Ciekawe

Otwarcie coworkingowego „klucza” w „manufakturze Trekhgornaya”

Na terenie „Trzygórskiej manufaktury” otwarto coworkingowy „klucz”. Zostało to zgłoszone do Life wokół przez przedstawicieli instytucji.

Według właścicieli Klyuch to przestrzeń do pracy i rozwoju projektów intensywnie wykorzystujących naukę. „Każdy, kto jest zainteresowany nauką, technologią i innowacyjnym biznesem, pracuje i komunikuje się z nami” - mówią organizatorzy.

Jednym z celów projektu jest stworzenie aktywnej społeczności w dziedzinie przedsiębiorczości technologicznej, szkolenie młodych specjalistów w kursach i seminariach, a także integracja klientów i kontrahentów.

Klucz

Adres:Ulica Rochdelskaya, dom 15, budynek 17, 3 piętro

Oficjalna strona internetowa

Tel .: +7 (499) 136-38-76

Jeden dzień pracy w coworkingu kosztuje 600 rubli. Miesięczna subskrypcja kosztuje 12 tysięcy rubli. Możesz skorzystać z sali wykładowej dla 150 osób za 5 tysięcy rubli za godzinę. Za wynajem sal konferencyjnych pytaj 500 rubli za godzinę. Tutaj możesz również wynająć biuro o powierzchni 17 metrów kwadratowych lub laboratorium, w którym możesz zainstalować swój sprzęt.Na terenie „Klucza” pracuję kawiarnia o tej samej nazwie i bar.

Możesz śledzić ogłoszenia o wydarzeniach w Kluczu na oficjalnej stronie internetowej lub na Facebooku.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej