Ciekawe

Nakręcony z repertuaru „Książę” Bogomołow nazwał występ roku

Stowarzyszenie krytyków teatralnych Rosji nazwało spektakl roku produkcją „Księcia” w reżyserii Konstantina Bogomołowa, która niedawno przestała być pokazywana w teatrze Lenkom. O wiosce poinformowano w służbie prasowej organizacji.

Członkowie ATC wybrali również Konstantina Raikina na zwycięzcę nominacji „Osoba roku”. „Członkowie ATK niemal jednogłośnie wezwali Konstantina Raikina za odwagę i bezkompromisowość w utrzymaniu wolności twórczej”, powiedział ATK w oświadczeniu.


Premiera sztuki „Prince” odbyła się w kwietniu 2016 r. 17 grudnia został usunięty z repertuaru, tłumacząc to dużą liczbą przedstawień w teatrze i niską frekwencją w produkcji.

W październiku dyrektor artystyczny Teatru Satyricon Konstantin Raikin skrytykował władze rosyjskie za powrót do „czasów Stalina”. Według Raikina kościół, rząd i organizacje publiczne nie powinny „walczyć o moralność w sztuce”, ponieważ ma już dość „filtrów od dyrektorów, dyrektorów artystycznych i krytyków”. W odpowiedzi rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow poprosił, aby nie mylić cenzury z udziałem państwa w życiu kulturalnym.

Obejrzyj wideo: MIA I BIAŁY LEW - oficjalny zwiastun (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt
Ciekawe

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt

W Petersburgu znajduje się kilkanaście schronisk, w których trzymane są bezdomne psy i koty. I tylko jedna, w której zabrane są dzikie zwierzęta, to „Syrin”. Wcześniej na jego miejscu znajdowała się stacja odbioru. Żyły na nim lisy, szopy pracze, a nawet niedźwiedź - zwierzęta, na które łowcy ciągną swoje psy. Rok temu miejscy zoodefenders kupili zwierzęta i założyli schronienie na miejscu stacji, gdzie przystosowują się i leczą zwierzęta, które nie mogą samodzielnie przetrwać na wolności.
Czytaj Więcej
Ogłoszony program festiwalu Omnivore
Ciekawe

Ogłoszony program festiwalu Omnivore

Festiwal gastronomiczny Omnivore Moskwa zaprezentował swój program. Organizatorzy festiwalu powiedzieli Life wokół tego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia, odbędzie się wielofunkcyjny strych na piątym piętrze przestrzeni DI Telegraph. Zgodnie z harmonogramem, pop-upy Omnivore dla maksymalnie 80 osób, odbędą się w dniach 13 i 14 kwietnia.
Czytaj Więcej
W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki
Ciekawe

W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki

W kompleksie sportowym Łużniki park rozrywki w piłce nożnej zostanie otwarty w dniu Moskwy 10 grudnia. Zostało to zgłoszone na stronie internetowej rządu metropolitalnego. Dla zwiedzających zostanie otwartych 20 miejsc rozrywki, a także amatorski turniej drużynowy poświęcony zbliżającemu się rozpoczęciu Pucharu Konfederacji 2017 i Mistrzostw Świata FIFA 2018.
Czytaj Więcej