Zarządzanie

Gdzie jeszcze mogę złapać staż?

Każdego lata duże firmy prowadzą staże dla studentów, chociaż zazwyczaj konieczne jest wcześniejsze przesłanie aplikacji. Życie wokół zgromadziło listę miejsc, w których nadal możesz dotrzeć do tych, którzy chcą spędzić lato z zyskiem.

Danone twist

Czas trwania: 2 miesiące

Miasta: Moskwa, St. Petersburg, Kazań, Tiumeń


Firma organizuje płatny staż dla studentów 1-4 kursów licencjackich, którzy biegle posługują się językiem angielskim. Kandydaci, którzy przejdą wszystkie etapy selekcji, otrzymają płatny staż z perspektywą pozostania w państwie. W przypadku niektórych specjalizacji zestaw jest już zamknięty, ale przyszli specjaliści w zakresie HR, logistyki i produkcji mogą wysłać CV. W przypadku specjalizacji technicznych ważna jest edukacja profilowa, w obszarze biznesowym chęć nauki jest wystarczająca. Możesz złożyć wniosek do 10 czerwca.

Staż w Aviasales

Czas trwania: 1 miesiąc

Miasto: Moskwa

Moskiewskie biuro obsługi podróży zaczyna gromadzić uczestników na letni staż. Mogą zostać starszymi studentami zainteresowanymi marketingiem i reklamą. Będą zaangażowani w analizę kampanii, przetwarzanie opinii, znajdowanie kontaktów reklamodawców i będą mogli uczestniczyć w przygotowaniu specjalnych projektów. Za pracę w ciągu 20-25 godzin tygodniowo firma jest gotowa zapłacić 500 USD i możesz zacząć od porozumienia z liderem.

Obejrzyj program Summer Media

Czas trwania: od 10 lipca do 17 sierpnia

Miasto: Moskwa


Do 13 czerwca możesz ubiegać się o letni program Look At Media za darmo. Jego uczestnicy wysłuchają wykładów z dziennikarstwa miejskiego, projektowania, produkcji i innych dziedzin przez dwa tygodnie, a następnie rozpoczną się zajęcia praktyczne i projekt dyplomowy.

Unilever ULIP

Czas trwania: 3 miesiące

Miasta: Moskwa, St. Petersburg, Jekaterynburg, Omsk, Tula, Kijów


W lipcu rozpoczyna się nowy strumień szkoły biznesu z Unilever. Zaprasza się tutaj studentów 3-5 kursów znających angielski. W procesie płatnych praktyk studenci uczestniczą w rozwiązywaniu problemów istotnych dla firmy pod kierunkiem mentorów.

CROC IT School

Czas trwania: 2-3 tygodnie

Miasto: Moskwa


W biurze firmy odbędzie się praktyczne szkolenie w zakresie opracowywania programu i wielowymiarowego przechowywania danych, telekomunikacji i budowy infrastruktury IT. Możesz złożyć wniosek do 20 czerwca.

Staże zagraniczne od AIESEC

Organizacja studencka AIESEC non-profit oferuje staże wolontariackie w różnych krajach świata. Uczestnicy będą musieli zapłacić za bilety i koszty wizy, a także za pokój i wyżywienie (15 tysięcy rubli).

W szczególności możesz iść jako wolontariusz do brazylijskiej szkoły surfingu (od 25 czerwca do 13 sierpnia), kręcić filmy dokumentalne w Chinach (od 16 lipca do 29 sierpnia) lub opisać życie i tradycje stolicy Maroka (od 20 lipca do 31 sierpnia).

Redakcja dziękuje za pomoc w stworzeniu platformy materiałowej dla studentów Changellenge.

Obejrzyj wideo: Śpiewające Brzdące - Pali się! - Piosenki dla dzieci (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zarządzanie, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej