Przewodnik

Przestań! Zrobione! Wewnętrzne studia fotograficzne w Irkucku

Sesje ślubne, rocznicowe, dziecięce i po prostu osobiste nie tracą popularności. W Irkucku jest coraz więcej fotografów specjalizujących się w fotografowaniu prywatnym, a liczba studiów fotograficznych stale rośnie, zapewniając świtę, która spełnia pomysł klienta, a czasem niestandardowy sprzęt, którego potrzebuje fotograf. Życie wokół nauczyło się, co oferują wewnętrzne studia fotograficzne w Irkucku.

„Poddasze”

St. Daleki Wschód, 134

96-17-16

Studio fotografii na poddaszu pojawiło się na fali mody podczas sesji zdjęciowej wśród pierwszych. Zawsze podkreśla się tutaj, że jest to studio fotograficzne ze światłem dziennym, a to naprawdę jedna z głównych zalet. Studio fotograficzne, znajdujące się na ostatnim dziesiątym piętrze domu w kompleksie Czerwonego Placu, ma trzy boki z oknami i naprawdę piękne naturalne światło.

Ze względu na lokalizację okna wychodzą na Angarę, z której czasami korzystają również fotografowie. Ale przede wszystkim studio opiera się na projektowaniu stref fotograficznych: podstawowe wnętrze jest regularnie uzupełniane sezonowymi kompozycjami. Studio ma wystarczającą liczbę akcesoriów - tkaniny, poduszki, miękkie zabawki, kompozycje sztucznych kwiatów, lampy, świece.

Istnieje oddzielny pokój dziecięcy do sesji zdjęciowych dla dzieci, z mieszaniem sprzętu, mebli i ogromnej liczby akcesoriów - od zabawnych czapek, garniturów i butów, po pakowanie spódnic i koszy z poduszkami, które stawiają dzieci na najbardziej wzruszające zdjęcia.

Koszt wynajmu studia wynosi 1000 rubli za godzinę w dni powszednie i 1200 rubli w weekendy (jeśli sfotografowanych zostanie więcej niż 7 osób, za każdą trzeba będzie zapłacić kolejne 100 rubli). Wszyscy goście proszeni są o przebywanie w studio tylko w wymiennych butach, a obecność zwierząt na zestawie powinna być wcześniej uzgodniona.

 „Poddasze”

Przyjaciele

św. Gogol, 35

99-07-95

Studio fotograficzne „Przyjaciel” znajduje się w dzielnicy Swierdłowsku w Irkucku i ma kilka pokoi, w tym odpowiednie do filmowania przez firmę: powierzchnia lokalu wynosi od 40 do 120 metrów kwadratowych. To prawda, że ​​istnieje również ograniczenie liczby osób wykonujących zdjęcia: za każdą ponad siedem osób trzeba zapłacić 100 rubli za godzinę za cenę wynajmu sali 1000 rubli za godzinę (1200 rubli w weekendy). Istnieje możliwość zajęcia studia tylko przez pół godziny, koszt również zostanie zmniejszony o połowę.

Tutaj goście będą mieli szeroki wybór akcesoriów i rekwizytów. Filmowanie można uzupełnić efektami specjalnymi: studio ma maszynę do dymu, której wypożyczenie jest dodatkowo płatne. W przypadku udziału zwierząt w kręceniu wymagana będzie dodatkowa kaucja.

Cechą Przyjaciół jest przestronność, wysokie sufity (4,5-5 metrów) i różnorodne możliwości wyboru strefy zdjęciowej. Tutaj możesz strzelać w otoczeniu loftu na tle z cegły, użyć zestawu papieru do portretowania lub wybrać pokój w klasycznym stylu ze sztukaterią i ogromnym kryształowym żyrandolem.

Możesz zamówić fotografowanie w pełnym wymiarze godzin fotografa, kosztuje 5000 rubli za godzinę, koszt etatowego kamerzysty jest taki sam.

Przyjaciele

# twoje studio

św. Nasiona Lagody, 4/6

97-90-50

Kolejne studio pod samym dachem wieżowca ze wspaniałą panoramą rzeki różni się od poprzednich miejsc i będzie bardziej interesujące dla fotografów niż ich klientów. Przestrzeń znajduje się na dwóch piętrach, z których jedno zostało zabrane bezpośrednio pod studio, wyposażone w profesjonalny sprzęt oświetleniowy, a drugie pod jasne wnętrze z oknami na podłodze.

Powierzchnia hali wynosi nieco ponad 80 metrów kwadratowych. Nie ma wiele mebli, a wszystko jest łatwe do przenoszenia i montażu. Cena wynajmu tutaj jest nieco niższa - 900 rubli za godzinę w dni powszednie, ale weekend przy 1200 rubli za godzinę zaczyna się już w piątki, a zasady rezerwacji są bardzo surowe: jeśli anulujesz wynajem mniej niż tydzień, przedpłata nie zostanie zwrócona. Ale zwierzęta tutaj są lojalne: obecność zwierzaka będzie kosztować 200 rubli.

# twoje studio

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer
Ciekawe

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer

Festiwal kultury surfowania Endless Summer odbędzie się w Artplay Design Center w dniach 1 i 2 sierpnia. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life. Miejsce festiwalu zostanie podzielone na strefy tematyczne: zaimprowizowaną stację surfowania, scenę muzyczną, kącik gastronomiczny, rynek, salon kosmetyczny i strefę relaksu.
Czytaj Więcej
Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu
Ciekawe

Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu

18 maja w Rosji i na Ukrainie odbył się pierwszy Dzień Restauracji - festiwal dla amatorskich szefów kuchni i tych, którzy chcą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, rozdając wszystkim domowe posiłki. Istotą akcji jest to, że każdy zarejestrowany na oficjalnej stronie internetowej może otworzyć kawiarnię na jeden dzień: na dziedzińcu domu, na ulicy lub w parku.
Czytaj Więcej
Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane
Ciekawe

Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane

Lokale sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT przy ulicy Dmitrovsky są wynajmowane. O tym życiu wokół powiedziało źródło zaznajomione z sytuacją. „FOTT siedzi teraz w tym pokoju w porozumieniu. Jeśli pojawi się nowy najemca, opuści on teren do końca listopada. Ale ogólnie chcą pozostać w jednej części sklepu.
Czytaj Więcej