Ciekawe

W Central Factory Factory rozpoczyna się nowy sezon wystawienniczy

W centrum przemysłów kreatywnych „Factory” we wtorek 31 stycznia odbędzie się otwarcie nowego sezonu wystawowego poświęconego 12. rocznicy powstania klastra. O tym życiu wokół powiedzieli przedstawiciele CTI.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Będzie obejmował koncert Second Line Jazz Orchestra. W hali fabrycznej ArtHouse zostanie otwarta wystawa Natalii Zintsovej „Spójrz towarzyszu, oto czerwona gwiazda”, która jest instalacją z serii szkiców graficznych radzieckiej gwiazdy.

W dużej sali wystawowej „Olivier” otworzy się wystawa zbiorowa, która podsumuje prace nominowanych do programu „Warsztaty fabryczne. Sesja III”. Zaprezentuje prace powstałe w 2016 roku.

CTI powiedział również, że w piątek 27 stycznia odbędzie się dyskusja przy okrągłym stole w Factory w przestrzeni miasta socjalnego Nowe znaczenia i języki grupy kuratorskiej Zaloguj się i zezwól. Wydarzenie poświęcone jest aktualizacji idei miasta społecznościowego.

Wśród uczestników są kuratorka Login and Allow, Natalya Smolyanskaya, Michaił Ilchenko, Alexandra Nenko, koordynator projektu Art for the City, architekt i krytyk Sergey Sitar, krytyk sztuki i historyk architektury Maria Troshina i inni.

Rozpoczęcie okrągłego stołu zaplanowano na 17:30, wstęp jest bezpłatny, rejestracja jest tutaj.

Obejrzyj wideo: BOISKO BEZDOMNYCH cały film (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności
Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności

Wystawa „Performance Now” Studium wystawiennicze na dużą skalę dotyczące wydajności w kontekście kultury zerowej. Kurator wystawy i główny ekspert w tej dziedzinie, Roseley Goldberg, w 2005 r. Zorganizowała w Nowym Jorku Performa Biennale, poświęcone wyłącznie spektaklowi, a teraz, przy pomocy tego projektu, w Moskwie zostaną pokazane dwa tuziny spektakularnych spektakli.
Czytaj Więcej
Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson
Rozrywka

Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson

Kate Atkinson „Życie po życiu” M.: „ABC” Atkinson wie, jak komponować okrutne kryminały, w których można poczuć ludzką skalę, zachować akcję w napięciu, nie zapominając o tym, jak prawdziwy kamerzysta, zmienia bohatera na bohatera i zagłębia się w ich myśli i uczucia jak maniakalny chirurg.
Czytaj Więcej
Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto
Rozrywka

Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto

13 lipca Scena główna „The Red Banner Division nazwana na cześć mojej babci” (Rosja, Moskwa) Czas trwania: 14:30 Grupa gra dobrodusznego pop orkiestrowego i istnieje już od ponad pięciu lat, ale pierwszą długą grę nagrali dopiero pod koniec 2012 roku. Uhonorowany czas album został pozytywnie pochwalony przez prasę, a moskiewski kolektyw jest teraz prawie w pojedynkę odpowiedzialny za wszystko, co jest radosne w rosyjskiej muzyce niezależnej.
Czytaj Więcej