Przewodnik

Rave, pachwina i trening z pracownikami: rzeczy do zrobienia na festiwalu Form

W sobotę 15 lipca w Vinzavod Center for Contemporary Art odbędzie się Festiwal Rosyjskiej Sztuki Nowoczesnej, lub po prostu „Forma”. Program obejmuje godne sceny elektroniczne i gitarowe, siedmiosłowowe gry i szeroki zakres performatywnych aktywności fizycznych. Życie wokół opracowało plan działania.

Tekst:Andrey Pisarev

13:00

Rynki

Zwykle przyjeżdżanie na festiwale w celu otwarcia drzwi jest złym pomysłem, ale w ten weekend w Winiarni można bawić się alternatywnym konsumpcjonizmem. Le Picnic zaprezentuje ubrania, biżuterię, ceramikę, porcelanę i tak dalej. Ogłoszono trzy tuziny rosyjskich projektantów. Na „Rynku Sztuki” można znaleźć produkty młodych artystów i studentów Instytutu BAZA.


14:00-04:00

Krótka gra 7X7

Możesz rozpocząć program kulturalny od młodego dramatu. Siedem prac wystawienniczych, siedmiu uczestników z siedmioma sztukami po siedem słów. Uczestnicy zostali wybrani podczas konkursu, na który złożono 541 wniosków. Wystawę znajdziesz w dużej winiarni.


16:00-22:00

Federacja kopania sportu

Spektakl „Gravity Park” odbędzie się na dużym obszarze, na który przywieziono do winnicy trzy ciężarówki piasku, ziemi, żwiru i drewna. Spawacze, złota rączka i sportowcy będą dobrowolnie kopać i przenosić ziemię. Prawie jak na ulicach Moskwy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.


16:00-18:00

„SUPCulture”

Jeśli głód dręczy widok ciężkiej pracy fizycznej, możesz udać się na występ trupy Jurija Murawickiego. Przez dwie godziny aktorzy będą siekać warzywa i czytać monologi na tematy osobiste. Obiecują poufną atmosferę i degustację zupy.


17:10-17:35

Slackers☂

Program muzyczny zaczyna się od punków VK i „trampów piwnych” prowadzonych przez Andrei Mitroshina z wytwórni Dopefish Family. Chłopaki obiecują występy „w ramach międzygalaktycznych penisów”, czyli oryginalnej kompozycji trio z niskim poziomem plików.


17:00-23:00

Bernd von den Brinken

Artysta projektuje helikoptery i tricoptery do lotów na Marsa. Podejrzewa się, że mimo to nie dotrą do kosmosu, ale dotarli do wyrafinowanych pojazdów - można je badać na dużym obszarze do wieczora.

O tej godzinie cała zabawa się wydarzy. Złamanie, niestety, nie zadziała, a wybór jest dla nas zbyt dobry, aby zrobić to za ciebie.


19:00-19:40

Sofia Rodina

Jeden z najbardziej znanych DJ-ów w Rosji wykona muzykę własnej kompozycji na scenie elektronicznej.


19:30-20:00

Pachwina

Na dużym obszarze sam Pakhom będzie mamrotał do mikrofonu - znanego artysty, aktora i kandydata na prezydenta w wyborach w 2018 r. (Jednak teoretycy spisku nazywali go już kandydatem na spoilera). Przedstawienie odbędzie się w gatunku potocznym: program obejmuje ograniczoną agresję, mamrotanie i inne ekscesy.


19:00-20:00

Kabaret „Teatr po dramacie”

Dyskusje na temat współczesnego teatru i dehumanizacji sztuki w formacie kabaretowym. Spektakl składa się ze sztuki Samuela Becketta „Oddzielenie” i tekstów napisanych przez samych aktorów. Będzie standup i szkice.


19:00

Yotaperformance

Występ z tańcami Matryoshki in Jazz, muzyką Kate NV (solowy projekt Ekateriny Shilonosovej z Glintshake) i scenami rozszerzonej rzeczywistości autorstwa artysty-malarza Vova Nootk. Aby wziąć udział w przedstawieniu, musisz pobrać aplikację regulacyjną i zarejestrować się.


19:45-20:25

Soniczna śmierć

W tym roku stali uczestnicy festiwalu wyruszyli na studia kosmosu i grali w psychodeliki. Przed setem ich perkusista weźmie udział w „Drummers Duel”, gdzie skrzyżuje swoje kije z perkusistą Vice Versa.

20:30-22:00

Master Class „Kreatywna komunikacja”

Zaprawiony aktor teatralny Walerej Karawajew nauczy ludzi interakcji przez półtorej godziny. Obiecują ćwiczenia par, wyzwolenie z ramek wieku i płci, słów i działań.


21:00-22:00

Antokha MS

Jeśli nie mogłeś dostać się na lekcje mistrzowskie (lub naprawdę tak naprawdę nie chciałeś), możesz posłuchać głównego świętego głupca hip-hopu w kraju, piosenkarza zmysłowej estetyki na obrzeżach Antokh MS.


21:35-22:35

Buerak

Ironiczny nowosibirski post-punk i idole melancholijnej młodzieży w Martens staną się głównymi gwiazdami sceny gitarowej.


23:00

Aukcja wyników-aukcji „Almshouse”

Możesz zrobić sobie przerwę na dym, zobaczyć wszystkie zaginione wystawy i resztę rynku lub udać się na aukcję aukcyjną „Almshouse” Vasyi Berezin na gitarze. Odbędą się dyskusje na temat Guya Deborda i aktorów Murawickiego, którzy wcześniej gotowali zupę.


00:30-01:45

Philipp Gorbaczow

W Formie, weteran rosyjskiego (lub w końcu niezupełnie rosyjskiego) techno obiecał zagrać kilka nowych utworów i zorganizować pełnoprawny występ. Jeśli wyjdzie co najmniej w połowie tak dobrze jak na przystanku autobusowym, zdecydowanie warto jechać.


01:00-02:00

Mity

Jeśli dusza w ogóle nie kłamie, możesz wziąć udział w spotkaniu społeczności uprowadzonych kosmitów i dyskutować o płynnych gadziach, pogaństwie i Hyperborei w formie interaktywnego fałszywego komentarza.


01:45-02:35

Buttechno

Pavel Milyakov, mieszkaniec GOST Sound i autor ścieżki dźwiękowej do pokazów Gosha Rubchinsky, obiecał przygotować specjalny program eksperymentalny na festiwal, choć nawet bez eksperymentów trudno jest wymyślić lepszy sposób na zakończenie długiego wieczoru festiwalowego niż zestaw Buttechno.


Cover: FORMULARZ

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Karnawał Gorkiego na zdjęciach na Instagramie
Rozrywka

Karnawał Gorkiego na zdjęciach na Instagramie

Dziś w Gorky Park karnawałowa procesja obchodziła 85. rocznicę założenia parku. Ani deszcz, ani tradycyjnie słaby Internet nie uniemożliwiły świadkom i uczestnikom maskarady relacjonowania tego, co zobaczyli. # Parkgorkogo izatopova jrmwzr nataagafonova nataagafonova ledok kalininatanya yani4kasm marinakaznacheeva jrmwzr jrmwzr norgesun natalikan olgey samsoniksoom romanmedia snegnyi_barsik yani4kasm yani4kasm jrmwzr yani4kasm nataagafonova visavart timsan05 romanmedia romanmedia ritsu_ritz vitsavin lisinamary marinakaznacheeva vuvoo ledok karelinanastya kisslorod izatopova izatopova kujenechka anastasia_korni killdream3 vuvoo vuvoo f_e_o_n_a oksana_y
Czytaj Więcej
Maraton w Moskwie w ujęciach na Instagramie
Rozrywka

Maraton w Moskwie w ujęciach na Instagramie

Zmumifikowani, zmęczeni, szczęśliwi i czworonożni podczas pierwszego moskiewskiego maratonu, który odbył się 15 września. #moscowmarathon mariadventure polasmirnova vovalive danetdanet annasafronova nenadonadya vavilov_vani2 mir24tv ria_novosti rurc makmus mashsharapova rurc kseniy zhuravleva_m monicavergarav valentinagryzhina mir24tv valentinagryzhina valentinagryzhina achekhonte achekhonte achekhonte kifozavr maxlavr iloverunnungsomuch maria_vallen nadya_belkys octobrina 2rude4u dandi965 petarkina romanikas johntwist18 slivovaya kopen_zla gorkyparkrunners 13_pilot
Czytaj Więcej
Wydarzenia tygodnia: miejski jarmark bożonarodzeniowy, kino fińskie i Welcome to Heaven at Floors
Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: miejski jarmark bożonarodzeniowy, kino fińskie i Welcome to Heaven at Floors

Festiwal Fiński Film Week W Aurora przez tydzień będą pokazywane filmy młodych fińskich reżyserów. Program obejmował między innymi dramat społeczny o nastoletnich przyjaciołach Prawie 18 lat, thriller o młodym graczu Rat Kingu i komedię o kulisach show-biznesu w Finlandii Dirty Bomb. Ponadto widzowie zobaczą najdroższy projekt filmowy w kraju, Zimową Wojnę i film Oczyszczenie nominowany do Oscara.
Czytaj Więcej