Weekend

Present Perfect festiwal, targi charytatywne Uppsala Park i 12 innych weekendowych wydarzeń

31 lipca, piątek

30-31 lipca

Dom towarowy Hipster

Projekt Beatnik organizuje własną sprzedaż garażu z bufetem, barem, artystami i wieczornym programem na tarasie. Mody miejskie będą sprzedawać rzeczy, które z jakiegoś powodu im nie pasowały, ale są zbyt dobre, aby zbierać kurz w szafie. Wśród marek są Comme Des Garçons, COS i Yohji Yamamoto.

GDZIE:
Beatnik
(Ul. Włoska, 17)

CENA:
za darmo

19:30

Wystawa „Interaktywność”

Bufet „Dziecko” otworzył galerię o tej samej nazwie, w której zaczęto wystawiać prace współczesnych artystów. 30 lipca otwiera się wystawa „Interaktywność” petersburskiego artysty Aleksandra Wołkowa, którego prace są stale wystawiane w Muzeum Erarty.

GDZIE:
Bufet „Dziecko” (Kovensky per., 14)

CENA:za darmo

20:00

Otwarta próba. Koncert All In Orchestra

Stowarzyszenie Galernaya20 organizuje serię wydarzeń Open Rehearsal na Nowej Scenie Teatru Aleksandryńskiego. Jej prezentację otworzy nowy program projektu petersburskiego All In Orchestra - współpraca beatmakers DeliVanDiko i Astronaft oraz klasycznego zespołu Synergy Orchestra pod nadzorem kompozytora Aleksandra Karpowa. Koncert odbędzie się w formacie gabloty z zaproszonymi gośćmi spośród muzyków, promotorów, dyrektorów artystycznych klubów, dziennikarzy i blogerów.

GDZIE:
Centrum medialne nowej sceny teatru Aleksandryńskiego (nabrzeże rzeki Fontanka 49a)

CENA:
500 rubli

31 LIPCA - 2 SIERPNIA

Starcon: Festiwal Fiction, Film and Science

Największy i najstarszy rosyjski festiwal science fiction, kina, gier wideo, komiksów i nauki w tym roku potrwa trzy dni. Strona zostanie podzielona na 60 stref tematycznych, stoisk i scenografii poświęconych popularnym filmom, dziełom literackim, grom i fantastycznym bohaterom. Ponadto program obejmuje konkursy cosplayerów, wykłady naukowe, spotkania z popularnymi pisarzami i postaciami rakietowymi, sesje autografów i prezentacje książek. W obszarze gier możesz posiekać na gry planszowe i wideo i ukończyć zadanie.

GDZIE:
Lenexpo, pawilony 7, 8 (Bolszoj pr. V.O. 103)

CENA:750 rubli

Sobota, 1 sierpnia

11:00

Biuro weekendowe

Piknik kulturalny inspirowany Leningradem z lat 70. i 80. zgromadzi koncert, kółko literackie i sport. Tutaj możesz posłuchać grupy „Zimavsegda”, Dasha Schulz i Auroraw, obejrzeć film o Brodskim, zagrać w rzutki, ping-ponga, badmintona i szachy z First Club Cup.

Gdzie:Letni projekt „Witryna” (Mierzeja Pietrowska, 9)

Koszt:300 rubli

13:00

Święto jedzenia Ginza

Pierwszy piknik restauracyjny z projektu Ginza, w którym wszystkie zakłady gospodarstwa zgromadzą się w jednym miejscu - letni projekt „Trawnik” ze stawem, altanami i mini zoo. Fani Phali z I Want Kharcho i uzbecki lagman z Shurpy mogą nie tylko jeść, ale także nauczyć się je gotować pod okiem szefów kuchni. Dostępna jest także muzyka na żywo i prezenty.

GDZIE:
„Lawn” (Aptekarsky pr., 16)

CENA:
za darmo

13:00

Festiwal charytatywny „Anton jest w pobliżu”

Na dużą skalę na świeżym powietrzu ze sceną muzyczną, setkami rozrywki, dużym placem zabaw dla dzieci i lekcjami mistrzowskimi. Vasya Oblomov, Zimavsegda, Animation, Jegor Sesarev, Malinen, Olympic Brass, Zero People and The Russian Army Chór, a także gość specjalny Jurij Szewczuk zagrają na rzecz centrum pomocy autystycznej. Pełny program można znaleźć tutaj.

GDZIE:
CPKiO (Elagin Island, 4)

CENA:
400 rubli

Przewodnik po życiu

6 kawiarni i restauracjiz autentycznym azjatyckim jedzeniem

18:00

Prezent idealny

Festiwal w Muzeum Sztuki Ulicznej, poświęcony współczesnej muzyce elektronicznej i sztuce współczesnej, odbędzie się w dwóch etapach - wieczorem i wieczorem. Główni goście wieczoru - British Hidden Orchestra - wykonają nowy program na „Peace Square” (festiwalowe miejsce ze sceną, rynkiem, torami żywności, rampą skateboardową i salą wykładową). Nocne koncerty odbędą się na czterech scenach z różnymi koncepcjami - United (pokaz świetlny plus techno z Moritza von Oswalda), Dynamic (mieszkańcy stolicy ARMA17 i lokalnego Mosaique), Resistance i Backyard na dachu muzeum.

Gdzie:
Street Art Museum (84 Revolution Highway)

Koszt:1000 rubli

18:00

Impreza firmowa Oh, my

Główna rosyjska marka podstawowej odzieży zaprasza wszystkich na imprezę z okazji piątej rocznicy. Program obejmuje dużą sprzedaż próbek, które faceci zgromadzili przez lata pracy, a także główne atrybuty wakacji - jedzenie, muzykę i alkohol.

GDZIE:
Nab. Bypass Channel, 199

CENA:
za darmo

23:00

Karnawał rowerowy „Bright night - 2015”

Nocna jazda rowerem, która została odwołana z powodu deszczu na początku lipca, będzie miała miejsce pierwszego dnia sierpnia. Wałki i rowerzyści w odblaskowych garniturach i jasnych żarówkach zaczynają od Placu Pałacowego w zorganizowanej kolumnie w towarzystwie marszałków.

GDZIE:
Plac Pałacowy

CENA:

za darmo

23:30

Noc Alfreda Hitchcocka

Program nocy, poświęcony mistrzowi napięcia, obejmował trzy filmy - „Lady znika”, „Rebecca” i „Suspicion”. Pierwsze zdjęcie było najbardziej dochodowe wśród angielskiej publiczności i pozwoliło reżyserowi rozwijać się w Hollywood. Drugi otrzymał Oscara w nominacji do „Najlepszego filmu”, a trzeci grał najwybitniejszych aktorów swoich czasów.

GDZIE:
Kino (74 Ligovsky pr., „Loft Project Floors”)

CENA:
500 rubli

2 sierpnia, niedziela

1-2 sierpnia

Jarmark Charytatywny „Soulful bazar”

Kolejnym wielkim wydarzeniem charytatywnym weekendowym są targi z Moskwy, w których weźmie udział 40 organizacji non-profit z dwóch stolic. Zaprezentują tutaj różnorodne produkty - od domków letniskowych po samowary, odzież vintage i sprzęt do gier ulicznych i planszowych. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ orkiestry na pływającej scenie w stawie. Wszystkie fundusze zebrane podczas targów zostaną wykorzystane na realizację społecznie ukierunkowanych projektów organizacji non-profit.

GDZIE:
Park Uppsala (nasyp 44 Sverdlovskaya, wejście od ul. Żukowa)

CENA:
za darmo

14:00

Rynek winylu na Puszkinskaja 10

Sklepy winylowe w Petersburgu, DJ-e i prywatni kolekcjonerzy zgromadzą się na dziedzińcu centrum sztuki, gdzie wystawią na sprzedaż swoje płyty - oczekuje się wielu rzadkich i rzadkich edycji. Równolegle DJ-e zagrają na dwóch etapach, szczegółowym składzie opublikowanym przez VKontakte.

GDZIE:
Centrum sztuki „Puszkinskaya 10”

CENA:
za darmo

14:00

Czytanie na głos: śmieszne historie

Czytanie na głos jest częścią projektu Book Alleys, który odbył się na stronie przed Zamkiem Inżynierii. W tę niedzielę czytelnicy recytują krótkie dzieła satyryków - Czechowa, Zoshchenko, Teffiego i innych.

GDZIE:
Zamek Michajłowski (inżynierski) (ul. Sadovaya, 2)

CENA:
za darmo

Zdjęcia: okładka - Marcus Werner / Hidden Orchestra, 2 - Alexander Volkov. Interaktywność, 3 - All In, 4 - Starcon Rosja, 5 - Zimavsegda zawsze grupa, 6 - Want Harcho restaurant, 7 - Vasya Oblomov, 8 - Nathan Fake, 9 - Och, moja, 10 - Velokarnaval.ru, 11 - film „Lady zanika”, 12 - Fair „Soulful bazar”, 13 - „Vinyl market”, 14 - Cityspb.ru

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej