Rozrywka

Plany weekendowe: 6-8 września

6 września

piątek

7 września

sobota

8 września

niedziela

Piątek 6 września

WYSTAWA

„New Holland: początek”

Podczas ostatniej wystawy sezonu zgromadzą fotografie z nowego życia wyspy, które rozpoczęło się trzy lata temu, plakaty z wydarzeń i wiadomości wideo od artystów, którzy zaprezentowali swoje projekty w New Holland.

„New Holland”

6-15 września

Za darmo

Dodaj
do kalendarza

19:00

Oglądanie filmu

Chiński festiwal filmowy

W piątek festiwal pokaże dramat wojskowy „Return to 1942” w reżyserii Feng Xiaoganga. Według fabuły w trudnym okresie suszy kraj rozpoczyna wojnę z Japonią. Ludzie opuszczają domy w poszukiwaniu zbawienia w pobliskich prowincjach, część ludności umiera, wielu sprzedaje krewnych za garść płatków zbożowych. Wraz z fikcyjnymi postaciami historia obejmuje również prawdziwe historie, w tym Generalissimo Chiang Kai-sheka i amerykańskiego dziennikarza Theodora Harolda White'a, granego przez Adriana Brody'ego.

Aurora

19:00

Zaproszenie jest dostępne w kinie
w dniu sesji

Dodaj
do kalendarza

20:00

Koncert

Wróżki niewoli

Szwedzka grupa, która aktywnie koncertuje między Niemcami a Rosją, wraca do Petersburga kilka miesięcy później z koncertem. Pomimo tego, że zespół punkrockowy, który ukrywa swoje prawdziwe twarze za maskami dzikiej sceny, regularnie jeździ w trasy koncertowe, nie traci jednak popytu. W tym roku muzycy weszli w skład festiwalu Melt!

KZ „Aurora”

20:00 

700-1 000 rubli

Dodaj
do kalendarza

22:00

Koncert

Tinavie

Tinavie to moskiewska niezależna grupa pop, na której koncie znajdują się dwa anglojęzyczne albumy i aktywne wyjazdy na główne festiwale w pobliżu za granicą. Jednym z najnowszych komplementów krytyki muzycznej jest umieszczenie wokalistki projektu Tina na liście „10 głównych młodych liderów grup rosyjskich”, według magazynu Rolling Stone. Na koncercie w Petersburgu zaprezentują swój nowy singiel.

„Morze”

19:00

300–400 rubli

Dodaj
do kalendarza

23:00

Impreza

Safe'n'Sound

Nowy sezon imprez kwartałowych rozpoczyna grupa promocyjna Safe'n'Sound, która prezentuje hitową i basową wytwórnię muzyczną i blog o tej samej nazwie i jest odpowiedzialna za sprowadzenie do miasta DJ-a Rashada i brytyjskiej Lockah. To oni wpadli na pomysł, aby zawiesić ogromny kryształ w holu gromady. Program muzyczny wieczoru: sety Ben Da Miracle, Chowkee, Timbol i Mik Mo.

Kwartał

23:00

100-200 rubli

Dodaj
do kalendarza

Impreza

„Abstrakcja”

Impreza w Mayaku została przekazana zespołowi festiwalowemu i społeczności internetowej muzyków elektronicznych Abstraction. Kompozycje z ich najnowszego wydania zaprezentują kuratorzy społeczności Igor Adams i Kolya 2C!

Latarnia Morska

23:00

Za darmo

Dodaj
do kalendarza

Sobota, 7 września

11:00

Festiwal

„Dobropnik”

Na festiwalu wolontariusze i wolontariusze spotkają się z ekspertami w dziedzinie dziennikarstwa, komunikacji marketingowej, infografiki, psychologii, aktorstwa, kursów mistrzowskich z zakresu zarządzania czasem i technik autoprezentacji, kreatywnych programów interaktywnych oraz programu sportowego zorganizowanego wspólnie z FC Zenit.

Twierdza Piotra i Pawła

11:00-20:00

Za darmo

Dodaj
do kalendarza

14:00

Festiwal

„Latające dzieci”

Charytatywny festiwal dla dzieci ponownie odbędzie się wokół namiotu Uppsala Circus w parku centrum biznesowego Benois. Z dziećmi będą uprawiać jogę, żonglerkę i capoeirę i dać im salto w wodnych zorbach. Zaprezentowanych zostanie także kilka przedstawień teatralnych i cyrkowych: Francuzka Fia Minard sprawi, że plastikowe torby będą tańczyć w powietrzu, najmłodsi artyści cyrku Folie wykonają akrobatyczne akrobacje, a cyrk w Helsinkach zaprezentuje swój spektakl.

Uppsala Circus

14:00-20:00

50-500 rubli

Dodaj
do kalendarza

15:00

Oglądanie filmu

Chiński festiwal filmowy

Program sobotniego festiwalu obejmuje dramat „Doctor from the Cable Car” o górskiej wiosce podzielonej na dwie części wąwozem oraz ostatnie dzieło żyjącego klasycznego Wanga Kar Wai „The Great Master”, poświęcone zwolennikom sztuk walki Ip Manu.

Aurora

15:00, 17:00

Zaproszenie jest dostępne w kinie
w dniu sesji

Dodaj
do kalendarza

18:00

Festiwal

Astralny 4

W skład pierwszego dnia festiwalu nastrojowej muzyki znaleźli się szwedzcy postrockowcy Pg.lost, melancholijni post-metalowi artyści Toundra z Hiszpanii i podobny niemiecki nastrój Kokomo.

Miejsce

18:00

800–900 rubli

Dodaj
do kalendarza

20:00

Koncert

Yonderboi

Pomimo tego, że ostatnio węgierski inżynier elektroniki nagrywał utwory ze złamanymi bitami, na koncertach Laszlo Fogarasi prawie zawsze gra zrelaksowaną elektronikę bez szczerych nut trip-hopu. Od 2011 roku nie wydał nowego wydania, więc fani znajdą stary program z romantycznym nastrojem.

„Poczekalnia”

20:00

700-1 200 rubli

Dodaj
do kalendarza

21:00

Impreza

Usterka Ganju

Krymski muzyk Denis Yakush, grający pod nazwą Ganju Glitch, gra IDM, glitch-hop, dubstep i abstrakcyjny hip-hop i przygotowuje się do wydania swojego albumu w Mad-Hop Records. Na swoim planie zagra kilka nowych piosenek. Tego wieczoru wesprze go występ Veell i Elphy Ant.

„Dzielnica” (per. Pirogova)

21:00

100 rubli

Dodaj
do kalendarza

23:30

Pokaz filmu

Premiera nocy

Podczas nocnej imprezy dla kinomanów zgromadzono trzy otwarte premiery: najnowszy film Francoisa Ozona „Młody i piękny”, film Roba Epsteina, w reżyserii Roba Lovelace'a, o życiu aktorki porno Linda Lovelace, w wykonaniu Amandy Seyfried, oraz dramat o seksualnych poszukiwaniach nastolatków, Six Times „Jonathan Garfinkel.

Mirage Cinema (Bolshoi pr.)

23:30

600 rubli

Dodaj
do kalendarza

Niedziela, 8 września

10:00

Wystawa

Krawędź Sztuka współczesna Krasnodaru

Ta sobota jest ostatnim dniem roboczym wystawy współczesnych artystów z Krasnodaru. Celem projektu było obalenie mitu, że praca regionu zaczyna się i kończy chórem Kuban. W malarstwie, grafice, instalacjach i sztuce wideo autorzy zajmują się zagadnieniami urbanistyki, ekologii i problemami społecznymi.

Erarta

10:00-22:00

150–300 rubli

Dodaj
do kalendarza

14:00

Festiwal

„Latające dzieci”

Drugiego dnia festiwalu odbędą się także kursy mistrzowskie robótek ręcznych i akrobatyki oraz rynek książki wydawnictwa Polyandria. W namiocie będzie pokaz kulinarny, występy mimów, brzuchomówców i gimnastyczek. Głównym wydarzeniem będzie premiera nowej sztuki „Uppsala Circus” - dzieci z wychowawcami przygotowały naiwną produkcję na podstawie obrazów petersburskiego artysty Aleksandra Wojciechowskiego.

Uppsala Circus

14:00-20:00

50-500 rubli

Dodaj
do kalendarza

15:00

Oglądanie filmu

Chiński festiwal filmowy

W niedzielę na chińskim hicie kasowym zostaną pokazane dwa filmy: komedia romantyczna Love Is Not Blind o samotnym menedżerze ślubu i dramat biograficzny o chińskim poecie Xiao Hong lub Falling Flowers.

Aurora

15:00, 17:00

Zaproszenie jest dostępne w kinie
w dniu sesji

Dodaj
do kalendarza

 

Wykład

Pablo Bortolomie

W ramach „Tygodnia fotografii w Petersburgu” indyjski dokumentalista Pablo Bortolomew wygłosi wykład. W wieku 19 lat otrzymał World Press Photo, stając się pierwszym laureatem fotografów z Azji Południowej. Bortołomew wielokrotnie otrzymywał tę prestiżową nagrodę w przyszłości i stał się jednym ze stu najlepszych fotografów w historii konkursu. Fotograf opowie o swojej karierze, możliwościach fotografii dokumentalnej i pracy z archiwami fotograficznymi.

Hermitage Youth Center

15:00

Za darmo

Dodaj
do kalendarza

18:00

Festiwal

Astralny 4

W drugiej części dwudniowego wydarzenia dla fanów postrocka i ambientu wystąpią brytyjscy eksperymentatorzy Yndi Halda i ich rodacy BlueNeck, a także duński zespół The Shaking Sensations.

Miejsce

18:00

800–900 rubli

Dodaj
do kalendarza

Zdjęcia: Egor Rogalev, „New Holland” / Vkotnakte, Bondage Faires / Last.fm, Yndi Halda / Facebook, „Flying Children” / Vkontakte, Pg.lost / Facebook, pablobartholomew.com, Wikipedia.com, „The Land. Contemporary Art Krasnodar ”/ Vkontakte, Ganju Glitch / Vkontakte

Obejrzyj wideo: Jak grać Maxikombi? (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Budżet w Budapeszcie, jesień Manchester i Maroko na majowe wakacje
Loty tygodnia

Budżet w Budapeszcie, jesień Manchester i Maroko na majowe wakacje

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu mówimy o jeszcze przyjemniejszych cenach do Budapesztu niż zwykle, a także o tym, że obniżono nam taryfy na wszystkie loty międzynarodowe w nocy z 15 kwietnia. Moskwa - Budapeszt od 3 814 rubli Tania linia lotnicza Wizz Air cieszy podróżnych bardzo atrakcyjnymi cenami za bezpośredni lot z Moskwy do Budapesztu.
Czytaj Więcej
Nowy Rok Wilno, Rzym w maju<br>i Phuket w lutym
Loty tygodnia

Nowy Rok Wilno, Rzym w maju
i Phuket w lutym

Podczas gdy koledzy przygotowują się na noworoczne przyjęcia firmowe, krewni dekorują drzewo, a sąsiedzi gorączkowo kupują szampana, możesz usiąść i zastanowić się, gdzie spędzić następny rok. W tym wydaniu „Loty tygodnia” zebraliśmy najbardziej budżetowe oferty, które pozwolą ci odpocząć za granicą przy minimalnych kosztach.
Czytaj Więcej
Jesień w Monachium, wakacje w Salonikach i wyprzedaż Aeroflot
Loty tygodnia

Jesień w Monachium, wakacje w Salonikach i wyprzedaż Aeroflot

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu rozmawiamy o podróży do Europy w ramach 10 tysięcy rubli, a także oferujemy szczęśliwym z wizą na włamanie do Nowego Jorku w przyszłym tygodniu. Sankt Petersburg - Monachium od 8 989 rubli Ukraińskie linie lotnicze UIA oferują możliwość wyjazdu na Oktoberfest w Monachium z Petersburga za nieco mniej niż 9 tysięcy rubli.
Czytaj Więcej