Fotoreportaż

Jak było ARCHPRT w Rocco

Kultowy niegdyś klub „Rocco”, popularny ze względu na podziemne imprezy w zero, po raz pierwszy od dłuższego czasu zwrócił uwagę na organizatorów jednej z najmodniejszych imprez w mieście - właśnie tam odbyło się tradycyjne spotkanie architektów ARCHPRT w sobotę 17 listopada. Pomimo strasznego, mroźnego deszczu padającego w śnieg wszystkie bilety zostały wyprzedane, Rocco było pełne, a kilka biletów sprzedano przy wejściu.

Oprócz znanej już, ale nie mniej imponującej pracy z samą przestrzenią klubową (wielkoformatowe konstrukcje oświetleniowe, ogólny projekt - nawet fasada restauracji została ozdobiona), organizatorzy postanowili urządzić prawdziwą bal maskaradowy, więc miejscowi imprezowicze musieli się dobrze przygotować - ubierać się w stylu dekadencji, barokowy lub gotyckie, zaopatrz się w maski i koronkę. Tym razem ARCHPRT otworzył się nawet wyjątkowo - chór wystąpił przed publicznością.

Życie wokół Niżnego Nowogrodu odwiedziło jesień ARCHPRT i opublikowało raport fotograficzny na ten temat.

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie
Historie

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie

W ciągu ostatnich kilku lat wielu zagranicznych biznesmenów i emigrantów opuściło Moskwę, fundusze venture są bardzo niechętne do inwestowania w rosyjskie firmy, a korporacje z niepokojem patrzą na ten kraj. Ale niektórzy cudzoziemcy nie zamierzają opuszczać stolicy. Życie wokół rozmawiało z założycielem Uomo Collezioni - indyjskim biznesmenem Johnnym Manglanim, który pracuje w Moskwie od ponad 20 lat, przeżył pierestrojkę, dwa kryzysy i nadal ubiera poważnych ludzi w stolicy.
Czytaj Więcej
Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami
Historie

Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami

Pierwszy Starbucks pojawił się w Seattle w 1971 roku: wówczas nauczyciel historii Zev Sigl i pisarz Gordon Bauker otworzyli kawiarnię z fasolą, nazwaną na cześć jednego z bohaterów powieści Moby Dick. Od tego czasu firma stała się jedną z największych sieci kawiarni na świecie: 20 tysięcy placówek otwartych w 65 krajach.
Czytaj Więcej
Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji
Historie

Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji

W ten weekend w Moskwie otworzył się pierwszy pełnoprawny sklep marki Victoria's Secret, który wcześniej nie sprzedawał nam swojej bielizny. Punkt sprzedaży detalicznej w centrum handlowym Evropeisky został udekorowany na różowo i ozdobiony fotografiami modeli w lnie. Jest to raczej niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ciągu ostatniego półtora roku zagraniczne marki w zasadzie zamknęły swoje sklepy w Rosji.
Czytaj Więcej