Fotoreportaż

Zimowy Puchar Soczi 2019-2020

Zimowy Puchar Soczi to czwarty sezon regat żeglarskich w sezonie zimowym w Soczi. Tym razem pogoda zmieniała się każdego dnia, ale sprzyjała wyścigom. Wiał głównie wiatr północno-zachodni - 3-6 m / s, a wyścig był skomplikowany przez falę i silny prąd.

Niemniej jednak w ciągu dwóch dni można było przeprowadzić 12 wyścigów, każda z drużyn wzięła udział w 10 wyścigach i odpoczęła w dwóch. Mistrzem regat była drużyna Old Boys.

Zwycięzca zimowego Pucharu Soczi serii PROyachting zostanie określony na podstawie wyników sześciu etapów. Otrzyma trofeum za wyzwanie - Winter Series Cup, a także nagrody od partnerów regat.

Pierwsze regaty z serii zimowej odbyły się w listopadzie 2015 r. Ideą regat jest niedrogi trening i wyścigi poza sezonem bez wyjazdu za granicę. Regaty są zaprojektowane na długi weekend, od piątku do niedzieli, i odbywają się w następującym formacie: dzień treningowy, dwa dni wyścigowe z zajęciami teoretycznymi, a także imprezy wieczorowe.

Zdjęcia: Zimowy Puchar Soczi.

Obejrzyj wideo: PRZEZYJMY TO JESZCZE RAZ. Skoki Narciarskie 20182019 - emocje (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej