Komentarze

„Tesnota”, założyciel marki Urals i „Shuvakish” - o zamkniętym klubie wymiany męskiej w Jekaterynburgu

25 sierpnia odbędzie się druga zamknięta impreza wymiany męskiego klubu Tesnoti w sklepie z szuvakish vintage. Organizatorzy z biura promocji gromadzą grupę znajomych, przyjaciół i tych, którzy wysyłają aplikacje z zewnątrz, nie tylko na wspólne wypoczynek, ale także na wymianę fajnych, niepotrzebnych rzeczy. Każdy uczestnik musi przynieść własne rzeczy - ubrania, buty lub płyty winylowe, akcesoria i wiele innych. Wszyscy po kolei mówią i przedstawiają swoje rzeczy pozostałym. Po krótkiej historii na ten temat członkowie klubu są zaproszeni do wypróbowania czegoś. Ten, do którego jest bardziej odpowiednia, zabiera ją ze sobą. Życie wokół mówi o formacie i dlaczego jest tak ważne, aby był zamknięty.

Głównym celem zamiany jest nadanie drugiemu życiu niepotrzebnych rzeczy, przeciwstawienie się nadprodukcji ubrań i zdobycie nowych elementów garderoby za darmo, dając coś w zamian. Ponadto na imprezie można posłuchać winylu, zagrać w turniej gier wideo, spotkać się i porozmawiać. Zamiany będą się odbywać raz na dwa miesiące, a jesienią pierwsza kobieca zamiana odbędzie się w Jekaterynburgu. Zapowiedź zamiany stron można przeczytać w kanale telegramu „Tesnoty”, a do udziału należy napisać do jednego z założycieli biura promocyjnego. Kontakty są określone w opisie kanału.


Alexander Yelsakov

biuro promocyjne „Tesnota”

Widziałem format imprez zamianowych z moimi moskiewskimi przyjaciółmi, którzy robią to od dłuższego czasu. Zauważyłem i pomyślałem: dlaczego nie zrobić dokładnie tego samego w Jekaterynburgu. Zorganizowanie wymiany męskiej było łatwiejsze niż żeńskie i bardziej logiczne. Tak zrobili. Myśli, które transmitujemy za pośrednictwem tego wydarzenia, są proste. Wszyscy uwielbiają nowe ubrania, wszyscy uwielbiają za nie płacić. To jest na powierzchni. Ale są też inne myśli, które łączą ludzi w jednej wymianie. Jest to niezadowolenie z nadprodukcji rzeczy, jest to rozczarowanie jakością oferowaną przez nowoczesny rynek masowy, pragnienie, aby nie zaśmiecać swojej przestrzeni życiowej niepotrzebnymi rzeczami, jest to odmowa wyrzucenia rzeczy do śmieci, po prostu dlatego, że się na nie ochłoną. Zamiana polega na dawaniu i otrzymywaniu hitu z tego. Fajnie, że od pierwszego razu było wielu solidarnych w tych myślach. Pamiętaj moje słowo, wieczorna zamiana w mieście hoo, jak się zrelaksować. Zobaczycie No i tak, zawsze miło jest spędzać czas z przyjaciółmi, pić i żartować. To lubi każdy. Dla mnie na pewno.


Nikita Litwinienko

współzałożyciel sklepu Shuvakish w stylu vintage

Szczerze mówiąc, na początku obawiałem się zorganizować imprezę wymiany w Shuvakish. Po pierwsze obawiałem się, że w ścianach naszego zabytkowego kościoła będzie wiele nowoczesnych rzeczy, a my jesteśmy bardzo surowi w kwestii asortymentu i nie pozwalamy na rzeczy poniżej 15 roku życia. Po drugie, ze względu na milion wymyślonych działań, takich jak tatuaże, fryzury na wąsach i fontanna z piwem, w końcu ucieleśniono tylko najważniejsze - wymianę ubrań. Jednak w rzeczywistości to wystarczyło, to była świetna zabawa. Stało się tak dzięki ludziom. W atmosferze zamkniętego klubu, zebranych w tym samym czasie około dwudziestu fajnych kolesi z różnych światów, wszyscy rozmawiali ze sobą, słuchali najnowszej afroamerykańskiej muzyki pop i nie tylko pili piwo, ale spędzili kilka godzin entuzjastycznie grając w coś takiego jak aukcja lub dzieląc bandę złodziei.

Zasady gry są następujące: uczestnicy z kolei szybko prezentują swoje rzeczy, opowiadając o ich pochodzeniu, jego wyjątkowych zaletach i ciekawych historiach, a reszta równie szybko dzieli się tym. Na początku ci, którzy lubili tę rzecz, mówią tak. Następnie mierzą. Zespół natychmiast wydaje werdykt - ubrania siedzą lub nie siedzą. Jeśli sprzęt spoczywa jednocześnie na kilku osobach, rozpoczyna się walka. Na pierwszym spotkaniu walczyli w kamiennym papierze-nożyczkach, jak na przykład czapką „Dawn”, którą przywiozła Dima Zalogozhny, założycielka marki Urals. 4 osoby walczyły jednocześnie o nią, a to ci, na których tak naprawdę siedziała. W napiętej walce wygrał artysta Roma Bantik. To mój ulubiony moment tej imprezy. Tym razem zaproponuję dodanie kości lub siłowania się na rękę do rodzajów zapasów.


Dmitrij Zalozhnyh

założyciel marki odzieżowej Ural

Fajnie, że w Jekaterynburgu pojawił się format zamkniętego klubu męskich zainteresowań. Dyskutuj o nowościach, słuchaj wysokiej jakości muzyki i rozmawiaj z interesującymi ludźmi - warto. A co najważniejsze, bardzo fajnie jest wrzucić fajny sprzęt z historią. Uwielbiam, kiedy rzeczy są trochę zużyte. Nośne jest noszenie nowych rzeczy i staranie się je szybko zapełnić. Dlatego zamiana jest dla mnie świetną opcją na dzielenie się fajnymi ubraniami.


Alexander Komarov

DJ

W mieście, w którym słowo „basco” jest znane każdemu - od młodego miłośnika muzyki rapowej po kierowcę autobusu - nie powinno dziwić, że chodzenie po cudzych rzeczach kupionych za grosze nie jest czymś wstydliwym. Co więcej, ekscytujące było znalezienie rzadkiego / dziwnego przykładu w stosie nieestetycznych ubrań, co ostatecznie doprowadziło do tego, że w mieście zaczęły pojawiać się bardziej konkretne sekundy, wraz z ich wyborem i koncepcją, aby przyjąć tę samą „Suspirię” lub „Shuvakish”. Impreza zamiany przenosi to podniecenie do granic możliwości dzięki kilku czynnikom: brakowi potrzeby płacenia za wszystko i kompetentnej selekcji uczestników, dzięki czemu twoja uwaga jest stale skupiona na wspólnym motywie i w rezultacie jednoczy ludzi albo wcale, albo całkowicie różne strony.


czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

Instagram

VK

Twitter


Cover: Aleksiej Ponomarchuk

Obejrzyj wideo: THE HOLE IN THE GROUND Official Trailer 2019 Horror (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarze, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej