Przewodnik

Od Konyushennaya do Vasilyevsky: 16 imprez noworocznych w Petersburgu

Instytucje w Petersburgu tradycyjnie oferują alternatywy dla tych, którzy są zmęczeni świętowaniem Nowego Roku przy świątecznym stole i nie są gotowi na spacer na Plac Pałacowy. Życie wokół wybrało kilka imprez z ciekawym programem, który odbędzie się zarówno w dużych klubach, jak i barach miejskich od 31 grudnia do 2 stycznia.

Nowy Rok w DOT

Jedna z największych imprez noworocznych odbędzie się na Wyspie Wasiljewskiej, w przestrzeni DOT na linii solarium. Główną częścią programu są dwie amerykańskie gwiazdy sceny tanecznej: Amir Alexander, który występuje na skrzyżowaniu house, deep house, techno i elementów szkoły Detroit oraz Hakim Murphy z Chicago, który łączy w swojej muzyce różne gatunki elektroniczne. Wystąpi z nimi kilkunastu lokalnych DJ-ów. Aby wszystko to zmieścić w ciągu jednej nocy, trzeba było bardzo się postarać.


Kiedy: 31 grudnia, 23:00

Gdzie: DOT (linia skórzana, 30)

Ile: 1500 rubli

facebook.com

Imprezy noworoczne na „parkiecie tanecznym”i w barze Mishka

W nocy z 31 grudnia 2016 r. Na 1 stycznia 2017 r. „Parkiet taneczny” zostanie otwarty o pierwszej w nocy. Obiecują „dzikie tańce świąteczne do 10 rano z ulubionymi DJ-ami”. W siostrzanym barze Mishka, który niedawno został otwarty w zaktualizowanej formie po remoncie, impreza noworoczna Unicorns 2017 Party rozpoczyna się również po północy - wystąpią wraz z przyjaciółmi muzyk współwłaściciel baru Kirill Ivanov i DJ Volagimop. Jeśli chcesz dyskotekę - jesteś tutaj.


Kiedy: 1 stycznia, 01:00

Gdzie: „Parkiet taneczny” (Konyushennaya sq., 2a), bar Mishka (nabrzeże rzeki Fontanka 40)

Ile: 200 rubli

Nowy Rok w Parku Nadmorskim

Kolejny świetny powód, aby w sobotę dostać się na Wyspę Wasiliewską. Projekt „Seaside Park” na kanale Skipper Channel, który, mam nadzieję, rozkwitnie w nowym roku, organizuje pierwsze imprezy. W sylwestra 8 DJ-ów obiecuje świąteczny bar, choinkę, bufony i ognisko. Morskie powietrze i widoki są dołączone, a ta zima będzie w sam raz: 31 grudnia i 1 stycznia obiecują temperaturę dodatnią.


Kiedy: 31 grudnia, 21:00

Gdzie: „Seaside Park” (Skipper Channel, 14, budynek 19)

Ile: 400 rubli po 23:00

facebook.com

The Bells Party w Mosaique Club

W klubie techno na placu Konyushennaya planowana jest impreza z dwoma headlinerami: francuski muzyk Remain (rezydent dwóch znanych paryskich klubów Rex i Zig Zag) i Sofia Rodina z Moskwy, która, jak obiecują organizatorzy, wystąpi w niezwykłej roli muzycznej. W nocy otworzy się jeden z głównych kolekcjonerów winylowych w Petersburgu, członek projektu AMDJS Fedor Alright.


Kiedy: 1 stycznia, 01:00

Gdzie: Mosaique (Konyushennaya sq., 2)

Ile: 1000 rubli

facebook.com

Nowy Rok w Becker

Być może najbardziej znana impreza na Rubinsteinie. Wieczorem 31 grudnia w barze rozpocznie się przyjęcie gości na płatny świąteczny bufet: obiecują na przykład oliwkę z burgerem, filet z oxtails, napoleona z matzo z łososiem i koktajl szampana Shalom. A od pierwszej w nocy 2017 r. Wstęp do Bekitser jest bezpłatny, rozpocznie się taneczna część wakacji - i już rano.


Kiedy: 31 grudnia, 21:00

Gdzie: „Bekitser” (ulica Rubinstein 40)

Ile: bilety na sylwestra z bufetem - 3 500 rubli, po 01:00 wstęp jest bezpłatny

facebook.com

Impreza noworoczna w barze Wash 40º

Zwarta, ale charakterystyczna impreza w Petersburgu. W małym barze „Wash 40º” przy ul. Kazańskiej tradycyjnie dokładnie zbliżał się Nowy Rok. Program jest bogaty: koncert Doqta „Pieśni dziesięciu najlepszych piosenkarzy, którzy zmarli w tym roku” pod ukulele, występ rezydentów DJ-ów, „interaktywne multimedialne błyskawiczne przedstawienie teatru absurdu im. Valeriana G.” i smakuje z domową nalewką.


Kiedy: 31 grudnia, 23:00

Gdzie: „Pranie 40º” (ulica Kazańska, 26)

Ile: wstęp wolny

facebook.com

Bell Towers w Kuznya House

Klub w New Holland nie wydał nic na sylwestra, ale od pierwszych dni 2017 roku aktywnie uczestniczy w maratonie noworocznym. 1 stycznia całonocna muzyka - od Italo Disco i New Wave po house i techno - zostanie wydana przez Australijczyka, DJ-a i producenta Bell Towers.


Kiedy: 1 stycznia, 23:00

Gdzie: Kuznya House, New Holland, nab. Kanał Admiralicji, 2

Ile: wstęp wolny

facebook.com

8 kolejnych barów i klubów z zabawnymi imprezami noworocznymi


Bar „Pif Puff”

Nab. Kanał Griboedow, 31

Szczegóły: facebook.com


Pasek „Produkty”

Nab. Rzeka Fontanka, 17

Szczegóły: facebook.com


Pasek Kronik

Ulica Nekrasova, 26

Szczegóły: facebook.com


Zrób pasek imigracyjny

Ulica Powstania, 24

Szczegóły: facebook.com

Zdjęcia: Yura Dormidoshin / Mishka

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Kto uprawia sport na ulicy?
Ludzie w mieście

Kto uprawia sport na ulicy?

Wraz z nadejściem ciepła ludzie w dresach coraz częściej pojawiają się na ulicach. Nikt nie jest zaskoczony widokiem mężczyzny do jogi pod drzewem w publicznym ogrodzie lub biegacza na nabrzeżu. Życie wokół spotkało odwiedzających centralne parki, boiska sportowe i korty zewnętrzne i dowiedziało się, co sprawiło, że odmówili subskrypcji klubów sportowych i siłowni i wyszli na zewnątrz, by trenować.
Czytaj Więcej
Kto jest w kolejce do iPhone'a 6
Ludzie w mieście

Kto jest w kolejce do iPhone'a 6

W nocy z 25 na 26 września oficjalnie rozpoczęła się sprzedaż nowej generacji iPhone'ów w Rosji. Wiele sklepów, w tym MTS, Euroset, Svyaznoy i wyspecjalizowane re: Store, wydłużyło swoje godziny pracy do dwóch w nocy. Ten ostatni był najbardziej podekscytowany - w ciągu dnia fani Apple otrzymali bransoletki z numerami (przedstawiciele sklepu mówią, że było ich około 400), a po północy weszli z kolei do sklepu.
Czytaj Więcej
„Lubię robić odwrotnie”.
Ludzie w mieście

„Lubię robić odwrotnie”.

Czasami robienie czegoś przeciwnego jest najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu. Razem z Converse rozmawialiśmy z sześcioma mieszkańcami miasta, którzy myślą i wyglądają niekonwencjonalnie. Artysta uliczny, kamerzysta, reżyser, projektant odzieży, dyrektor agencji modelek i twórca projektu medialnego opowiadają o tym, jak często mają do czynienia z nieporozumieniami, co ich inspiruje każdego dnia i czy można zbudować własny wizerunek, zaczynając od butów.
Czytaj Więcej
Sześć wanien Limoncello: Kto produkuje oryginalny alkohol w Irkucku
Ludzie w mieście

Sześć wanien Limoncello: Kto produkuje oryginalny alkohol w Irkucku

Piwowarstwo, piwowarstwo domowe, domowe winiarstwo - wszystko to znów nabiera rozpędu, wykraczając daleko poza tradycyjne przepisy. Bez względu na to, jak różnorodne są półki wyspecjalizowanych sklepów, prawdziwy koneser zawsze chce czegoś wyjątkowego, a najlepszym sposobem jest wymyślenie własnego przepisu na napój, który będzie idealny dla smaku autora i zawsze stanie się główną ozdobą stołu.
Czytaj Więcej