Przewodnik

Weź torebkę od IKEA i zatańcz do SBCH: Co robić na letniej Sandarinie w Mega Parku

15 czerwca w Mega Parku odbędzie się Letni Festiwal Sandarina. Po raz pierwszy w dziewięcioletniej historii imprezy wstęp na nią będzie bezpłatny, a przestrzeń w centrum handlowym Mega zostanie podzielona na dziesięć stref tematycznych. Program został zaprojektowany w taki sposób, aby goście mogli znaleźć zajęcia od otwarcia o 11:00 do finału o 21:00.

Życie w okolicy mówi ci, co robić pierwszego letniego „Sandarina” na świeżym powietrzu. Zalecamy, aby wcześniej otrzymać kartę lojalnościową na smartfona, która zapewni premie na miejscu.

Znajdź produkty ze zniżkami do 80%

Oprócz zwykłego rynku z markowymi ubraniami z całej Rosji, pierwszy sklep designerski w formacie pop-up otworzy się na Uralu na Sandarinie. Na nim uczestnicy rynku zaprezentują swoje produkty z rabatami od 10% do 80%. Na festiwalu odbędą się jednocześnie dwie strefy ze sprzedażą: w jednej projektanci sami sprzedają swoje produkty po obniżonej cenie, aw oddzielnym rogu wyprzedażowym będzie kolekcja produktów z maksymalną zniżką.

Słuchaj SBCH i VLNY

Muzycznymi gwiazdami imprezy byli SBPCH - artyści elektroniczni z groove'em i energią afrykańskich rytmów, hip-hopowych breaków, funky gitar i disco basów, lirycznych kobiecych wokalnych podkładów i psychodelicznych strat. Muzycy dadzą koncert w18:30wykonując nowe utwory na placu zabaw.

Inni goście festiwalu wystąpią przed nimi15:00 Na scenie pojawi się alternatywna popowa grupa Samara VLNY. Lokalni muzycy się rozmyją: breakbeatowy projekt ElectroGorilla zaprezentuje swój wiosenny album Enimal Planet w13:00w14:30 grupa Jordan zostanie wypuszczona, a za nią18:00 Rozatov będzie na scenie.

Mów o świadomej konsumpcji

C.12:30 a do końca festiwalu na dachu restauracji Paula Bakery odbędzie się wykład w formie publicznego prądu, bez flipchartów i wykresów analitycznych. Otworzą go mieszkańcy projektu Science Slam Anton Kochnev i Rustam Musulumov, którzy będą dyskutować, czy nauka może odpowiedzieć na pytanie, czym jest szczęście - psycholog Rustam pomoże pokonać wewnętrzne bariery dla snu, a historyk Anton powie ci, czy nasi przodkowie byli szczęśliwi i jakie wewnętrzne instalacje, które ewoluowały przez stulecia, uniemożliwiają dziś obywatelom radość. W13:30 mikrofon przechwytuje autor serii książek „Leniwa mama” Anna Bykova, która opowie o wypaleniu matek.

W16:00 blogerka Varya Vedeneyeva powie ci, jak słuchać siebie, wprowadzać porządek, dyscyplinę, refleksję do życia, a jednocześnie brać na siebie pełną odpowiedzialność. Twórca projektu 365done.ru ujawni sekret zachowania list kontrolnych. Następnie autorka maratonów ideologicznych Yuna Ilyina i dama biznesu Olga Zaichenko będą mówić o szczęściu bycia sobą i życia własnym życiem, a nie o ramach społecznych.

Wszystko się skończy19:00 dialog na temat oszczędzania zasobów, oszczędzania pieniędzy i uczynienia świata lepszym miejscem. Koordynator rozwoju IKEA opowie o świadomym zużyciu, a najbardziej odpowiedzialni i troskliwi uczestnicy otrzymają prezenty - ekskluzywne torby na talię od legendarnych niebieskich kupujących „IKEE”.

Zostań artystą

W strefie warsztatów możesz rysować mapy metaforyczne, malować ekologiczne torby dla siebie, rysować pocztówki i próbować sadzić mikrogreeny, aw strefie Animatorkids goście poznają technikę ebru - malowanie akwarelą.

Zdobądź koszulkę Carte Blanche

Ostatnim razem organizatorzy festiwalu byli na imprezie w markowych koszulkach wykonanych we współpracy z festiwalem sztuki partyzanckiej Carte Blanche. Artysta Slava PTRK wymyślił serię fraz zaczynających się od „In my city”. Goście tak bardzo polubili koszulki, że zostały wydrukowane w limitowanej edycji na sprzedaż. Oprócz t-shirtów, w sprzedaży będą dostępne markowe przezroczyste płaszcze przeciwdeszczowe i naklejki.

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

VK

Instagram

telegram

Twitter

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm
Weekend

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm

Imprezy Na zdjęciu: duet „Bakshish”, chuligańska impreza w barze „Quiet” Taniec i zabawa przy muzyce duetu „Bakshish”. Repertuar muzyków obejmuje okładki zarówno znanych piosenek, jak i tych, które mogą tylko uzupełnić listę odtwarzania melomanów. W wykonaniu „Bakshisha” nawet znajome utwory zabrzmią w nowy sposób, z nieodłącznym napędem duetu i charyzmą.
Czytaj Więcej
„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki
Weekend

„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki

Festiwale Muzyka mojego miasta Festiwal „Muzyka mojego miasta” odbędzie się na placu przed centrum handlowym Fashionable Quarter. Organizer - Radio mCm. Tradycyjnie wystąpią tu irkuccy muzycy rockowi, rapowi i popowi. Gospodarzami festiwalu są Ivan Vilchinsky i Anna Mamaeva, a główną gwiazdą programu jest grupa Brothers Grimm.
Czytaj Więcej
Jazz, narty i Dasha
Weekend

Jazz, narty i Dasha

Zawody w plenerze na górze Sobolina Otwarty puchar „Servico” na Sobolinaya odbywa się od 12 lat. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy mogą konkurować. Uczestnicy występują w kilku dyscyplinach: slalom gigantyczny, narciarstwo, snowboard. Pula nagród pucharu wynosi 450 tysięcy rubli. Na koniec konkursu organizatorzy obiecują tradycyjną imprezę.
Czytaj Więcej