteresowany nauką, technologią i innowacyjnym biznesem, pracuje i komunikuje się z nami” - mówią organizatorzy.

Jednym z celów projektu jest stworzenie aktywnej społeczności w dziedzinie przedsiębiorczości technologicznej, szkolenie młodych specjalistów w kursach i seminariach, a także integracja klientów i kontrahentów.

Klucz

Adres:Ulica Rochdelskaya, dom 15, budynek 17, 3 piętro

Oficjalna strona internetowa

Tel .: +7 (499) 136-38-76

Jeden dzień pracy w coworkingu kosztuje 600 rubli. Miesięczna subskrypcja kosztuje 12 tysięcy rubli. Możesz skorzystać z sali wykładowej dla 150 osób za 5 tysięcy rubli za godzinę. Za wynajem sal konferencyjnych pytaj 500 rubli za godzinę. Tutaj możesz również wynająć biuro o powierzchni 17 metrów kwadratowych lub laboratorium, w którym możesz zainstalować swój sprzęt.Na terenie „Klucza” pracuję kawiarnia o tej samej nazwie i bar.

Możesz śledzić ogłoszenia o wydarzeniach w Kluczu na oficjalnej stronie internetowej lub na Facebooku.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej