Komentarz

„Dlaczego tak mało tańczysz?”

W piątek 7 kwietnia grupa Jekaterynburg „Sansara” ogłosiła wydanie nowego singla. Na płycie „Dlaczego tak mało tańczysz” znajdują się dwie wersje piosenki o tej samej nazwie: jedna została nagrana przez siły grupy, a duet z Jekaterynburga Pavel Petrovich brał udział w tworzeniu drugiej. Życie wokół rozmawiało z Sashą Gagarin, frontmanem Sansary, o nowym produkcie i planach na wiosnę.


Sasha Gagarin

Wyrażenie „Dlaczego tak mało tańczysz?” urodził się trzy lata temu na jednym z przedstawień w Czelabińsku. Zagraliśmy cichy koncert akustyczny i ktoś z publiczności go wykrzyczał. Zwykle wszystko jest dynamiczne, ale tutaj - pokój. I nagle zacząłem śpiewać to zdanie, improwizując w drodze. Jednak piosenka powstała dopiero tej zimy. Skończyłem wiersze i udało mi się przekazać je moim znajomym z Petersburga. Okazało się to bardzo wiosną.

Piosenka występuje w dwóch wersjach. Faceci z Pavla Petrovicha byli producentami tego utworu i stworzyli funkową, absolutnie taneczną historię. To nie jest remiks, a mianowicie wersja piosenki, nawet z inną harmonią.

Bardzo podoba mi się historia singli. To tylko jedna lub dwie piosenki, ale pojawiają się częściej i pozwalają na zmianę stylistyczną i emocjonalną. To także nowe okładki, moja pasja. Ostatni dla nas narysował ilustrator Sasha Bogatov.

Mam nadzieję, że kolejny singiel zostanie wydany w maju-czerwcu. I koncertowa premiera „Dlaczego tak mało tańczysz?” odbędzie się 12 kwietnia w Petersburgu „Kosmonauta”.Cover: Anna Ulyanova / Studio „Octopus”

Obejrzyj wideo: MiłyPan - Małolatki Official Video (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarz, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej