Motywator

Ile zarabiają psy i koty z Internetu

Niedawno właściciele Menswear Dog powiedzieli, że dzięki swojemu zwierzakowi zarabiają 15 tysięcy dolarów miesięcznie. Shiba Inu Body zauważył marki odzieżowe i zapłacił porządną sumę za sesję reklamową z jego udziałem.

Jednocześnie analitycy twierdzą, że popularnym psom w Internecie trudniej jest zarabiać pieniądze niż kotom. Wszystko dlatego, że koty są wirusowe. Na przykład posty w Buzzfeed na temat kotów mają średnio dziewięć tysięcy sieci społecznościowych, a psy - tylko pięć.

Życie w okolicy pokazało, ile zarabiają znane w Internecie koty i psy.

Pies dla mężczyzn

W Internecie: od stycznia 2013 r
zarabia: 15 tysięcy dolarów miesięcznie


Shiba Inu Body przynosi swoim właścicielom, małżeństwu z Nowego Jorku, Ene Kim i Davidowi Fungowi, 15 tysięcy dolarów miesięcznie. Jena pracowała jako projektantka dla Ralpha Laurena i przyszło jej do głowy, by ubrać Bauda w męską odzież. Opublikowała zdjęcie na Facebooku. Od tego czasu rośnie popularność, a jednocześnie opłaty dla psów.

Wiodące publikacje pisały o Body, w tym o męskim połysku, takim jak GQ i Esquire. Zainteresowanie dziennikarzy wzbudziło zainteresowanie reklamodawców. Do tej pory Menswear Dog brał udział w kampaniach reklamowych dla American Apparel, Brooks Brothers, Victorinox, Ted Baker, Hudson Shoes, Revlon, Salvatore Ferragamo, Asos i innych marek.

Kiedy rozpoczęto pracę z blogami Menswear Dog, małżonkowie wyraźnie podzielili się swoimi obowiązkami. Jena szuka markowych ubrań i przerysowuje je, aby mogła dobrze usiąść na ciele, a David strzela.

Czasami strzelanie jest bardziej szczere niż do subskrybentów Menswear Dog. Tak więc, Mashable opublikowało zdjęcia Ciała bez ubrania.

Teraz na Instagramie jest ponad 155 tysięcy obserwujących, a na Facebooku ponad 94 tysiące. Rachunki są prowadzone od stycznia 2013 r.

Maru

W Internecie: od lipca 2008 r
zarabia: do 181 tysięcy dolarów rocznie

Kot o imieniu Maru (w japońskim „kręgu”) był wymieniony jako VIC (Very Important Cat) jeszcze przed Instagramem. Od 2008 roku właściciel kota opublikował z nim film na YouTube.

Maru zasłynął jeszcze zanim pojawiły się modne zwierzęta z niedorzecznymi wadami, więc jest po prostu pięknym i normalnym kotem, który uwielbia spędzać czas w boksach (umie zmieścić się w najmniejszej z nich) i organizuje polowanie na niewidzialne ofiary.

Ten pulchny przystojny wystąpił w reklamie marki odzieżowej Uniqlo. Według szacunków The Washington Post Maru może zarobić 181 tysięcy dolarów rocznie na tym i na wyświetleniach w YouTube.

Teraz na kanale Maru YouTube jest ponad 467 tysięcy subskrybentów, a łączna liczba wyświetleń jego wideo przekroczyła 270 milionów.

Tara, bohater kot

W Internecie: od maja 2014 r
zarabia: do 463 tysięcy dolarów rocznie


Aby stać się sławnym, wystarczyło jedno wideo dla kota Tary. To było tak: pies sąsiada atakuje dziecko właściciela kota, serce kota czuje, że coś jest nie tak, biegnie na ratunek, atakuje psa i goni go. Dziecko otrzymało jednak rany szarpane, które musiały zostać zszyte, ale bez interwencji Tary mogło się skończyć znacznie gorzej.

W ciągu pierwszych dwóch dni po publikacji film miał prawie 17 milionów wyświetleń. I odejdziemy. Tara podczas porannego programu telewizyjnego, Tara rozpoczyna grę w baseball, Tara wystawia spodnie do jogi ze swoim wizerunkiem za 31 USD. Minęło pięć miesięcy od publikacji filmu, a dziś obejrzało go ponad 23 miliony osób.

Dziennikarze zauważają bezprecedensowo szybką komercjalizację kota - według The Washington Post może przynieść właścicielowi nawet 463 tysiące dolarów. Może to wynikać z faktu, że właściciele Tary prawie natychmiast zatrudnili ją specjalistę ds. Mediów. Facebook ma 40 tysięcy subskrybentów.

Zrzędliwy kot

W Internecie: od września 2012 r
zarabia: do 42 tysięcy dolarów rocznie


Wygląda na to, że Grumpy Cat jest najbardziej znanym kotem internetowym na świecie, ale wciąż nie najlepiej zarabiającym. Chociaż jego sytuacja finansowa jest bardzo wiarygodna. Według „Washington Post” jej dochód może wynosić do 42 tysięcy dolarów rocznie. Tyle kotów o pseudonimie Sauce Tartar może zarobić na YouTube, pamiątki z jej wizerunkiem, wydanie książki, kręcenie reklamy kanału Friskies, a także kręcenie komedii „The Angry Cat Worst Christmas”, która ukaże się pod koniec roku.

Wejście gwiazdy Grumpy Cat rozpoczęło się 22 września 2012 r. Tego dnia brat właściciela kota Tabata Bundesen zamieścił zdjęcie Red Tartu w sosie tatarskim. Fotografia natychmiast stała się wirusem. Krótkie łapy, wady zgryzu, aw rezultacie niezadowolony uśmieszek wykonały swoją pracę.

Facebook Sauce Tartar ma już prawie 7 milionów subskrybentów, a Instagram ma prawie 500 tysięcy.

Boo

W Internecie: od 2008 r
zarabia: kilkaset tysięcy dolarów rocznie


Pomorski Spitz Bu zapewnił chwałę najsłodszego psa na świecie. Właściciel zaczął przesyłać filmy ze swoim udziałem na YouTube w 2008 roku. Od tego czasu internauci obserwują, jak ładnie wygląda, gdy ogląda telewizję w swetrze z kapturem, jak zabawnie je i śpi. To, czego Bu nigdy się nie nauczył, to wykonywanie poleceń. Poproszony o potrząśnięcie łapą i podniesienie się, mruga tylko guzikami.

Właściciel Boo nie ujawnia swojego imienia, ale jest znany jako pracownik Facebooka.

Zabawki w postaci Boo są bestsellerem na Amazon, zawsze mają najwyższe oceny użytkowników. Właściciele psów publikują książki, a Boo pojawił się również w reklamach w klinice weterynaryjnej.

Ponad 16 milionów osób zapisało się na psy na Facebooku.

Tuńczyk

W Internecie: od 2012 r
zarabia: kilka tysięcy dolarów rocznie


Mieszanka Chihuahua i Dachshun Tyun zostaje zapamiętana za jego niepoprawne ugryzienie, przez co pies wygląda jak bohater Simpsonów, Mr. Burns. Pomimo wady zewnętrznej i być może dzięki niemu pies wyróżnia się różnorodnością mimiki. Właściciel psa, Courtney Dasher, codziennie publikuje portrety Tyuny na Instagramie, a teraz ma ponad milion subskrybentów.

Jak dotąd Tyuna nie pojawiała się w reklamach, ale Dasher aktywnie promuje pamiątki swoim wizerunkiem. Współpracuje również z usługą subskrypcji BarkBox. Każdego miesiąca klienci serwisu otrzymują paczki z zabawkami i akcesoriami dla psów. Razem z tą firmą Tyuna i jego kochanka podróżują po USA.

Obejrzyj wideo: Lepiej kupić PSA czy KOTA? (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Motywator, Następny Artykuł

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji
Przewodnik

18 głównych wystaw jesiennych w Rosji

Na zdjęciu: Josette Fioroni. „60s in Rome” Josette Fioroni. „Lata 60. w Rzymie” Zgodnie z duchem czasu, krytycy w czasach Josepheta Fioroniego zauważają cechy feminizmu, który jest w większości kłamliwy. Pochodzący z artystycznej rodziny Fioroni prawie nigdy świadomie nie opuszczał strefy komfortu.
Czytaj Więcej
7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć
Przewodnik

7 zabytkowych sklepów, które warto obejrzeć

Kultura klasyczna w Rosji rośnie. Nowe sklepy otwierają się dosłownie jeden po drugim. W porównaniu z tym, co było trzy lub cztery lata temu, jest to bezprecedensowy postęp. Życie wokół zgromadziło siedem ciekawych, otwartych w ciągu roku sklepów z pamiątkami, które warto obejrzeć. Tekst Diana Aliyeva Zobacz ten post na Instagramie Post udostępniony przez F E F Ë L A (@fefela.
Czytaj Więcej
Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci
Przewodnik

Nie można zgubić toru: 5 gadżetów dla bezpieczeństwa dzieci

Każdego roku na świecie znika 8 milionów dzieci. Wszyscy rodzice chcą myśleć, że „to nigdy nie stanie się z moim dzieckiem”. Ale nawet takie pozytywne nastawienie nie pomoże uchronić siebie i dziecka przed paniką i bezradnością, gdy zaginie lub po prostu zniknie z pola widzenia. Śledzenie ruchów dziecka wcale nie jest paranoją, ale normą życia w dużym mieście.
Czytaj Więcej