Ciekawe

5 darmowych wydarzeń

Oprócz tradycyjnych tytułów „Weekendy w mieście”, „Weekendy w domu” i „Weekendy z dziećmi”, teraz w każdą sobotę Życie wokół opowiada o przyjemnych wydarzeniach w mieście, na które nie trzeba wydawać pieniędzy.


Festiwal Sekretów Podróży

Festiwal dla podróżników, który tworzy stronę internetową o tej samej nazwie na temat podróży, obiecany jest przez 35 wykładów szczęśliwych, którzy podróżowali do połowy świata, a także 12 warsztatów, na których nauczą budować igłę, grać na egzotycznych instrumentach i obsługiwać jacht.

KIEDY: 2 lipca, 12:00 - 23:00

GDZIE: park „Museon”

Nocna parada rowerowa

Druga noc moskiewskiej parady rowerowej rozpocznie się na placu Suworowa i obejmie 18 kilometrów ulic w centrum miasta. Oprócz biegu organizatorzy obiecują specjalne zadania, konkursy i nagrody. Trasę i inne szczegóły można znaleźć w grupie parad.

KIEDY: 2 lipca, 22:00

GDZIE: Plac Suworowa

Festiwal Moskiewskiego Forum Urbanistycznego

W sobotę w Manege japoński architekt Kengo Kuma opowie o zielonym budynku, a o 18:00 odbędzie się tam PechaKucha na temat technologii i miast. Jutro o 14:00 sławni obywatele przeprowadzą dyskusję, podczas której opowiedzą o swoich ulubionych miejscach w mieście. A od 16:00 do 17:00 odbędą się pokazy filmu o rekonstrukcji Alexanderplatz w Berlinie. Pełny program można znaleźć tutaj.

KIEDY:2-3 lipca, 11:30 - 20:30

GDZIE: Centralna sala wystawowa „Manege”

Zamknięcie wystawy „Wygląd naszego codziennego życia jest piękny”

Ostatnia okazja do obejrzenia wystawy reportażowej „Glushchenkoizdat”.

KIEDY: 2-3 lipca, 10:00 - 21:00

GDZIE: Ulica Polkova, 3 s.2

„Bambi” w dziecięcym „Pionierze”

Klasyczna kreskówka Disneya „Bambi” będzie wyświetlana w języku angielskim z napisami. A przed pokazem historyk animacji Pavel Shvedov opowie o wpływie tej kreskówki na sowiecką animację. Wymagana rejestracja.

KIEDY:3 lipca, 11:00

GDZIE: kino „Pionier”

Obejrzyj wideo: 5 NAJGORSZYCH ZDARZEŃ W HISTORII KULTURYSTYKI I FITNESS - KFD (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej