Przewodnik

„Odwrócenie uwagi od rzeczywistości”: wystawa moskiewskiego stowarzyszenia artystów „Art-boxing”

Wystawa „Odwrócenie uwagi od rzeczywistości” została zebrana z prac moskiewskiego stowarzyszenia „Art-boxing”. To nie pierwszy wspólny projekt FUTURO i Moskali - w majową noc muzeów artyści stowarzyszenia wzięli udział w 12-godzinnym maratonie, a następnie modelki i 12 innych bohaterów wybranych podczas castingu dla nich oraz setka innych profesjonalnych i niezbyt artystów.

Sześć miesięcy później Art Box wrócił do Niżnego z pełnoprawną i obszerną (około stu prac) wystawą prac, która zajmuje przestrzeń nie tylko galerii Futuro - część wystawy znajdowała się na ścianach kawiarni „Śledź i kawa”. Organizatorzy obiecują również niespodzianki: dzieło Art Box wkrótce będzie można zobaczyć w różnych częściach miasta. Odrębnie zauważa się, że wszystkie prace prezentowane na wystawie są sprzedawane, a ich ceny zaczynają się od 500 rubli - dobry prezent lub obiecująca inwestycja.

Wystawa potrwa do 14 stycznia, bilet wstępu kosztuje 150 rubli, w środy wstęp do Galerii Futuro jest bezpłatny.

Andrey Shilov

artysta stowarzyszenia
„Boks artystyczny”

Od 2012 roku współpracujemy we wszystkich naszych projektach. Oczywiście możesz zrobić osobistą wystawę, dąsać się i chodzić, ale praca ze sobą jest jeszcze bardziej interesująca - na przykład, ponieważ nie możesz przewidzieć, w jaki sposób praca zawiesi się obok wystawy i wejdzie w interakcję: jedna rysuje w ten sposób, a druga inaczej.

Kiedy wymyślili nazwę naszego stowarzyszenia, wtedy „boks” w znaczeniu „boks” został przekształcony w „boks” jako sztuki walki, pojawiło się hasło „Malowanie akcji bezpośredniej” - ten przedstawiony może nie przypominać niczego rzeczywistego, ale jakoś działać.

Maya Kowalski

Dyrektor artystyczny galerii FUTURO

Chcieliśmy przygotować prezent noworoczny i pomyśleliśmy o potrzebie zadowolenia wszystkich. A jak zadowolić, jeśli nie „Art-boxing”? Ich jasność jest bardzo potrzebna w naszym zimowym mieście.

Próbowaliśmy zbudować ekspozycję, aby każdy artysta stowarzyszenia był reprezentowany, ale wiele prac nie mieściło się w galerii, więc ekspozycja została poszerzona, a kilka prac umieszczono w kawiarni „Śledź i kawa” - czasami mamy z nimi różne krzyżowe działania, takie jak wymiana biletu z wystawy na filiżankę kawy.

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej