Ciekawe

7 darmowych wydarzeń

Oprócz tradycyjnych tytułów „Weekend w mieście”, „Weekend w domu” i „Weekend z dziećmi”, Życie w każdą sobotę mówi
o przyjemnych wydarzeniach w mieście, na które nie musisz wydawać pieniędzy.


Festiwal „Moskiewskie lody”

W ostatni weekend z jasnymi pawilonami i różowymi pingwinami na ulicach Moskwy. Lody z wizerunkami Włodzimierza Majakowskiego, Kaczora Donalda i Dartha Vadera w postaci pistoletu i kamery, desery dla wegan, tradycyjne desery waniliowe i truskawkowe, a także puree ziemniaczane z cebulą lub smażonym boczkiem.

kiedy: 9-10 lipca

gdzie: Manezhnaya Square, Kuznetsky Most, Nikolskaya Street i inne strony

Dzień Rodziny w parkach

Rodzinne wakacje odbędą się w ten weekend w 27 miejskich miejscach, ale główne wydarzenia planowane są na 10 lipca w Carycynie. Festiwal „Jutro” planowany jest w Sokolnikach z wykładami na temat rozwoju i wychowania dzieci oraz targiem z zabawkami. Tradycyjny „Papa-fest” odbędzie się w Centralnym Domu Artystów, a główne zajęcia zaplanowano na niedzielę w Muzeum Carycyno.

kiedy: 9-10 lipca

gdzie: Park Gorkiego, „Museon”, „Sokolniki”, „Carycyno”

Festiwal Graffiti

Rosyjscy artyści uliczni będą rywalizować o umiejętność pięknego i szybkiego stworzenia dzieła sztuki. Około 30 artystów spotka się w dżemie graffiti, w tym nominowana do nagrody Kandinsky'ego Misha Most, Andrei Adno, który namalował fasadę 13-piętrowego budynku w Moskwie, a także Aleksiej Luka, Kirill Who, Vova Nootk, Kirill Ashestin i wielu innych.

kiedy: 9 lipca, 14:00 - 22:00

gdzie: Museon

Pokaz filmu „Zimowy wieczór w Gagrze”

W sobotę, w programie letnich pokazów filmowych w Muzeum Kina, dramat Karena Szachnazarowa o mistrzu gobelinu Aleksieja Beglowa, który przeżywa upadek sławy i pracuje jako nauczyciel w grupie pop.

kiedy: 9 lipca, 21.30

gdzie: Parkiet taneczny w parku „Ostankino”

Dzień Kultury Żydowskiej

W ramach letniego programu edukacyjnego Muzeum Żydowskie i Centrum Tolerancji organizują wakacje tematyczne w VDNH. Obiecują wykłady na temat kultury i historii Żydów oraz warsztaty o tańcach żydowskich. Za pomocą hełmów wirtualnej rzeczywistości będzie można być w budynku Muzeum Żydowskiego i przejść przez niego wycieczkę 3D.

kiedy: 10 lipca, 12: 30-18: 30

gdzie: Letnia sala kinowo-wykładowa VDNH

Wykład projektanta Michaela Rocka

Michael Rock, zdobywca nagrody National Design Award, opowie o fenomenie ekranów i ich wpływie na projektanta na przykładach z jego biura.

kiedy: 10 lipca, 20:00

gdzie: Strzałka

Finał Euro 2016

Oprócz licznych pubów zamknięcie głównej letniej imprezy sportowej będzie transmitowane, na przykład w Krugozor, na dachu klubu Constructor lub, jak zwykle, w klubie Science and Art, na dużym ekranie i związanych z tym działaniach.

kiedy: 10 lipca, godz. 22.00

gdzie: „Horizon”, „Research Institute”, „Summer Garden” i inne strony

Obejrzyj wideo: REAKCJA NA LODOWY EVENT! CAŁE WYDARZENIE! SEKRETY W FORTNITE SEZON 7! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej