Przewodnik

8 nowych miejsc i zajęć na stokach Laury i Alpiki w Soczi

Ośrodek turystyki górskiej „Gazprom” przygotował nowe zimowe rozrywki i miejsca. Możesz jeździć na snowboardzie, na skuterze śnieżnym, spędzić noc w śnieżnym domu, spacerować po parkach Green Planet i Ice Age. Otwarcie ośrodka planowane jest na trzecią dekadę grudnia.

Skuter śnieżny

Jak działa maszyna do zagęszczania śniegu, jak przygotowywane są tory na stokach, jak śnieg „zawija się” podczas podróży - wszystko to i wiele więcej możesz zobaczyć sam i zapytać kierowcę. Trasa wycieczki prowadzi od schroniska Pikhtovy do dolnych odcinków autostrady N.

Mówiliśmy już o zawodzie ratrakisty; możesz przeczytać tutaj.

Znacznik laserowy

Na terytorium przylegającym do parku Husky znajduje się platforma do gry w laser tag - jest jak paintball, ale w nieco inny sposób. Istotą gry jest pokonanie przeciwników za pomocą bezpiecznych strzałów laserowych z blasteru maszynowego. Gracz zostaje pokonany przez zarejestrowanie promienia maszyny blasterowej za pomocą specjalnych czujników przeciwnika (czujników), zamontowanych na odzieży gracza lub specjalnej kamizelce (bandaż).

Narciarze i snowboardziści mogą zejść na stronę „Laser Tag” wzdłuż niebieskiego toru „H”, a ośrodek oferuje zwykłym turystom jazdę na skuterach śnieżnych. Możesz zarezerwować transfer górski na miejscu schroniska Psekhako.

Quadropark dla dzieci

W miejscu naprzeciwko parku Husky można wypożyczyć elektryczny quad z zestawem zimowym dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Warunek obowiązkowy - ściśle towarzyszą osobom powyżej 18 roku życia.

Park epoki lodowcowej

Park będzie się składał z postaci z epoki lodowcowej: mamuty, tygrysa szablozębnego i rzadszych przedstawicieli. Uwaga - rzeźby poruszają się i warczą. Dodatkowo na terenie parku będzie można kupić pamiątki tematyczne i pamiątkowe zdjęcia.

Poziom „Faertag”

Zawody strzeleckie w klasyfikacji indywidualnej lub drużynowej mogą teraz odbywać się w schronisku górskim Psekhako. Zamknięty duży namiot wyposażony jest w strzelnicę z całym niezbędnym wyposażeniem. Pistolety elektroniczne - pełna imitacja rzeczywistości.

Park „Zielona planeta” w schronisku „Psekhako”

Teraz z ogromnymi słoniami, żyrafami, dinozaurami, nosorożcami i innymi niezwykłymi postaciami parku z żywej zieleni, możesz zrobić zdjęcie na tle ośnieżonych szczytów (wcześniej park był w centrum Galaktyki). Wejście do parku Green Planet pozostaje bezpłatne. Animatorzy, muzyka i konkursy są również dostępne w parku.

Na terytorium znajdzie się także Igloo-Park „Eskimo House”, snowtubing, targi, strzelnica „Faertag” i kawiarnia.

Jazda na skuterach śnieżnych

Teren treningowy i dwie trasy przebiegają przez malowniczy obszar z platformami widokowymi.

Po drodze czekają na Ciebie trzy przystanki - schronisko Psekhako (przed wejściem do parku), tor wyścigów psich zaprzęgów (obszar między schroniskiem Psekhako a parkiem Husky) i poniżej autostrady N ( Plac zabaw naprzeciwko parku Husky i farmy jeleni). Dodatkowo skutery śnieżne mogą zatrzymać się w pobliżu Laser Tag (na życzenie gościa, po okazaniu biletu na usługę).

Patsha

Tradycyjna kuchnia Abchazji pojawi się w schronisku górskim Psekhako.

Obejrzyj wideo: TYMEK - RAINMAN FIT. TRILL PEM, TEDE PROD BY MICHAŁ GRACZYK & 2K (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Cafe Babetta
Nowe miejsce

Cafe Babetta

Babetta została otwarta na stronie bezimiennie mieszkającej i zmarłej w Butcher Cafe Balsamin i należy do tych samych właścicieli. Jaka jest różnica, dlaczego nowa instytucja była wypełniona ludźmi od pierwszych dni, a liczba wzmianek o niej w sieciach społecznościowych jest porównywalna z nowym warunkowym miejscem słynnego szefa kuchni? Oto odpowiedź: ponieważ koncepcja tego miejsca została wynaleziona i wdrożona przez niezwykle doświadczonego restauratora - Dmitrija Siergiejewa, współwłaściciela i założyciela Projektu Ginza.
Czytaj Więcej
Burgery Ketch Up Burgery w odlewni
Nowe miejsce

Burgery Ketch Up Burgery w odlewni

Burger Ketch Up Burgers - pierwsza kawiarnia przyszłej sieci - otwarta w Liteiny Prospekt, w pobliżu baru Union. Twórcy mówią niewiele o sobie, ale mają wielkie plany: w Petersburgu planują uruchomienie około siedmiu podobnych miejsc. Główna sekcja „Burgery” przedstawia dziewięć potraw.
Czytaj Więcej
Restauracja i bar „Let's go”
Nowe miejsce

Restauracja i bar „Let's go”

Od lata tego roku prezenterka telewizyjna, dziennikarz i specjalistka kulinarna Elena Chekalova rozpoczęła pracę w profesjonalnej kuchni, najpierw w klubie gastronomicznym Leveldva, który znajduje się nad restauracją Ugolyok, a następnie w restauracji Rybka. W obu instytucjach Chekalova działała jako szef kuchni marki, a jej własny szef kuchni Igor Kotov pomógł jej.
Czytaj Więcej
LaCelletta na nabrzeżu Fontanka
Nowe miejsce

LaCelletta na nabrzeżu Fontanka

Na rogu ulicy Bielińskiego i nabrzeża Fontanka, naprzeciwko cyrku, kawiarnia LaCelletta otworzyła się w przestronnym pokoju na parterze. Miejsce należy do kilku Włochów kierowanych przez Roberta Arduiniego, którego rodzina od dwudziestu lat prowadzi hotel i restaurację w regionie Marche. Aby rozpocząć swój pierwszy rosyjski projekt, przywieźli zespół szefów kuchni i baristę, w tym szefa kuchni Giorgio Siciliano, którzy przedstawiają swoje poglądy na temat autentycznej kuchni włoskiej.
Czytaj Więcej