Fotoreportaż

Geek Picnic in Krasnodar: Science, Techno, „Art & 18+”

W parku Krasnodar z okazji 30. rocznicy zwycięstwa odbył się festiwal nauki i sztuki. Przez dwa dni w parku odbyły się trzy wykłady z dziedziny „Nauka”, „Techno” i „Sztuka i 18+”, Sound Lab, strefa kinowa, strefa rozrywki i strefa dla dzieci i nastolatki. Na głównej scenie - pokazy cosplay, muzycy. Gościem specjalnym Geek Picnic jest mistrz gry „Co? Gdzie? Kiedy?” Alexander Druz, który grał w jednym z wiodących turniejów plenerowych „ChGK-piknik”.

W obszarze rozrywki odwiedzający mogli spróbować swoich sił jako piloci dronów, wziąć udział w walkach dziobowych i turnieju Hearthstone i Warhammer 40 000, wejść w wirtualną rzeczywistość, wziąć udział w Mistrzostwach Kostki Rubika i szkole medialnej.

W strefie kinowej odbywały się warsztaty z kręcenia i montażu filmów, oglądania i omawiania krótkich filmów z zaproszonymi ekspertami, prezentacji podziemnego komiksu syberyjskiego oraz występu komików „Evening Urban”.

Zdjęcia: okładka, 1-35 - Andrey Raspopov, Geek Piknik Krd, 2,3,11-18 - Alexey Yesikov, 5-9 - Just Vlad.

Obejrzyj wideo: ГИК ПИКНИК КРАСНОДАР. GEEK PICNIC 2019 KRASNODAR (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout
Styl

Wygląd: Ilya Shalyov, szef kuchni Ragout

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dzisiaj Ilya Shalyov została bohaterem kolumny „Appearance” - sfotografowaliśmy go na 2. ulicy Brest, obok gastro-kawiarni Ragout.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić Fred Perry Polo

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię o tym, gdzie kupić opłacalne.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Petersburg)
Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właścicielem jest Pavel, specjalista IT. Pokoje: 3 Metryczne: 70 m kw. Pułapy: 2,7 m. Kilka lat temu Pavel kupił czteropokojowe mieszkanie w starym funduszu w pobliżu stacji metra „Ligovsky Prospekt”. Była w ruinie, więc naprawy musiały być gruntowne. Zaczęliśmy od przebudowy na dużą skalę: wyburzyli prawie wszystkie ściany i zbudowali nowe, połączyli kuchnię z salonem i przenieśli łazienkę.
Czytaj Więcej