Zarządzanie

Ta rosyjska reklama została uznana za najlepszą w tym roku

Międzynarodowy festiwal reklamowy w Cannes Lions zakończył się w weekend w Cannes. W tym roku Rosjanie nie wygrali Grand Prix, ale otrzymali statuetki o różnych nominałach w siedmiu kategoriach. Życie wokół zebrało prace zwycięzców.

Voskhod RA z Jekaterynburga otrzymał brąz za klips Curling samochodu dla agencji ubezpieczeniowej SmartPolis w kategorii Promo & Activation.

Srebro w kategorii Media trafiło do Jekyll i Hyde za reklamę druku owoców morza w oceanie.

Young & Rubicam Moscow i Rodnya Creative PR Studio otrzymały brąz w kategorii Media za projekt Read Me dla fundacji Change one life.

Stowarzyszenie twórcze „420” i „Możliwa Moskwa” otrzymało brąz w kategorii Rozrywka dla muzyki za projekt „#hatepiano”.

Również brąz w kategorii Rozrywka dla muzyki trafił do Wielkiej Grupy Reklamowej za wideo grupy „Auktsyon” „W słońcu”.

Możliwa Moskwa otrzymała Srebrnego Lwa za film „Kawa nie jest lekiem” dla czarnej spółdzielni w kategorii promocji i aktywacji.

Klip „Kolshchik” grupy Leningrad, który wyreżyserował reżyser Ilya Naishuller, był reprezentowany przez brytyjską agencję Great Guns, ale pracowały nad nim także rosyjskie Fancy Shot i Versus Pictures. Ten film otrzymał srebro w nominacji Entertainment for Music.

Projekt Neighborhoods dla Sbierbanku, który był prowadzony przez Good Moscow, Dentsu Smart i inne rosyjskie agencje, otrzymał złoto w kategorii Creative Data i brąz w kategorii Entertainment.

Za wideo dla linii lotniczej S7, w której wystąpili muzycy OK Go, TutkovBudkov otrzymał złoto w kategorii Design.

Agencje Carat, The Story Lab i FCB Moscow otrzymały złoto w kategorii Media za rocznicową kampanię BMW, w której właściciele samochodów tej marki mogli jeździć bezpłatnie po drodze na lotnisko.

Wieden + Kennedy Amsterdam zdobył Złotego Lwa w kategorii Film za kampanię reklamową dla Nike „Z czego są zrobione nasze dziewczyny?”

Obejrzyj wideo: LP - Lost On You Official Music Video (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zarządzanie, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej